Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2126KanarbikLauriMNTMMN10501:02:09Diplom
1106LiivaojaSanderMMN7600:51:58Diplom
600EdalaAndresJäRVA TÜMMN4600:46:16Diplom
2137MikkorMatsMMN10601:00:56Diplom
91NagelKarl-GustavSk AaspereMMN400:39:04Diplom
859SauelaKristoMMN5900:50:19Diplom
92RiksRandoSk AaspereMMN500:39:04Diplom
604AlvetTõnisPioneeripataljonMMN4700:47:04Diplom
351KorjusMartinMMN2400:44:06Diplom
354KäkkOliverViru JVPMMN2500:44:07Diplom
1380KirsipuuHendrikViru JVPMMN8500:54:18Diplom
101GillJakobMMN600:39:31Diplom
102SirakKarlRademarMMN700:39:36Diplom
1127KotšanovAleksandrMMN7700:52:33Diplom
1383KonsoSanderViru JVPMMN8600:54:19Diplom
1897MägiRaimoMMN10200:59:12Diplom
877KazakovJakobSisekaitseakadeemiaMMN6000:49:29Diplom
1137KartashKarlisBaltic FibresMMN7800:53:15Diplom
115BornIllimarMMN800:40:11Diplom
117AvdeevNikolaySylvia.gatchina.ruMMN900:39:48Diplom
1658VinogradovEgertMMN9600:56:33Diplom
1403KruusimägiMarkoMMN8700:54:59Diplom
128VarikMikkPerekond VarikMMN1000:39:32Diplom
384KaugeRainOK PÕrgupÕhjaMMN2600:44:44Diplom
1152PalbergTaunoPioneeripataljonMMN7900:52:48Diplom
134SchvedeSiimMMN1100:40:11Diplom
648KaukesMartinAlutaguse malevMMN4800:47:21Diplom
1674TamsarTimm RainerMMN9700:57:08Diplom
908RaudleppKristjanMMN6100:50:00Diplom
142SikkMarekTamsalu AO SuusaklubiMMN1200:40:33Diplom
399MakejevSergeiMMN2700:43:35Diplom
400AllmägiAapSK RadaMMN2800:45:06Diplom
912SoomerKalmerViru JVPMMN6200:50:21Diplom
402UueSvenPÕllu KoduMMN2900:45:05Diplom
1170TartuAllanIda PÄÄstekeskusMMN8000:53:11Diplom
921RebbanArgoViru JVPMMN6300:49:47Diplom
410LilleväliTormisPioneeripataljonMMN3000:44:40Diplom
925SuurekiviKaidoPioneeripataljonMMN6400:49:57Diplom
158LihtMattiasKarmeli KogudusMMN1300:41:14Diplom
1438PennarKarl MadisMMN8800:55:18Diplom
160MattStenverTTÜMMN1400:41:13Diplom
928TeigarHenryMMN6500:50:56Diplom
2984KurvesTimoMMN11001:14:21Diplom
425PiiskoppelTaanielSK KadrinaMMN3100:45:06Diplom
2987NurkTaaviMMN11101:14:28Diplom
940KanarbikDanielõhutÕrjepataljonMMN6600:50:18Diplom
3246KalaHerdoMMN11201:22:42Diplom
687VatsfeldLaurMMN4900:48:28Diplom
1714ReinsaluMartinMMN9800:58:16Diplom
437JõumeesKarlSuusaklubi JÕuluMMN3200:44:40Diplom
693TankEerikMMN5000:47:35Diplom
956PaatsJoosepMMN6700:50:49Diplom
701KerdoKoppelMMN5100:48:50Diplom
450StarkopfKennetNÕmme kjkMMN3300:44:54Diplom
1481TaalimäeTõnuMMN8900:55:41Diplom
202SäärHarryÜhinenud gÄngstarÄpparidMMN1500:41:39Diplom
1739JõeveerKasparViru JVPMMN9900:57:18Diplom
973TammikAndreMMN6800:50:52Diplom
719JaanimägiHarliRademarMMN5200:48:31Diplom
975KelduKarelMMN6900:50:02Diplom
468KaabelSven DanielRademarMMN3400:45:11Diplom
469PiksarEgertõhutÕrjepataljonMMN3500:45:12Diplom
982KeirKaimoMMN7000:51:12Diplom
983KuusaluKenMMN7100:51:01Diplom
218AntonovSvyatoslavMMN1600:42:04Diplom
476ElhiRainerõhutÕrjepataljonMMN3600:45:20Diplom
1248AruStenMotodepoo Team GreenMMN8100:53:33Diplom
2787SildKairoMMN10901:09:31Diplom
1770TimmAndreTartu tegijad MTÜMMN10000:58:17Diplom
238BelowMaurOrca Swim ClucMMN1700:42:28Diplom
756VeskusKarlMMN5300:49:15Diplom
757NutonenKarlePioneeripataljonMMN5400:48:41Diplom
504JoostKristjanõhutÕrjepataljonMMN3700:45:42Diplom
251SarapuuErkkiViru JVPMMN1800:41:59Diplom
767RossRainerRademarMMN5500:48:57Diplom
1535VeldemannRainMMN9000:56:15Diplom
1281OoloJannoMMN8200:54:01Diplom
1027VirkunenEgertMMN7200:50:58Diplom
1539PappeJukoMustvee Betaania KogudusMMN9100:55:12Diplom
772TarbeSiimMMN5600:49:25Diplom
517IdavainTeijoõhutÕrjepataljonMMN3800:46:30Diplom
2310JaanholdKristerTransferwiseMMN10701:03:20Diplom
1289RemselAndreIda PrefektuurMMN8300:54:20Diplom
13HussarKarelSK JooksupartnerMMN100:33:30Diplom
273RätsepKasparTiit Soku KorvpallikoolMMN1900:42:52Diplom
2321KlimenkoTaaviMMN10801:02:30Diplom
1558MägiHolgerRulluisuklubi ABECMMN9200:55:32Diplom
1564KruustokKalleMMN9300:55:50Diplom
1055MoselHenryEesti MaaÜlikoolMMN7300:52:11Diplom
801TrofimovSanderMMN5700:48:59Diplom
1314KõivSvenMMN8400:54:58Diplom
547PlatonovJüriViru JVPMMN3900:46:58Diplom
1574RoosiMargeNN27900:56:00Diplom
1830SulaojaSiretAQVA SpaNN35500:57:50Diplom
2598AluriTriinNN67401:06:32Diplom
3110AlasKairiViru FolkNN87601:16:48Diplom
1319RebaseKairiNN19900:54:18Diplom
1575MaasaluLauraTransferwiseNN28000:56:44Diplom
2087TasaMari-LiisNN45800:59:54Diplom
2343MutsTiinaNN55801:03:16Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.