Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2395TõllMarttiMM4511401:03:26Diplom
2394JalajasLenneNN58201:03:21Diplom
2393TammÜlleNN58101:04:12Diplom
2392KivilaanAinÜhinenud Ajalehed ASMM4511301:03:26Diplom
2391ParsLiisiNN58001:04:20Diplom
2390MünterIraKiltsi TööjÕureservidNN503501:04:21Diplom
2389VeskusEigoNordwoodMM68101:03:45Diplom
2388KuuskKerstiNN57901:03:45Diplom
2387KlausMargitNN4012401:03:59Diplom
2386KalevStenMPA3801:03:25Diplom
2385EismannKristelÜhinenud Ajalehed ASNN57801:03:22Diplom
2384AllikuJanneNN57701:03:49Diplom
2383SaaverMarkusMPB10201:03:27Diplom
2382MorozovMargoMPB10101:03:27Diplom
2381KuismaJekaterinaNN57601:03:13Diplom
2380KaseMalleNN4012301:04:00Diplom
2379OrgmetsKatiNN57501:03:28Diplom
2378SaarVirgeNN458001:04:47Diplom
2377LaasNeleElioni SKNN57401:03:39Diplom
2376SergovMadleÜhinenud Ajalehed ASNN57301:03:26Diplom
2375TammTiitAru GruppMM505301:04:31Diplom
2374SeilKadiMtÜ spordiseltsNN57201:04:29Diplom
2373SamblaMargitRimikadNN4012201:03:02Diplom
2372NugisHeilikaNN57101:03:05Diplom
2371AasJõrgenIITEE SKMPB10001:04:35Diplom
2370MäeksSven1JVBrMM4020101:03:13Diplom
2369LaarAnnikaNN57001:04:10Diplom
2368SeemannMarleenNNJ1701:03:15Diplom
2367JatskivOksanaNordeaNN56901:03:33Diplom
2366KontHelenAidu SKNNJ1601:03:28Diplom
2365UlmAnniNTA3401:04:19Diplom
2364DorošenkoOksanaNN56801:03:04Diplom
2363MetusKristiNTA3301:02:47Diplom
2362SinimetsHelinNN56701:02:47Diplom
2361ViljakMeiranMPB9901:03:11Diplom
2360RubenRiinaNN4012101:03:53Diplom
2359PeenemaHeleNN56601:03:24Diplom
2358KuldkeppKaieNN56501:02:48Diplom
2357ReitkamIndrekMM68001:03:12Diplom
2356MaripuuTriinNN56401:04:29Diplom
2355LeppRistoMM67901:04:29Diplom
2354VarisKrislinPERI ASNN56301:03:01Diplom
2353HärmaPilleNN4012001:03:00Diplom
2352VertainenHanneleNN60401:03:20Diplom
2351HartikainenMarkoElioni SpordiklubiMM67801:03:38Diplom
2350HeibergStellaNN56201:02:59Diplom
2349LuhaMarisAQVA SpaNN56101:03:18Diplom
2348ArmTriinuNN56001:03:19Diplom
2347JohansonJanMM67701:03:45Diplom
2346DeljanskajaAleksandraNTA3201:03:50Diplom
2345ReinsaluUdoMM505201:04:30Diplom
2344KoorKristiinaNN55901:03:14Diplom
2343MutsTiinaNN55801:03:16Diplom
2342ParvKaidoMM67601:03:40Diplom
2341SooneAinAS Teede REV-2MM4020001:02:58Diplom
2340ŠumilovaLarissaNN55701:03:10Diplom
2339SelisteJennyNN55601:04:07Diplom
2338UlmMatiMM505101:03:43Diplom
2337AagverRainMM67501:02:37Diplom
2336PeepTiinaNN551201:03:14Diplom
2335MetsmaakerMarilinAru GruppNN55501:04:03Diplom
2334ViiraEinarMM505001:03:24Diplom
2333TeekiviTanelMM67401:03:47Diplom
2332PrikkTeaNN457901:04:08Diplom
2331RudakovaSvetlanaNN55401:04:15Diplom
2330SanderSiljeNN55301:04:09Diplom
2329PiirmetsKailiSegersNN55201:02:55Diplom
2328LaidinenIvoMM67301:02:30Diplom
2327PihelgasKaidoMM67201:02:50Diplom
2326SaarKaidoPPAMM67101:03:30Diplom
2325MiilpaluMariNTA3101:03:34Diplom
2324KorstenKadriEesti Energia SpordiklubiNN55101:02:37Diplom
2323RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM67001:02:36Diplom
2322KuusmannHeikiRademarMM504901:03:11Diplom
2321KlimenkoTaaviMMN10801:02:30Diplom
2320PõldmaKätlinNN55001:03:49Diplom
2319KrullAnnamariaNTA3001:02:15Diplom
2318RaudseppRaidoMM66901:02:35Diplom
2317JõksMarisNN54901:02:35Diplom
2316HirtentreuAveNN54801:03:09Diplom
2315TiisPilleHansa SpordiklubiNN4011901:02:47Diplom
2314NurmetaluKristinaNN54701:03:54Diplom
2313AltosaarAvelinNTA2901:03:00Diplom
2312RaudikAnneSpordiseltsNN503401:03:06Diplom
2311LõukKristiNN54601:03:17Diplom
2310JaanholdKristerTransferwiseMMN10701:03:20Diplom
2309PildenPiretNN54501:02:39Diplom
2308KirsipuuJaanMPB9801:02:28Diplom
2307Torn-KirsipuuMarjeNN54401:02:28Diplom
2306KursMarkoMM66801:02:47Diplom
2305OrgusaarPiretNN54301:02:39Diplom
2304SaarKuldarMM66701:02:19Diplom
2303LutsarMarisNNJ1501:02:28Diplom
2302LuhtMerleNN457801:02:29Diplom
2301KrutobPiretNN457701:02:12Diplom
2300OagoReinoMM66601:03:57Diplom
2299VengerfeldtEliisNN54201:02:29Diplom
2298ElkenRaivoPioneeripataljonMM66501:02:42Diplom
2297KrikuhhinJürgoOÜ WelmetMM66401:02:46Diplom
2296LeppTriinuOÜ WelmetNN54101:02:46Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.