Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1401SatsIngridNN453800:55:07Diplom
1402TsirpTanelEesti 4HMPA2500:54:52Diplom
1403KruusimägiMarkoMMN8700:54:59Diplom
1404PärnasaluEgleNN22400:54:33Diplom
1405VaskRaavoEstonian CellMM50000:55:01Diplom
1406MõttusOlavMM50100:54:54Diplom
1407SankovskiEveNN405200:54:23Diplom
1408UrbanKarriNabiiri Holding OÜMM50200:55:20Diplom
1409VõrkStenMM50300:55:20Diplom
1410RozovaKristiinaElioni SpordiklubiNN22500:55:21Diplom
1411KalliverInnaNN405300:54:53Diplom
1412TammAndresMM4014400:55:07Diplom
1413PaavoEdgarMM50400:54:06Diplom
1414ToomTarmoMM50500:54:02Diplom
1415IvanovKatriinNN22600:53:46Diplom
1416KirsimäeAloMM503700:54:56Diplom
1417KalameesMihkelKiisid/LekkodMM50600:55:01Diplom
1418LiipaMari-LiisNN22700:55:53Diplom
1419VähiKarinNN22800:55:32Diplom
1420ÕunapuuUnoõunapuuMM60900:55:19Diplom
1421LementaMaarikaNN22900:54:58Diplom
1422LilleLiisHarju KEK RahvaspordiklubiNN65100:55:42Diplom
1423MustkiviSanderMM50700:55:01Diplom
1424ToomÜlleNN405400:55:24Diplom
1425VuachetLauraNN23000:54:50Diplom
1426HämäläinenKatrinNN23100:55:44Diplom
1427KasteMerikeNN501400:55:11Diplom
1428KelduMaikenNN405500:55:11Diplom
1429NugisSiimMM50800:54:13Diplom
1430TomingKarinaNTA1100:55:59Diplom
1431LahtveeJanEstonian CellMM458900:55:13Diplom
1432MoksKailyNN23200:55:26Diplom
1433PaapsiKeiuNN23300:55:49Diplom
1434RahuRaitMM50900:54:07Diplom
1435GillAveMustvee Betaania KogudusNN453900:49:54Diplom
1436MäerandAlarTransferwiseMM51000:54:25Diplom
1437MustkiviKaspar1JVBrMM51100:55:22Diplom
1438PennarKarl MadisMMN8800:55:18Diplom
1439LilleojaKristoMM51200:55:48Diplom
1440RaudpuuAiriSelverNN23400:55:30Diplom
1441KrullAnneNN454000:55:45Diplom
1442MetskülaRainerMMJ3000:55:21Diplom
1443SeeneStenMM51300:55:26Diplom
1444TackAndres JaanMM51400:55:00Diplom
1445OjametsSalmeNN55400:55:20Diplom
1446GutmannKerstiNN405600:54:38Diplom
1447KarpKristinSportlandNNN2600:54:55Diplom
1448PriksMaritNN23500:55:03Diplom
1449ÕunapGeidiNTB2400:55:55Diplom
1450GrossNeemeTÜriTri.MM4014500:53:19Diplom
1451BelokurovaEveNN55500:55:43Diplom
1452ErapartTiitMM51500:55:44Diplom
1453KasePilleMustvee Betaania KogudusNNN2700:55:35Diplom
1454KaseMariliMustvee Betaania KogudusNNN2800:55:35Diplom
1455ReediElinaNN454100:55:45Diplom
1456MarksonMirjaKunglaNN23600:54:56Diplom
1457SaarHeigoMM51600:55:15Diplom
1458OngaEikoMM51700:55:48Diplom
1459KruzmanTõnisEastmanMM51800:54:57Diplom
1460AderKristoSuurtÜkivÄepataljonMM51900:55:50Diplom
1461SuunElisabetNTB2500:56:25Diplom
1462PipenbergArlisMM52000:55:48Diplom
1463LaiMargusMM4014600:56:09Diplom
1464KäguKaidoAS Merko Ehitus EestiMM459000:55:51Diplom
1465AitVladimirMM65700:56:07Diplom
1466SuleAveliinNN23700:55:15Diplom
1467ViljaElinaNN23800:55:28Diplom
1468KasoLiis-MariiMÄnnikumÄgiNTB2600:56:11Diplom
1469LahtveeLeilaNN23900:56:30Diplom
1470RosentalJanneNN24000:55:18Diplom
1471SergejevaLaidiViru FolkNN24100:54:35Diplom
1472VeiperGregorMPB6400:56:08Diplom
1473ZhbanovaInessaNN55600:55:22Diplom
1474TüliKristiNN24200:56:18Diplom
1475ÕigusEneliSportlandNNN2900:56:15Diplom
1476SuurMaichlNN24300:55:19Diplom
1477ÕunapuuMihkelMPA2600:56:16Diplom
1478PaulusPriitPolitsei- ja PiirivalveametMM52100:55:20Diplom
1479MalovaDinaNN24400:55:01Diplom
1480PajulaHeiviNN405700:56:01Diplom
1481TaalimäeTõnuMMN8900:55:41Diplom
1482JärmutLiiliaNTA1200:55:27Diplom
1483KilkOskarMM52200:55:58Diplom
1484KilkAnneliisNN24500:55:59Diplom
1485KasoKaiusMÄnnikumÄgiMM459100:56:17Diplom
1486SuursooSiiriNN24600:56:18Diplom
1487PajurMarisNN24700:55:44Diplom
1488KadajaneAntiMM52300:55:46Diplom
1489ReinsonJaanTartu Descartes'i KoolMM601000:55:49Diplom
1490LooritsJanek1JVBrSMM4014700:55:50Diplom
1491RumpHarryMM52400:55:41Diplom
1492MõikCaisa-MeriliNN24800:55:11Diplom
1493AvikEevaNN24900:55:56Diplom
1494MetsaErkkiMM4014800:56:20Diplom
1495KõpperTarviMM4014900:56:12Diplom
1496LausmäeJaanikNN25000:55:10Diplom
1497SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM4015000:56:12Diplom
1498KadaruTanelMM52500:55:03Diplom
1499AasmäeTaaviScoutspataljonMM52600:56:18Diplom
1500VeldreLauriMM52700:54:57Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.