Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1163FrantsuzovTanelõhutÕrjepataljonMM44600:52:49Diplom
1940FedoritšKristoõhutÕrjepataljonMM60900:59:34Diplom
940KanarbikDanielõhutÕrjepataljonMMN6600:50:18Diplom
442PiknerPriitõhutÕrjepataljonMM20800:45:33Diplom
709KokkaAndersõhutÕrjepataljonMM31200:48:02Diplom
469PiksarEgertõhutÕrjepataljonMMN3500:45:12Diplom
476ElhiRainerõhutÕrjepataljonMMN3600:45:20Diplom
2016LiisterJanõhutÕrjepataljonMM4018401:00:45Diplom
2028BergmannIndrekõhutÕrjepataljonMM4018501:00:00Diplom
504JoostKristjanõhutÕrjepataljonMMN3700:45:42Diplom
517IdavainTeijoõhutÕrjepataljonMMN3800:46:30Diplom
848PiirmetsPille-RiinõhuvÄgiNN8200:49:59Diplom
372TuiskKristjanõhuvÄgiMM18300:44:35Diplom
383LentsToomasõhuvÄgiMM18600:44:50Diplom
575KüttisGüntherOjassaarMPB2700:47:09Diplom
3209KüttisSeidiOjassaarNN91801:21:14Diplom
706KüttisAndoOjassaarMM31000:48:10Diplom
1095TubliPeeterOK KooperaatorMM42400:52:39Diplom
800TilgreTaimarOK PÕlva KobrasMM502500:48:33Diplom
384KaugeRainOK PÕrgupÕhjaMMN2600:44:44Diplom
1640KodasmaKaieOK WestNN454700:56:55Diplom
1920StokkebyKristiinaOKYNNN4500:59:18Diplom
1921LingMartinOKYMM60300:59:18Diplom
2134OrgMarisOlympic casinoNN47501:01:43Diplom
822LeesmentKadriOmniva SKNN7600:49:55Diplom
3267SingSiiriOmniva SpordiklubiNN93701:19:42Diplom
535NepperPelleÖöklubi PrivilegeMM24200:46:51Diplom
238BelowMaurOrca Swim ClucMMN1700:42:28Diplom
2699HaapsalDianaOriflame EestiNN71501:08:52Diplom
2480HaapsalSvetlanaOriflame EestiNN458501:05:24Diplom
3301PukkRegiinaOriflame EestiNNJ4101:26:03Diplom
2848PihtjõeJanekOriflame EestiMM4021101:10:08Diplom
432LesihhinRomanOU MotusMM405300:45:29Diplom
1072KaskKarl JohannesOÜ RaiMar KonsultatsioonidMPB5100:52:18Diplom
2114KaskAnnikaOÜ RaiMar KonsultatsioonidNN46501:01:36Diplom
1051KaskPeepOÜ RaiMar KonsultatsioonidMM41300:52:01Diplom
1557StepanovValeriOÜ SevikeMM503900:55:40Diplom
2296LeppTriinuOÜ WelmetNN54101:02:46Diplom
2297KrikuhhinJürgoOÜ WelmetMM66401:02:46Diplom
1420ÕunapuuUnoõunapuuMM60900:55:19Diplom
2829ÕunapuuEneõunapuuNN505001:10:28Diplom
2830ÕunapuuGerliõunapuuNN76601:10:30Diplom
1053Õunapuu-SeidelbergKailiõunapuuNN12500:51:55Diplom
1790LeigerAnniOverhaul OÜNN34200:58:36Diplom
1980OstrovKerliPÄÄsteametNNN4701:00:25Diplom
1793OstrovAndrusPÄÄsteametMM504100:58:37Diplom
542SoovikJüriPÄÄsteametMM55900:46:34Diplom
1669PihlakGunnarPaide GÜmnaasiumMPB7100:57:04Diplom
644EndriksHendrikPaide liigub - JooksusÕbrad!MM28700:47:53Diplom
967JuknaiteIviPaide liigub - JooksusÕbrad!NN10500:51:23Diplom
2523MiksonMartPaide LinnavolikoguMM601701:06:42Diplom
3423HeinmetsAnneliPaikuse lasteaedNN4517701:30:14Diplom
3424PajuUlviPaikuse lasteaedNN4517801:30:14Diplom
3438Rais(Raist)ChristelPaikuse lasteaedNN4517901:31:09Diplom
3439MittKauriPaikuse lasteaedMM73901:31:09Diplom
3020LaaneHelinPaikuse lasteaedNN84401:14:19Diplom
3293SuitsoLianaPaikuse lasteaedNN4021301:21:35Diplom
3294VeidenbergKadriPaikuse lasteaedNN94901:21:35Diplom
3313KuuskMerikePaikuse lasteaedNN4021501:23:11Diplom
2046JamnesAstraPaikuse lasteaedNN456701:00:06Diplom
1804VillAnuPaikuse lasteaedNN407600:57:55Diplom
3180MäginJaanPÄrilisedMM4512901:19:07Diplom
3181MäginÜllePÄrilisedNN4514501:19:07Diplom
1069TinkusHelenParimad on meiega!NN12900:51:09Diplom
1581ÜlenõmmJakoParimad on meiega!MM54500:55:25Diplom
1081MerimaaMargitParimad on meiega!NN13100:52:35Diplom
1602AringKadriParimad on meiega!NN29000:55:39Diplom
1355LätiJaanusParimad on meiega!MM49000:53:49Diplom
2913VillmannSiretParimad on meiega!NN79701:11:34Diplom
1628KoltKallePÄrnu VÕrkpalliklubiMM459800:56:51Diplom
318PaluSilverPeetri koolMM16000:43:47Diplom
191PetersonRichardPekikÕhu Reissing TiimMM9800:41:42Diplom
1203PoudelDianaPere24NN15900:53:17Diplom
128VarikMikkPerekond VarikMMN1000:39:32Diplom
2024VarikTiiuPerekond VarikNN43301:00:39Diplom
2026PertelsonTiinaPerekond VarikNN43501:00:38Diplom
3088VarikEvePerekond VarikNN552501:17:12Diplom
1816VarikEndrePerekond VarikMM58700:58:43Diplom
1825VarikIti MariiPerekond VarikNTB3500:58:50Diplom
2354VarisKrislinPERI ASNN56301:03:01Diplom
2772OravKlarikaPesaleidjaNN74401:10:05Diplom
3128TeedlaMaikenPihlakaNTB8801:17:39Diplom
2943TeedlaKristiPihlakaNNJ3501:12:25Diplom
565TassoHannesPioneeripataljonMM25700:46:31Diplom
574SileKasparPioneeripataljonMMN4400:46:30Diplom
320PiperalPearu-PaulPioneeripataljonMM16100:43:14Diplom
588KristjuhanKaurPioneeripataljonMMN4500:46:34Diplom
604AlvetTõnisPioneeripataljonMMN4700:47:04Diplom
861NettanPauliinePioneeripataljonNN8400:49:57Diplom
1148TulpJaanPioneeripataljonMM44200:53:04Diplom
1152PalbergTaunoPioneeripataljonMMN7900:52:48Diplom
410LilleväliTormisPioneeripataljonMMN3000:44:40Diplom
925SuurekiviKaidoPioneeripataljonMMN6400:49:57Diplom
486KelderOliverPioneeripataljonMM22200:45:45Diplom
232ReiljanRaulPioneeripataljonMM12400:42:16Diplom
757NutonenKarlePioneeripataljonMMN5400:48:41Diplom
2298ElkenRaivoPioneeripataljonMM66501:02:42Diplom
265IlvesMarkusPioneeripataljonMMJ600:42:26Diplom
3464KaegasMagnarPK KGSMPB13601:37:28Diplom
652KaegasRaivoPK KGSMM454600:48:08Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.