Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1101SinijärvHannaNN13600:51:42Diplom
1102SuikKaur-KristoferKolm paksuMPB5700:52:06Diplom
1103AamerTanelBigbankMM42500:52:43Diplom
1104ValsKristiNN13700:51:48Diplom
1105ArmJaanikaNNN1600:52:50Diplom
1106LiivaojaSanderMMN7600:51:58Diplom
1107JaaniAnneNN55200:52:44Diplom
1108SaatSassMM42600:51:56Diplom
1109KaljaKristjanAru GruppMM42700:51:54Diplom
1110RiidametsMartinMM60700:52:55Diplom
1111SelisteInnaNN452100:52:14Diplom
1112PärnaTriinTÜriTriNN13800:52:53Diplom
1113UksovDenisMM42800:52:19Diplom
1114KriisaJuliusMM42900:52:13Diplom
1115SaulepMargusMM43000:52:42Diplom
1116TamsarKatrinEesti Energia SpordiklubiNN452200:52:18Diplom
1117TammarAtko-MadisMM43100:52:38Diplom
1118KuuseoksMaarjaASTERA ASNN13900:52:51Diplom
1119VahterKajaNN402800:52:25Diplom
1120SulgKristiin-MarleenNNN1700:52:34Diplom
1121ReimaaAndrusIITEE SKMM4012400:52:25Diplom
1122HeinsaluTriinNN14000:52:54Diplom
1123KadarikPeeterMM43200:53:00Diplom
1124Le PageNicolasMM43300:51:59Diplom
1125PavlihhinJarekMM43400:52:13Diplom
1126JaskaAhtoScouts jalgrattaklubiMM503200:52:50Diplom
1127KotšanovAleksandrMMN7700:52:33Diplom
1128MaasaluKristjanMM43500:52:12Diplom
1129PõldpüüEgeliNKKNN14100:52:21Diplom
1130KaasikKairitNN452300:53:17Diplom
1131HermlinMaireNN501100:53:14Diplom
1132EeriksonValloEesti Energia SpordiklubiMM4012500:52:10Diplom
1133SaulepHeleliNN14200:52:56Diplom
1134HaamerKadriNN14300:52:32Diplom
1135SarapEduardMM43600:53:03Diplom
1136RandmereAhtiMM457600:53:07Diplom
1137KartashKarlisBaltic FibresMMN7800:53:15Diplom
1138MardlaRiinaNN402900:52:41Diplom
1139MelkChristofer-MartenMPA2000:52:46Diplom
1140KarjaArtjomMM43700:53:01Diplom
1141RebaneRaitEesti Energia SpordiklubiMM43800:52:22Diplom
1142SeppÜlariBellfireMM43900:52:31Diplom
1143LangeproonPriitMM457700:52:40Diplom
1144NärepPiretNN14400:52:19Diplom
1145KeppKaidoMM4012600:52:30Diplom
1146KaunLiivoMM44000:52:35Diplom
1147LeekAloRakvere NoortekeskusMM44100:52:45Diplom
1148TulpJaanPioneeripataljonMM44200:53:04Diplom
1149HennoKaieGlassDriveNN452400:51:57Diplom
1150MälkRaulMM44300:53:00Diplom
1151MäeotsMarioMM44400:52:58Diplom
1152PalbergTaunoPioneeripataljonMMN7900:52:48Diplom
1153PihlMaieNN452500:51:46Diplom
1154RudakovaElenaNN14500:53:24Diplom
1155LuuriEnnoMM457800:53:16Diplom
1156KukkKalleRakvere OKMM457900:53:01Diplom
1157LeigerLiinaNN14600:53:00Diplom
1158JõgisteJan-ErikRRGMMJ2800:52:11Diplom
1159KeltsievaOlgaNN14700:53:13Diplom
1160ErteKristoMPA2100:52:07Diplom
1161TšerkassovVitaliEastmanMM44500:51:55Diplom
1162HinnSvenMM458000:52:41Diplom
1163FrantsuzovTanelõhutÕrjepataljonMM44600:52:49Diplom
1164SoodlaUrmasSpordipartnerMM44700:53:08Diplom
1165KuusikKadriNN14800:53:26Diplom
1166PinkAnneSK JooksupartnerNN14900:52:30Diplom
1167ÖöpikMargusMM44800:52:28Diplom
1168RätsepSvenMM44900:51:56Diplom
1169TammikJaneNN452600:52:59Diplom
1170TartuAllanIda PÄÄstekeskusMMN8000:53:11Diplom
1171KoriKülliNN15000:52:56Diplom
1172PikasAndrusMM458100:53:13Diplom
1173PeterkopfKatrinNN403000:52:55Diplom
1174PõderMargeSpartaNN403100:53:08Diplom
1175JürgensMarjuNN403200:52:55Diplom
1176KondRaulMM45000:52:34Diplom
1177VaikloEppNN403300:53:04Diplom
1178JõulJüriMM4012700:53:07Diplom
1179Kallisma-SaatKatrinNN15100:52:36Diplom
1180KuppKadrinNN15200:51:50Diplom
1181LimbergTimoMM45100:52:38Diplom
1182ViitakHelleSA JÕgeva Haigla/Pro RunnerNN403400:53:18Diplom
1183TiganeSilvaNN452700:53:03Diplom
1184ArulaaneHargoVolvo Estonia OÜMM45200:53:46Diplom
1185MälloEikeNN15300:53:36Diplom
1186MäeseppHeliSpartaNN15400:53:36Diplom
1187EhandiRuthEesti Raudtee spordiklubiNN403500:53:27Diplom
1188KallasRaulMM45300:53:02Diplom
1189SursuVaimarMM45400:52:50Diplom
1190IvaRasmusMPA2200:53:40Diplom
1191PavlihhinaMaarjaNN15500:52:48Diplom
1192PõldojaHeinoJÕgeva SVSMM70200:53:52Diplom
1193LehtojaEhaNN55300:53:42Diplom
1194NurgamaaTarvoMM4012800:53:12Diplom
1195ReimanKairitNN15600:53:39Diplom
1196BendiMarekMM45500:53:17Diplom
1197LaanesooAndoMM458200:53:30Diplom
1198TurbaArvoMM458300:53:34Diplom
1199ViikmanKaidarTÄppsportlasedMM45600:53:45Diplom
1200VäärtnõuKatrinNN15700:53:17Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.