Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
301KaskaHardyMPB1200:43:42Diplom
302SohhorKarinaNTA200:42:24Diplom
303LiivTaaviMM15300:43:33Diplom
304ValdmaaRaidoMM15400:43:41Diplom
305TakkMihkelõhutÕrjepataljonMMN2100:42:55Diplom
306NõmmikMartinMM15500:43:39Diplom
307SuurKauriMPA800:43:38Diplom
308NäksJoosepLindonMPA900:43:32Diplom
309OjalillRaimondfb jooksmineMM15600:43:45Diplom
310SeppRagnarTondiraba SKMM15700:43:16Diplom
311SarapuuKristjanMM15800:43:40Diplom
312NormakMargusLÜganuseMM452300:43:33Diplom
313JesinSanderMPB1300:42:25Diplom
314PihoVeikoMM15900:43:50Diplom
315RistlaÜlleNN45200:42:08Diplom
316SinitammÜlliNN40400:42:08Diplom
317BelousovDenisMMJ800:43:54Diplom
318PaluSilverPeetri koolMM16000:43:47Diplom
319JõgevaOliverMMN2200:43:40Diplom
320PiperalPearu-PaulPioneeripataljonMM16100:43:14Diplom
321PääruMikkMM452400:43:53Diplom
322RõžovVladimirMeeksi valdMM452500:43:29Diplom
323LiivOliverMMN2300:43:44Diplom
324ReinoIndrekMM452600:43:55Diplom
325KösterRaulMyfitness ViruMM403600:43:42Diplom
326JärvelahtVeljoMM403700:43:59Diplom
327NäksTõnuLindonMM403800:43:51Diplom
328ReiljanRevettaNN2100:43:52Diplom
329HanniMargusKarksi-Nuia SpordikoolMMJ900:44:06Diplom
330PatrakovMirlianNN2200:42:57Diplom
331VahtraMargusMM403900:44:02Diplom
332RoometHeikiMPA1000:43:58Diplom
333RandleppRainMM16200:44:01Diplom
334PajupuuJannoMM16300:43:57Diplom
335LuikRaulMM16400:43:59Diplom
336SaarLaurTC2000MM452700:43:59Diplom
337NisuMartinMM16500:44:13Diplom
338MäeMikkMM16600:44:15Diplom
339VälkMeelisMM16700:44:07Diplom
340KooklaEeroSK JooksupartnerMM404000:44:14Diplom
341ValangVeikkoMM16800:44:26Diplom
342HallemaaReneMight Just Do ItMM16900:44:24Diplom
343SiilakAvoMM452800:44:23Diplom
344KaurTaunoMM17000:44:18Diplom
345SatsRalfMPB1400:44:28Diplom
346KiulaMatisMM17100:44:21Diplom
347TameriTarviMM17200:44:15Diplom
348UusmaAndresMKM jooksuklubiMM452900:44:24Diplom
349SillusteLiinaÜhinenud Ajalehed ASNN2300:44:02Diplom
350VärtonKristjanSK JooksupartnerMM404100:44:25Diplom
351KorjusMartinMMN2400:44:06Diplom
352KuhiTõnuMM404200:44:30Diplom
353SoidlaJanarMM404300:44:17Diplom
354KäkkOliverViru JVPMMN2500:44:07Diplom
355VaksToomasDomus KinnisvaraMM17300:44:26Diplom
356LaansooVirgoDomus KinnisvaraMM17400:44:26Diplom
357LeibenauMarkoScoutspataljonMM404400:44:23Diplom
358PulkLennartMM404500:44:35Diplom
359NugaAhtiMM17500:44:32Diplom
360PuuseppEeroViru JVPMMJ1000:43:44Diplom
361LehtmetsSvenMM17600:44:27Diplom
362KuusmikAivarMM453000:44:33Diplom
363TammikTaavetMM17700:44:25Diplom
364AalUrmetMM17800:44:01Diplom
365TammsaarKristjanMM17900:44:36Diplom
366LükkSilverMM18000:44:47Diplom
367LillepõldRaunoMM18100:44:45Diplom
368TaluTauriMM404600:44:42Diplom
369KukkIllarMM501000:44:39Diplom
370ArmUrmetMM18200:44:48Diplom
371SuurmägiMarkoÜhinenud Ajalehed ASMM404700:44:32Diplom
372TuiskKristjanõhuvÄgiMM18300:44:35Diplom
373NaukaRagnarMM18400:44:40Diplom
374EicheElisabethNTB300:44:45Diplom
375IvanovSanderMPB1500:44:44Diplom
376KallasteCarl RobertKaitsejÕudude SpordiklubiMPB1600:44:54Diplom
377PetersonTriinSpartaNN40500:44:50Diplom
378LambingMargusMM404800:44:39Diplom
379SeilEidoKARDINAD24MM404900:44:48Diplom
380ReindamReinKiviÕli NoortekeskusMMJ1100:44:36Diplom
381TikenbergManfred-MõhutÕrjepataljonMMJ1200:44:11Diplom
382HelmMargusMM18500:44:51Diplom
383LentsToomasõhuvÄgiMM18600:44:50Diplom
384KaugeRainOK PÕrgupÕhjaMMN2600:44:44Diplom
385VainErmetMM18700:44:43Diplom
386MüntAinarMM18800:44:52Diplom
387HinnAhtoMM18900:44:51Diplom
388KuhiPeeterMM453100:45:00Diplom
389TammingTeisiNNN400:44:53Diplom
390KoitveArviMM19000:44:58Diplom
391AasalehtPriidikMM19100:44:37Diplom
392PelloIvarSky PlusMM19200:45:03Diplom
393PeernaBritaNTB400:44:46Diplom
394MandriksJaanMM19300:44:47Diplom
395MeinerAskoKarmeli KogudusMMJ1300:45:05Diplom
396KiisselMilleniumMPA1100:45:05Diplom
397SauTaunofb jooksmineMM19400:44:58Diplom
398SikkMerilinNN2400:45:05Diplom
399MakejevSergeiMMN2700:43:35Diplom
400AllmägiAapSK RadaMMN2800:45:06Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.