Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1648SikkMarkoMM56000:56:41Diplom
142SikkMarekTamsalu AO SuusaklubiMMN1200:40:33Diplom
398SikkMerilinNN2400:45:05Diplom
1974SikkMariaNN41100:58:58Diplom
1054SikkJelenaSpordiseltsNN12600:52:11Diplom
636SildTristan AikKK ViimsiMPB3200:47:54Diplom
1924SildSoileKaitseministeeriumNN408500:59:58Diplom
2470SildSirliNN4012801:04:43Diplom
705SildAnvarSelverMPB3600:48:57Diplom
2499SildKadriNN4013101:05:17Diplom
2787SildKairoMMN10901:09:31Diplom
1031SildDonald AikKK ViimsiMM457200:52:13Diplom
2811SildmaIllarMM4020901:09:42Diplom
3061SildnikMark DanielMPB12901:15:01Diplom
574SileKasparPioneeripataljonMMN4400:46:30Diplom
1686SillasteGerdaNN31300:56:54Diplom
349SillusteLiinaÜhinenud Ajalehed ASNN2300:44:02Diplom
1513SilmusKaidoMM53200:55:32Diplom
1610SimsoJaanekSveba-Dahlen SpordiklubiMM55100:56:44Diplom
2256SimsonAnuNN457601:02:33Diplom
28SimsonPriitElva JooksusariMM2200:35:58Diplom
3267SingSiiriOmniva SpordiklubiNN93701:19:42Diplom
1101SinijärvHannaNN13600:51:42Diplom
1722SinijärvGeilySisekaitseakadeemiaNNN3900:58:16Diplom
2064SinimäeHedliLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN5001:01:39Diplom
2362SinimetsHelinNN56701:02:47Diplom
3298SinimetsMargeMM4513101:26:11Diplom
2612SiniorgAgnesSelverNN67801:06:44Diplom
3404SiniorgTriinNN97901:29:14Diplom
1497SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM4015000:56:12Diplom
3330SiniorgLiisSelverNTB9301:28:55Diplom
953SinisaluTiitMM552000:51:07Diplom
316SinitammÜlliNN40400:42:08Diplom
3358SiniveeMarikeEesti Energia SpordiklubiNN553801:29:34Diplom
3107SinkÜlleBaltic FibresNN4513701:16:25Diplom
2712SipsakaKatrinRulluisuklubi ABECNN4510501:08:20Diplom
102SirakKarlRademarMMN700:39:36Diplom
2239SirendiKatarinaNTB4801:02:26Diplom
3079SirendiMarisNN506201:16:29Diplom
2692SirkelMarisKaitseliit Alutaguse malevNN4014701:09:07Diplom
1560SiskaTeeleNN27100:56:58Diplom
3096SissasEveJÄrvamaa NaiskodukaitseNN506501:16:42Diplom
758SivardGermoMM32700:47:43Diplom
998SkripitsõnaJaneNNN1300:50:42Diplom
59ŠkubelAndreiMM3800:37:36Diplom
2669ŠlajusMarisValio Eesti ASNNN7601:07:43Diplom
2461ŠlajusSigritValio Eesti ASNNN6501:04:52Diplom
3232ŠmidtHansMM602101:21:17Diplom
3112SmigunovaLauraNTA5801:16:43Diplom
3119SmirnovKristinaNN88101:17:18Diplom
1870SmirnovaViktoriaNN37300:59:20Diplom
1290SmoljarKardoMM47700:54:33Diplom
1269SmorodinaVeronikaNN18500:53:57Diplom
1242SoansAimarRettum OÜMM46500:53:56Diplom
1818SõberKätlinKiviÕli NoortekeskusNTA1900:59:03Diplom
302SohhorKarinaNTA200:42:24Diplom
353SoidlaJanarMM404300:44:17Diplom
1962SojustovaMariannaMtÜ spordiseltsNN408900:59:47Diplom
2439SokkEvelinNN59901:04:06Diplom
1808SokolovTanelMMJ3400:58:49Diplom
1900SolmannKristjanMPA3400:59:00Diplom
2083SolmannKairiNN45701:00:51Diplom
572SõmerMartinMM26000:46:01Diplom
2773SõmerSiretHKScan EstoniaNTA4501:09:43Diplom
3454SõmermaaIiviSpordiseltsNN509701:36:02Diplom
35SongiseppKasparElva SuusaklubiMM2500:36:07Diplom
605SooäärMarekTallinna VanglaMM27200:46:28Diplom
2936SoodlaRaunoMPB12301:12:03Diplom
1164SoodlaUrmasSpordipartnerMM44700:53:08Diplom
3224SoodlaEveNN4515101:22:08Diplom
1585SooloMatiMM4015400:56:53Diplom
3215SoomAnnikaNN92001:17:03Diplom
912SoomerKalmerViru JVPMMN6200:50:21Diplom
2483SoometsJonnaNTB5401:04:13Diplom
2129SoonLeegiNN502801:01:02Diplom
1836SooneRainMM4017400:57:32Diplom
2407SooneMartenASTERA ASMM68301:05:00Diplom
2341SooneAinAS Teede REV-2MM4020001:02:58Diplom
500SoopAnneliNN3100:46:07Diplom
2883SoosaarJanikaNN78401:11:34Diplom
2177SoosaarRaidoMM65001:01:28Diplom
2278SoosaarKlaireNN53101:02:38Diplom
1594SoosaluDianaNN28600:56:18Diplom
104SoosaluKarlMPA300:39:37Diplom
3042SoosaluAnnelyFazerNN4512901:14:12Diplom
75SootsViivi-AnneSparta SKNN40100:38:46Diplom
1986SootsRebekaNTB3800:59:28Diplom
542SoovikJüriPÄÄsteametMM55900:46:34Diplom
988SõrmusMerilenNN11000:51:18Diplom
1037SõrmusMeritSelverNN12300:51:57Diplom
2441SõskovaZannaMotus SKNN60001:05:01Diplom
2810SovaTarmoToom TekstiilMM71601:10:06Diplom
1341StaakHelenNikeNN20900:54:15Diplom
1384StarkopfAnnNN21600:54:54Diplom
450StarkopfKennetNÕmme kjkMMN3300:44:54Diplom
710SteinbergTanelMM31300:48:54Diplom
1557StepanovValeriOÜ SevikeMM503900:55:40Diplom
1920StokkebyKristiinaOKYNNN4500:59:18Diplom
769ŠtõkovStanislavMM33200:49:29Diplom
787StõkovaKristiinaNikeNN7300:49:07Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.