Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
341ValangVeikkoMM16800:44:26Diplom
597PaapJoelMMJ1800:47:27Diplom
853UlmLauriEesti Energia ASMM36500:50:18Diplom
1109KaljaKristjanAru GruppMM42700:51:54Diplom
2389VeskusEigoNordwoodMM68101:03:45Diplom
2645IntalHendrikMtÜ spordiseltsMPB11301:07:10Diplom
342HallemaaReneMight Just Do ItMM16900:44:24Diplom
854LippLauriKaitseliit JÄrva malevMM551700:49:55Diplom
1110RiidametsMartinMM60700:52:55Diplom
1366EicheAndreaMM4014100:54:12Diplom
1622TerasAlarMM4015800:56:58Diplom
343SiilakAvoMM452800:44:23Diplom
599LahiHansMM551000:47:12Diplom
855TreiIlmarMM456000:49:36Diplom
1367ParkseppMarkoGlassDriveMM49300:53:59Diplom
1623MarkLennartMM55300:57:05Diplom
3159MöllerToomasMM4512801:18:19Diplom
344KaurTaunoMM17000:44:18Diplom
600EdalaAndresJäRVA TÜMMN4600:46:16Diplom
856MäggiMartinMM409300:49:31Diplom
1880TäppMehisLiliinaMM4017800:57:50Diplom
2392KivilaanAinÜhinenud Ajalehed ASMM4511301:03:26Diplom
2904TsirpSvenMPB12101:11:23Diplom
3416ErilaidVäinoTartu KevekMM75601:33:30Diplom
89SiimerMartinLiValMM40900:39:01Diplom
345SatsRalfMPB1400:44:28Diplom
601RootareOttRitska spordiklubiMM454000:47:15Diplom
857AltAllan AltA&K CaritasMM456100:50:12Diplom
1113UksovDenisMM42800:52:19Diplom
1881KobinMarekEstonian CellMM4017900:59:13Diplom
2137MikkorMatsMMN10601:00:56Diplom
2905SanglaMikkMPB12201:12:34Diplom
90RaudseppStevenVÕrukad jooksevadMM5200:39:09Diplom
346KiulaMatisMM17100:44:21Diplom
602ZooRiivoMM27100:47:15Diplom
858KardakovAleksandrMM551800:49:57Diplom
1114KriisaJuliusMM42900:52:13Diplom
1370RemekUrmasMM49400:53:51Diplom
1626SaarmUkuMM55400:56:45Diplom
2138PipenbergKalevMM601501:01:46Diplom
3162ViigipuuPeeterMM553401:18:50Diplom
91NagelKarl-GustavSk AaspereMMN400:39:04Diplom
347TameriTarviMM17200:44:15Diplom
603TellingJuhanMM454100:47:09Diplom
859SauelaKristoMMN5900:50:19Diplom
1115SaulepMargusMM43000:52:42Diplom
1371AlanurmeUnoMM503600:54:33Diplom
2139KivirandMeelisMM4019101:01:07Diplom
2395TõllMarttiMM4511401:03:26Diplom
92RiksRandoSk AaspereMMN500:39:04Diplom
348UusmaAndresMKM jooksuklubiMM452900:44:24Diplom
604AlvetTõnisPioneeripataljonMMN4700:47:04Diplom
860RaumanGregorMPB4500:50:25Diplom
1372RikkinenTarmoVAHANENMM4014200:54:32Diplom
1628KoltKallePÄrnu VÕrkpalliklubiMM459800:56:51Diplom
1884NooleAndres1JVBrMM4510500:59:12Diplom
2140TepnerAivoMM64301:01:25Diplom
2396MeisnerRihoLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMM4511501:03:55Diplom
93MägiMadisHausersMM5300:39:16Diplom
605SooäärMarekTallinna VanglaMM27200:46:28Diplom
1117TammarAtko-MadisMM43100:52:38Diplom
1373KeskkülaTrevorMPA2400:54:30Diplom
1629PärnMargoMM55500:56:22Diplom
94ÄrmUrmasMM45700:39:14Diplom
350VärtonKristjanSK JooksupartnerMM404100:44:25Diplom
606HäälIndrekMM27300:47:21Diplom
862EvertJaakMM456200:49:56Diplom
1374PajuMarekSaku õT SpordiklubiMM49500:54:29Diplom
1630IndrikoIvoGlassDriveMM55600:56:26Diplom
1886OzkayaBarisMM59700:58:50Diplom
2654KrabuKirillMM70601:08:39Diplom
95KimaskEduardSK JooksupartnerMM401000:39:15Diplom
351KorjusMartinMMN2400:44:06Diplom
607LuivEvenMPB2900:47:33Diplom
1631TarrassovRichardMPA2800:56:14Diplom
3167MüürUnoFazerMM553501:18:28Diplom
96KiigemägiMaitMM5400:39:18Diplom
352KuhiTõnuMM404200:44:30Diplom
864EinbergRaimoMM36600:49:17Diplom
1376OjasaarKertMMJ2900:55:05Diplom
1888RaudsikTanelMM59800:59:21Diplom
2400KallasmaaIvarHAT-AutoMM68201:04:40Diplom
97JürgenAloMM5500:39:23Diplom
353SoidlaJanarMM404300:44:17Diplom
609GillPaulMM407200:47:35Diplom
865KadajaneLauriMM36700:50:15Diplom
1121ReimaaAndrusIITEE SKMM4012400:52:25Diplom
2145LaksRainiEesti Energia SpordiklubiMM64401:00:49Diplom
2401KüüleOliverMMJ3601:03:14Diplom
3169TornKalevMM4021501:18:40Diplom
98RootsKristjanMPA100:39:29Diplom
354KäkkOliverViru JVPMMN2500:44:07Diplom
610PladoPriitElioni SKMM454200:47:26Diplom
866PaurSilverSk AaspereMM36800:50:20Diplom
1890KõivMarekSuurtÜkivÄepataljonMM59900:58:45Diplom
99PaaneRistoMM5600:39:29Diplom
355VaksToomasDomus KinnisvaraMM17300:44:26Diplom
611KomarovNikitaMPB3000:47:33Diplom
867KuusklaPriitSk AaspereMM36900:50:20Diplom
1123KadarikPeeterMM43200:53:00Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.