Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1071StrandmannMaitEPVMM41800:51:52Diplom
2947StraussSilleNNN8501:12:16Diplom
3414StrazdinsAgnesNN98101:29:13Diplom
1659StreljannõiAndreiMM4016100:56:51Diplom
2229StrikholmJaanusMM4019601:02:33Diplom
702StroomInnoMM30800:48:30Diplom
753StüffKristjanJK TabasaluMPB3900:49:07Diplom
3031SüdaSheilaNN84801:13:55Diplom
1065SudarinenMihkelScoutspataljonMMN7400:50:15Diplom
2630SuijaKairiNTA3701:08:29Diplom
1102SuikKaur-KristoferKolm paksuMPB5700:52:06Diplom
2415SuikTanelKolm paksuMPB10401:04:36Diplom
686SuikIngaNN5300:48:30Diplom
2291SuikKalevKolm paksuMM4511201:02:52Diplom
3293SuitsoLianaPaikuse lasteaedNN4021301:21:35Diplom
3056SukamägiMonikaNordwoodNN85701:15:43Diplom
203SukkGasparMM10500:41:57Diplom
584SukkoJoonasMM26500:47:12Diplom
1830SulaojaSiretAQVA SpaNN35500:57:50Diplom
1466SuleAveliinNN23700:55:15Diplom
1876SulemenkovIgorMM504400:58:33Diplom
414SulendHerkiMM19900:45:22Diplom
15SulevVeikoMM1300:34:26Diplom
1120SulgKristiin-MarleenNNN1700:52:34Diplom
1635SulgLoraNN30200:56:55Diplom
3487SulpMerilinTallinkNN100601:41:48Diplom
659SuluRaulRIKMM29100:48:03Diplom
651SumbergJanekMM407700:46:58Diplom
2340ŠumilovaLarissaNN55701:03:10Diplom
1189SursuVaimarMM45400:52:50Diplom
458SuslovaMilenaKJK'Kalev' SillamÄeNTB700:45:58Diplom
1548SuttLindaNikeNN26800:56:23Diplom
1334SutterAnneliNN20400:53:40Diplom
126SuunDaanaNN1100:40:28Diplom
1461SuunElisabetNTB2500:56:25Diplom
307SuurKauriMPA800:43:38Diplom
1604SuurGeiriNTB3000:56:28Diplom
1931SuurKirkeNTB3700:59:20Diplom
1476SuurMaichlNN24300:55:19Diplom
3289SuurMichelleNNJ4001:25:36Diplom
221SuurMarekMM402700:42:25Diplom
1052SuurArviMM457400:52:18Diplom
925SuurekiviKaidoPioneeripataljonMMN6400:49:57Diplom
2980SuurkaevAinMM505801:13:48Diplom
1333SuurkiviMaireNN453400:54:41Diplom
996SuurkiviCathy-LiisNNN1200:51:09Diplom
371SuurmägiMarkoÜhinenud Ajalehed ASMM404700:44:32Diplom
2717SuurorgLiinaNN4014901:07:52Diplom
2718SuurorgKasperMPB11501:07:51Diplom
1486SuursooSiiriNN24600:56:18Diplom
2067SuviMariaNN44901:00:38Diplom
164SuvorovAnatoliMM402000:41:10Diplom
2793SveitelMari-AnnNTA4701:10:01Diplom
1811TaalTriinNTA1800:58:20Diplom
1481TaalimäeTõnuMMN8900:55:41Diplom
2124TaburJaneNN4010201:00:21Diplom
1444TackAndres JaanMM51400:55:00Diplom
252TagametsKetlinNN1800:42:57Diplom
1955TagelIlmarTriSmile/SK KÕllesteMM70301:00:16Diplom
1595TähisteUrmoNordwoodMMN9500:56:22Diplom
796TähisteTarmoViru JVPMM34400:48:43Diplom
2497TahlfeldtKerstiNN504101:05:26Diplom
253TähtStellajooks.eeNN1900:42:57Diplom
305TakkMihkelõhutÕrjepataljonMMN2100:42:55Diplom
2779TakkHelenNN74701:10:38Diplom
1895TalalaevKarl-GeorgMPB8500:59:23Diplom
3093TalistuAnniNN506301:16:36Diplom
775TallermanIvarAlutaguse malevMM33500:48:48Diplom
3113Tallo-PärnRiinaHÄirekeskusNN4019501:16:57Diplom
2045TalpasKaiaNN44101:00:11Diplom
3465TalsenEstaNN554701:37:43Diplom
205TaltsEveElioni SpordiklubiNN1300:41:59Diplom
368TaluTauriMM404600:44:42Diplom
736TaluKristjanHortulus OÜMM408300:49:10Diplom
2180TalvikMariDuo to RioNN49201:01:37Diplom
540TalvikMikkBaltic Cruisers OÜMM24500:46:42Diplom
1397TambergKristi-LeiliAru GruppNN22100:54:00Diplom
1748TambergMikkAru GruppMM57700:56:58Diplom
3154TambikEneNN65201:18:10Diplom
347TameriTarviMM17200:44:15Diplom
1837TammKaidoAru GruppMMJ3500:57:37Diplom
2879TammLilith Sylvia DaisyNNN8201:10:54Diplom
2375TammTiitAru GruppMM505301:04:31Diplom
1358TammReinMM458800:54:58Diplom
2393TammÜlleNN58101:04:12Diplom
2151TammMerjeHÄirekeskusNN47901:01:54Diplom
110TammTaaviMPA400:39:51Diplom
2418TammPiretNN458401:04:15Diplom
894TammKardoMPB4600:50:21Diplom
1412TammAndresMM4014400:55:07Diplom
678TammKaimarMPB3400:48:13Diplom
949TammKenertMPA1900:50:55Diplom
700TammTimoMM30700:48:34Diplom
2784TammKadriNN74801:10:07Diplom
2277TammLeilaNN53001:01:57Diplom
1029TammHallarMM40800:50:41Diplom
3348TammMirjamNNJ4201:29:25Diplom
3349TammMerleNN4516601:29:25Diplom
278TammTony AtsTeam Mahe MPB1000:43:23Diplom
1312TammMarikaNN453000:54:31Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.