Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1788JõelaidAts-JoonasMPA3100:58:04Diplom
2044PetratskovJanMM62701:00:06Diplom
2300OagoReinoMM66601:03:57Diplom
509SaareperaJaanusArs Projekt OÜMM23200:46:25Diplom
765KruupAivarMM33000:49:12Diplom
1021VainjärvHillarTALLINNA EKVAMM65400:51:33Diplom
1533LillemetsIvarMM53600:55:48Diplom
254InnoErmoMM13100:42:53Diplom
510PereReneSaku õT SpordiklubiMM501700:46:19Diplom
1022GermannVeikoMM40600:51:38Diplom
255MeriveeMatisSportlandMM13200:43:00Diplom
767RossRainerRademarMMN5500:48:57Diplom
1023MihhailovEduardMM457100:52:07Diplom
1279LõhmusRoometMM47300:53:29Diplom
1535VeldemannRainMMN9000:56:15Diplom
2559LuigeMikkMM69701:02:02Diplom
256OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM451800:43:01Diplom
512LiiraRasmusMMJ1600:46:27Diplom
768KaareAndresMM33100:48:56Diplom
1024LippaIndrekMM4011000:51:50Diplom
1280JänesSilverMM47400:53:32Diplom
1536NeameMichaelMM4015200:56:16Diplom
2304SaarKuldarMM66701:02:19Diplom
1AusPriitTreeningpartner/AdidasMM100:30:23Diplom
257VõipRaivoPPA Ida-PrefektuurMM50800:43:02Diplom
513GromovMaksimMM23300:46:35Diplom
769ŠtõkovStanislavMM33200:49:29Diplom
1025LempuTaunoMM4011100:52:12Diplom
1281OoloJannoMMN8200:54:01Diplom
1793OstrovAndrusPÄÄsteametMM504100:58:37Diplom
2WachiraIbrahim MukungaMM200:30:29Diplom
258AaslaidKauriMM13300:42:59Diplom
770SelgisRaimoMM33300:49:04Diplom
1026RaidMarkoMM40700:51:46Diplom
1282PõdraKarelMM47500:54:20Diplom
1538JahnsonJüriMM459500:56:37Diplom
2306KursMarkoMM66801:02:47Diplom
2818JõgiRistoMM71701:09:45Diplom
3TserepannikovSergeiTreeningpartner/AdidasMM300:31:25Diplom
259SelliovOlleMM403000:43:03Diplom
515KaldmaReneHAT-AutoMM23400:46:22Diplom
771LengertAloMM33400:49:26Diplom
1027VirkunenEgertMMN7200:50:58Diplom
1283EimlaMihkelSupertoredadMM47600:54:20Diplom
1539PappeJukoMustvee Betaania KogudusMMN9100:55:12Diplom
2051ZimmermannVaidoMM553001:01:07Diplom
3075RüngenenHeikiMM4512601:16:31Diplom
4LehismetsPriitTreeningpartner/AdidasMM400:31:56Diplom
260NõmmMihkelMM13400:42:50Diplom
516TereštšenkovAlekseiU-ClubMM501800:46:36Diplom
772TarbeSiimMMN5600:49:25Diplom
1028PosatetskiSergeiMM4011200:51:28Diplom
1284AltmetsMikkMM458500:53:57Diplom
1796KangroKalevMM504200:58:55Diplom
2308KirsipuuJaanMPB9801:02:28Diplom
5VinogradovYuriSylvia.gatchina.ruMM500:31:59Diplom
261HimuškinAndreMM403100:43:09Diplom
517IdavainTeijoõhutÕrjepataljonMMN3800:46:30Diplom
1029TammHallarMM40800:50:41Diplom
1285OttRemiMPB6100:54:14Diplom
1541PaabstelJuhanMM552400:55:50Diplom
1797RosinReneRulluisuklubi ABECMM58500:57:35Diplom
6KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM600:32:06Diplom
262KompusKunoMM13500:43:10Diplom
518AlavereTimoVertiigo TantsuÕpetusMM23500:46:17Diplom
1030KaskAvoMM503100:52:18Diplom
1798SchmidtVladimirMM58600:58:23Diplom
2310JaanholdKristerTransferwiseMMN10701:03:20Diplom
7JõesooArgoMM700:32:08Diplom
263KukkRaidoLopetijukudMM13600:43:11Diplom
519TuruKaljoMM501900:46:24Diplom
775TallermanIvarAlutaguse malevMM33500:48:48Diplom
1031SildDonald AikKK ViimsiMM457200:52:13Diplom
1799NigolMargusMM4510200:57:48Diplom
2567KäbiMartinMM69801:07:06Diplom
8JürsSanderAudentesMM800:32:19Diplom
264ToomingMarkoInfo-Auto ASMM13700:43:08Diplom
520RingMartinSuurtÜkivÄepataljonMM23600:46:24Diplom
1032AndressonAiretFitlife EedenMM40900:52:08Diplom
1288KuuskmePriitMM458600:54:04Diplom
1544LükkJanarMM53700:55:42Diplom
2568SemjonovAareMM4020601:05:44Diplom
9TubilisTaaviSK AUDENTESMM900:33:13Diplom
265IlvesMarkusPioneeripataljonMMJ600:42:26Diplom
777PärnakiviJannoMM33600:49:19Diplom
1289RemselAndreIda PrefektuurMMN8300:54:20Diplom
1801SihtAndresMM4017200:58:39Diplom
2057VellamaMargusMM4510801:00:38Diplom
10RataseppRaitTriSmileMM1000:33:18Diplom
266KeärAndresRakke SKMM50900:42:58Diplom
778TreumannVeikoMM408400:49:30Diplom
1290SmoljarKardoMM47700:54:33Diplom
1546OttiMartinMM53800:55:33Diplom
11MedarMartiTREENINGPARTNER DIADORA/ARCOTRANSPORT NOORTETIIMMMJ100:33:25Diplom
267KreekEvertMM451900:43:13Diplom
523TreimutVladimirMM70100:46:37Diplom
779MeltsaMehisRakvere SpordikoolMPB4000:49:39Diplom
1547RoomereHannoMM53900:55:32Diplom
3083LinaJasperMPB13101:12:25Diplom
12MänniAllanAUDENTES/ELUJOOKSMM1100:33:27Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.