Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
412KüttAtsMM65100:45:10Diplom
668VentselSiimMM29700:47:56Diplom
924LõukeBertMM4010200:50:49Diplom
1180KuppKadrinNN15200:51:50Diplom
1692ŠaidulinaJelenaNN31500:58:00Diplom
1948PungÜlleNN408801:00:05Diplom
2204SalupõldKaren-CristleNTB4701:02:34Diplom
2716OngaMargitNN72401:08:23Diplom
2972PuidakLiisNN82401:13:15Diplom
3484RaagMarianNN100501:37:21Diplom
413KuuskMaireNN50400:43:47Diplom
669LaanekiviPriitMM29800:47:46Diplom
1181LimbergTimoMM45100:52:38Diplom
1693SaaremõtsAndresMM56900:57:07Diplom
1949LilleorgAaliNN456100:59:29Diplom
2205TeasLarsMM65401:01:23Diplom
2717SuurorgLiinaNN4014901:07:52Diplom
2973VassarHeliNN505301:13:54Diplom
3229LyubaevAlexanderMM553701:21:38Diplom
3485ViksiLeaNN5010101:37:51Diplom
414SulendHerkiMM19900:45:22Diplom
670TasaTõnisMM29900:47:21Diplom
926RepkinPeterMM4010300:50:42Diplom
1438PennarKarl MadisMMN8800:55:18Diplom
1694AitIngridNN31600:57:48Diplom
1950AinenKristiNN40000:58:58Diplom
2462KarisPiretNN61001:05:03Diplom
2718SuurorgKasperMPB11501:07:51Diplom
2974HipeliEinariMM75401:13:10Diplom
3230LjubajevaEreneNN507501:21:38Diplom
3486HaasAntsMM75701:42:21Diplom
415SchoenmakerRobMM55400:45:27Diplom
671MuttelRitaNN5100:48:28Diplom
927PuusaarElinaNN9500:50:47Diplom
1183TiganeSilvaNN452700:53:03Diplom
1439LilleojaKristoMM51200:55:48Diplom
1951ArroHannaNN40100:59:53Diplom
2207TerasAnumariNN50101:02:20Diplom
2463NovikovErikaNNN6601:04:17Diplom
2975RoosLiliaNN82501:13:22Diplom
672LastikLeifMPA1500:47:09Diplom
928TeigarHenryMMN6500:50:56Diplom
1696AruEdmondMPB7200:56:25Diplom
1952MedarSirliNN40201:00:01Diplom
2208KarroKertMM65501:01:59Diplom
2464HeinKerttuNN61101:04:09Diplom
2720KagovereAnniNN72501:08:58Diplom
2976SeisonenLeiliNN505401:12:41Diplom
3232ŠmidtHansMM602101:21:17Diplom
929PärtelSiretNN451300:50:45Diplom
1185MälloEikeNN15300:53:36Diplom
1441KrullAnneNN454000:55:45Diplom
1697LeeduLyNN406500:57:44Diplom
2209LepikKonstantinMM65601:01:12Diplom
2465LippÜlleNN551401:05:00Diplom
2721KaruseEsterNN72601:08:59Diplom
2977VäntoTeeleNN82601:12:41Diplom
3233KäärstMarjuNN601401:21:30Diplom
3489SaarHelleNN554901:42:00Diplom
930VatselRigoMM456700:50:50Diplom
1442MetskülaRainerMMJ3000:55:21Diplom
1698TiivitsMarrenNNN3800:57:03Diplom
2466SeppToomasMM68901:04:47Diplom
2722VeiperMaiaNN72701:09:41Diplom
3234KalmKatrinNN4020601:22:11Diplom
3490JuntsonJaanikaNNJ4301:39:08Diplom
163LillmetsÜllarMM401900:41:13Diplom
1443SeeneStenMM51300:55:26Diplom
1699NõmmKülliNN406600:57:31Diplom
2211ArosAireNN4011101:01:42Diplom
2467DeketSergeiMM69001:00:35Diplom
2979JakobsonIngridNN82801:14:19Diplom
3235VangonenRainaNN92401:22:27Diplom
3491JuntsonÜlleNN100801:39:10Diplom
164SuvorovAnatoliMM402000:41:10Diplom
676KallipSilvarMM30100:48:32Diplom
1188KallasRaulMM45300:53:02Diplom
1444TackAndres JaanMM51400:55:00Diplom
1700MäeotsKadriNN31700:57:44Diplom
1956KonarHelenNN40401:00:05Diplom
2212NõguKaarliMPA3701:01:22Diplom
2468MõekKadiNN61201:05:38Diplom
2724LusikKristelNNJ2301:08:47Diplom
2980SuurkaevAinMM505801:13:48Diplom
3236PärsRaigoMM73501:22:31Diplom
3492PikkiKatrinNN100901:42:52Diplom
421ÖöpikKairinNN2500:45:35Diplom
677MonesMaritaNN5200:48:19Diplom
933GrünbergToivoMM4010400:49:54Diplom
1189SursuVaimarMM45400:52:50Diplom
1445OjametsSalmeNN55400:55:20Diplom
1701SalumäeMaretNN31800:57:40Diplom
1957ZugovaMaarjaNN40500:59:54Diplom
2213MelkKristiineNN50201:02:39Diplom
2469MeidlaKristiNN61301:05:05Diplom
2981PereIlviNN505501:13:31Diplom
3237LepikLiisNN92501:22:33Diplom
3493VladimirovaVeronikaNN101001:42:51Diplom
678TammKaimarMPB3400:48:13Diplom
934KuuskneKetlinNN9600:50:57Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.