Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1590JõeAnniSK RadaNTB2900:57:10Diplom
400AllmägiAapSK RadaMMN2800:45:06Diplom
48NisloniRainerSK ProRunnerMM3300:36:58Diplom
51JaksonAhtoSK ProRunnerMM40700:37:05Diplom
55KindelHannoSK ProRunnerMM45400:37:26Diplom
68ValdmaaLauriSK ProRunnerMM4400:38:03Diplom
401LuhtTiitSK ProRunnerMM501100:45:15Diplom
155KravetsRainerSK ProRunnerMPB500:41:10Diplom
196KoppelMatiSK ProRunnerMM55100:41:45Diplom
538ValgeHelemaiSK ProRunnerNNN700:46:47Diplom
1082ArulaHeleneSK Pleki PandeNN13200:51:35Diplom
78KalaTaaviSK Pleki PandeMM4800:38:35Diplom
1578TederAtsSK Piimameister OttoMPB6600:57:20Diplom
635JürissonKatiSK Piimameister OttoNN4400:47:58Diplom
183TederAgoSK Piimameister OttoMM451200:41:41Diplom
2157KallasLiinaSK NÕvaNN457201:01:26Diplom
1829KallasKeity-LiinaSK NÕvaNTB3600:58:11Diplom
650HudilainenEerikSK MITŠMPB3300:47:54Diplom
1893Liiv-PohlakRitaSK MetsasÕbradNN38100:58:59Diplom
190TopsRainerSK Los TorosMM402400:41:41Diplom
425PiiskoppelTaanielSK KadrinaMMN3100:45:06Diplom
1840JakobiRanneSK JooksupartnerMM4510300:59:25Diplom
66PilliMoonikaSK JooksupartnerNN300:37:57Diplom
340KooklaEeroSK JooksupartnerMM404000:44:14Diplom
350VärtonKristjanSK JooksupartnerMM404100:44:25Diplom
95KimaskEduardSK JooksupartnerMM401000:39:15Diplom
608MändlaMareSK JooksupartnerNN45400:47:26Diplom
634SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60100:47:35Diplom
131KiviLiinaSK JooksupartnerNN1200:40:29Diplom
1166PinkAnneSK JooksupartnerNN14900:52:30Diplom
150KaigasEinarSK JooksupartnerMM7700:40:53Diplom
1202VärtonMartinSK JooksupartnerMPB5800:52:59Diplom
13HussarKarelSK JooksupartnerMMN100:33:30Diplom
2189PisarevGreta-MariaSK jÄrveNTB4501:02:29Diplom
892MoorRemoSK EMTAMM37600:49:33Diplom
79PuhuSilleSK CYCLONNN500:38:48Diplom
9TubilisTaaviSK AUDENTESMM900:33:13Diplom
1589RiksLySk AaspereNTB2800:56:23Diplom
85NagelGeorg HaraldSk AaspereMMJ500:38:58Diplom
91NagelKarl-GustavSk AaspereMMN400:39:04Diplom
92RiksRandoSk AaspereMMN500:39:04Diplom
866PaurSilverSk AaspereMM36800:50:20Diplom
867KuusklaPriitSk AaspereMM36900:50:20Diplom
161KaskVilluSk AaspereMM401800:41:11Diplom
1570LippMarkoSk AaspereMM54300:56:16Diplom
877KazakovJakobSisekaitseakadeemiaMMN6000:49:29Diplom
1722SinijärvGeilySisekaitseakadeemiaNNN3900:58:16Diplom
50ViikojaJanekSINDI SK KALJUMM3400:37:01Diplom
1344LiivakJanarSimuna SpordiklubiMM48500:54:19Diplom
53PavljukVladislavSillamÄe kalev KJKMMJ300:37:24Diplom
491PihlapManuelaSilikaat GruppNN3000:46:03Diplom
2612SiniorgAgnesSelverNN67801:06:44Diplom
3153NapritsonJanaSelverNN4020101:18:09Diplom
2644BekkerAnniSelverNN69101:06:50Diplom
2646MõttusAndraSelverNN4014101:07:02Diplom
2647BettlerMerlinSelverNN69201:07:03Diplom
3193KanarbikKai-RiinSelverNTB9001:19:26Diplom
3450VaresGreteSelverNN99401:31:33Diplom
3451EhrbergKadiSelverNN99501:31:33Diplom
1663RandmäeMariSelverNN30800:56:54Diplom
2944RooplikHelenaSelverNN81301:12:00Diplom
130KiilasMartSelverMM6800:40:17Diplom
2968LilleströmKaieSelverNN82201:12:34Diplom
1440RaudpuuAiriSelverNN23400:55:30Diplom
2219AviloIrmaSelverNN50601:02:20Diplom
705SildAnvarSelverMPB3600:48:57Diplom
2785KäärdiSiiriSelverNN504901:09:55Diplom
3051KustavsonKatrinSelverNN85501:15:54Diplom
493LiebenauRaunoSelverMM22500:46:17Diplom
3314KorelaEvaSelverNN95601:27:25Diplom
3070LavritsMarisSelverNN86101:16:32Diplom
3330SiniorgLiisSelverNTB9301:28:55Diplom
3338PalloJelenaSelverNN96301:30:05Diplom
1037SõrmusMeritSelverNN12300:51:57Diplom
1044MikliMarjuSelverNN451800:52:05Diplom
3364KoitReetSelverNN4022201:30:10Diplom
127TruumaaMarekSell It mÜÜgiagentuurMM6600:40:26Diplom
3480SalavinaGalinaSegersNN554801:34:41Diplom
3481EigiHeliSegersNN4518401:34:41Diplom
3483ApeksimovaMariaSegersNN100401:35:54Diplom
931MatvejevaJanaSegersNN451400:50:37Diplom
2329PiirmetsKailiSegersNN55201:02:55Diplom
3108PalokMari-LiisSegersNN87401:16:58Diplom
1065SudarinenMihkelScoutspataljonMMN7400:50:15Diplom
850Zaitsev.ScoutspataljonMM36300:49:55Diplom
357LeibenauMarkoScoutspataljonMM404400:44:23Diplom
1917VainumäeMarekScoutspataljonMM60200:59:18Diplom
207TannerLauriScoutspataljonMM10700:42:06Diplom
215RaudnaArturScoutspataljonMM11300:41:04Diplom
1499AasmäeTaaviScoutspataljonMM52600:56:18Diplom
1504UdeküllAndraScoutspataljonNNN3000:56:20Diplom
1126JaskaAhtoScouts jalgrattaklubiMM503200:52:50Diplom
152PehkHeimarSavernaMM7800:40:59Diplom
74HeideRaikoSaunapunkt/StaminaMM4700:38:43Diplom
583NeemMairoSaunakliinikMM26400:46:57Diplom
1338ViiraKeeteSalonshop Baltic ASNN20700:54:23Diplom
1374PajuMarekSaku õT SpordiklubiMM49500:54:29Diplom
1375SaarAnnelySaku õT SpordiklubiNN405000:54:28Diplom
954TuiskKristinSaku õT SpordiklubiNN402000:50:54Diplom
510PereReneSaku õT SpordiklubiMM501700:46:19Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.