Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
832VeeleidTanelMM409000:49:45Diplom
3193KanarbikKai-RiinSelverNTB9001:19:26Diplom
893ToomsaluLiisNN9000:49:33Diplom
178KäärdJanekElujooksMM9000:41:28Diplom
1464KäguKaidoAS Merko Ehitus EestiMM459000:55:51Diplom
2521RossepKerstiAS HKScan EstoniaNN459001:05:14Diplom
2012LepikJaanikaKaupmees ja KONN409001:00:08Diplom
1535VeldemannRainMMN9000:56:15Diplom
3077KompMerylNNN9001:15:42Diplom
3387NõguJaanikaNN509101:31:14Diplom
838LiipaLauriMM409100:49:47Diplom
2160AltmetsAhtoMPB9101:01:55Diplom
895AbramLiinaNN9100:49:11Diplom
180PehkKarlMM9100:41:34Diplom
3260TurroRailisNTB9101:22:38Diplom
1485KasoKaiusMÄnnikumÄgiMM459100:56:17Diplom
2017SaarJana1JVBrNN409101:00:10Diplom
2535KaasikJutaNelsonNN459101:06:00Diplom
1539PappeJukoMustvee Betaania KogudusMMN9100:55:12Diplom
3086AdamsonAnniNNN9101:15:55Diplom
3395VõttingTiinaNN509201:31:52Diplom
847KiviloKaidoMM409200:50:04Diplom
2161LahiLeeviMPB9201:01:56Diplom
905PajuriMailiNN9200:50:30Diplom
181RosenbergTiitKL Tallinna MalevMM9200:41:39Diplom
3274VasiljevaTriinuNTB9201:24:20Diplom
2536MalvaRajaAQVA SpaNN459201:05:13Diplom
2027KaasikSigneNN409200:59:42Diplom
1517KukkAndrusWÜrthMM459200:56:00Diplom
3087OssipovaDianaSaint GobainNNN9201:15:54Diplom
1558MägiHolgerRulluisuklubi ABECMMN9200:55:32Diplom
856MäggiMartinMM409300:49:31Diplom
3421KivimäeTiinaNN509301:34:01Diplom
2170KärnerSiim SanderMPB9301:01:03Diplom
918KuuseAstiNN9300:50:31Diplom
182KalmetMartinMM9300:41:23Diplom
2544SaluraKatrinNN459301:06:27Diplom
1523MarcinkeviczJüriSpartaMM459300:56:37Diplom
2043OroUlviNN409301:00:36Diplom
3330SiniorgLiisSelverNTB9301:28:55Diplom
1564KruustokKalleMMN9300:55:50Diplom
3101AuväärtMari-AnnLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN9301:16:28Diplom
1577KreisWernerMMN9400:56:26Diplom
3127KuriTeeleNNN9401:17:50Diplom
870VasarKaiduMM409400:49:44Diplom
3432RannametsAveNN509401:35:08Diplom
923LaasbergErleNN9400:50:04Diplom
2225JürgensohnRainisBaltic Fibres OÜMPB9401:02:39Diplom
184KösterSilverKahe Silla Klubi jooksusÕbradMM9400:41:19Diplom
2545KleinPilleNN459401:06:42Diplom
1529LiivDaimarLiivide SKMM459400:56:05Diplom
2052TammikMarjanaNN409401:00:47Diplom
3360KirsilehtKaisaNTB9401:25:53Diplom
3130UmblejaLiisNNN9501:17:50Diplom
1595TähisteUrmoNordwoodMMN9500:56:22Diplom
3392SiirandRebekaNTB9501:32:17Diplom
882VintLeinoMM409500:49:59Diplom
3449KaruSiiriNN509501:31:23Diplom
927PuusaarElinaNN9500:50:47Diplom
185KottisseReneG4S EestiMM9500:41:40Diplom
2269SaulitsAlekseiMPB9501:02:14Diplom
2557LoikLarissaNN459501:05:38Diplom
1538JahnsonJüriMM459500:56:37Diplom
2058ZirkKairiNN409501:00:53Diplom
3164RoosimägiKaiePÕllu KoduNNN9601:19:26Diplom
883OrasRaivoMM409600:50:36Diplom
1658VinogradovEgertMMN9600:56:33Diplom
3453MeenitsKajaSpordiseltsNN509601:35:59Diplom
934KuuskneKetlinNN9600:50:57Diplom
186SepparElvisfb jooksmineMM9600:41:44Diplom
2272LjašMarkusMPB9601:02:38Diplom
2562JuusPilleNN459601:05:32Diplom
2059TruveJaanikaNN409601:00:53Diplom
1566SiimarSvenTriSmileMM459600:56:04Diplom
1580RaudlaTaaviMM459700:56:17Diplom
884ViiraToomasMM409700:50:27Diplom
3454SõmermaaIiviSpordiseltsNN509701:36:02Diplom
1674TamsarTimm RainerMMN9700:57:08Diplom
3214TeorEleryNNN9701:21:11Diplom
937ValdmetsMaarjaNN9700:50:29Diplom
189KlettenbergAndresHIGH5 EstoniaMM9700:41:44Diplom
2289NortsOliverMPB9701:02:21Diplom
2060TelgmaaPiretNN409701:00:06Diplom
2585KongiMaarikaNN459701:07:29Diplom
1628KoltKallePÄrnu VÕrkpalliklubiMM459800:56:51Diplom
891SiemannAlarTÜriTriMM409800:50:05Diplom
3462KaurRiinaNN509801:36:54Diplom
3240LäteTriinuNNN9801:22:00Diplom
938KannelKülviNordea SpordiklubiNN9800:50:44Diplom
1714ReinsaluMartinMMN9800:58:16Diplom
191PetersonRichardPekikÕhu Reissing TiimMM9800:41:42Diplom
2308KirsipuuJaanMPB9801:02:28Diplom
2063SiimsooEvelyNN409801:00:06Diplom
2590KaldveeAnne-LiiNN459801:06:01Diplom
2600HoltsmannPiretÜhinenud Ajalehed ASNN459901:06:09Diplom
2361ViljakMeiranMPB9901:03:11Diplom
1654EermeMartinMM459900:57:54Diplom
896ShishikinSergeiMegidoMM409900:50:32Diplom
3475PõldojaAnneNN509901:38:51Diplom
3247KõrreKerstinNNN9901:22:44Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.