Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
198KalsJaakLopetijukudMM10200:41:52Diplom
454UleksinJaakMM453800:45:50Diplom
710SteinbergTanelMM31300:48:54Diplom
1222LuhariMartMM4013100:53:21Diplom
1478PaulusPriitPolitsei- ja PiirivalveametMM52100:55:20Diplom
1734DanilovMarksMMJ3300:57:49Diplom
2246VarinurmAinarMM504801:02:22Diplom
3270KaljolaErvinMuraste LiikumisklubiMM4021701:23:37Diplom
199PilleRomanMM10300:41:53Diplom
455KeskelUrmoMM21200:45:47Diplom
1735KuntroRistoMM75200:57:41Diplom
1991ArosSilverMM61901:00:06Diplom
3015MännikAinarMM72901:14:30Diplom
200NaurHannesMM451500:41:52Diplom
456EhmanSamuelMPB2000:45:47Diplom
712KaugerannaGeioMM31400:48:51Diplom
1992HanschmidtOliverMM62001:00:03Diplom
201LilleViljarMM10400:41:57Diplom
457LaimetsToomasMM501400:45:52Diplom
969LaasikMadisMM39600:50:42Diplom
1481TaalimäeTõnuMMN8900:55:41Diplom
1737KiigemägiKristoMM57600:57:25Diplom
2761ValgMarekMM71301:08:56Diplom
202SäärHarryÜhinenud gÄngstarÄpparidMMN1500:41:39Diplom
714KangroDanelMM31500:48:43Diplom
2506TrikJanekMM69201:05:58Diplom
203SukkGasparMM10500:41:57Diplom
459HarjuLennartMM21300:45:16Diplom
715RitsoValterMM31600:48:50Diplom
971VeeringPriit VeeringMM4010700:50:47Diplom
1227AleksejevAndreiMM503300:52:40Diplom
1483KilkOskarMM52200:55:58Diplom
1739JõeveerKasparViru JVPMMN9900:57:18Diplom
204EralaRannoTele2 Eesti ASMM402500:41:58Diplom
460VeldemannJannoMM21400:45:15Diplom
716ChekriiVadymTransferwiseMM31700:48:02Diplom
1740KruveKardoMPB7900:56:49Diplom
1996AviAndrusMM62100:59:11Diplom
2508KunglaKunnarMM4020401:04:35Diplom
717KülanurmKarroMM31800:48:23Diplom
973TammikAndreMMN6800:50:52Diplom
1229MõttusKaupoDomus KinnisvaraMM46100:54:00Diplom
1485KasoKaiusMÄnnikumÄgiMM459100:56:17Diplom
2253AntsonTarmoMM66101:02:35Diplom
206KuuskJaanusSpartaMM10600:41:59Diplom
718VooverePeeterMM408100:49:03Diplom
207TannerLauriScoutspataljonMM10700:42:06Diplom
463MoksIndrekMM21500:45:54Diplom
719JaanimägiHarliRademarMMN5200:48:31Diplom
975KelduKarelMMN6900:50:02Diplom
1231VeeringMooritsMPA2300:53:18Diplom
2255OmelRaulMM4019701:02:15Diplom
208VeeroosErkiTreeningpartnerMM10800:41:56Diplom
464MägiKaidoRaplamaa JKMM21600:45:57Diplom
720OtslaAntiMM454900:48:21Diplom
976KunglaRainKiviÕli NoortekeskusMMJ2600:51:19Diplom
1232VahulaArgoMM4013200:53:41Diplom
1488KadajaneAntiMM52300:55:46Diplom
1744MajasIndrekSportlandMM4016700:57:25Diplom
2000RaatRaimoMM62200:59:51Diplom
209AasAndresIITEE SKMM10900:41:43Diplom
977MölderIvoTÜri RattaklubiMM456800:51:23Diplom
1233KülaveeUrmasMM552200:53:42Diplom
1489ReinsonJaanTartu Descartes'i KoolMM601000:55:49Diplom
2769RummelAhtoMM71401:08:59Diplom
722ÕmmikKalevMM551300:48:51Diplom
1490LooritsJanek1JVBrSMM4014700:55:50Diplom
211FeukMartinEpic EstoniaMM11000:41:57Diplom
467LaagerRainMM21700:45:51Diplom
979KosemetsImreIMSIMM39700:50:16Diplom
1235EensooGunnarMM4013300:53:41Diplom
1491RumpHarryMM52400:55:41Diplom
1747KeernikGunnarMM4016800:57:59Diplom
2259ÕdraksMargusMM4019801:01:47Diplom
468KaabelSven DanielRademarMMN3400:45:11Diplom
980RidalaanRobertMPB4800:51:35Diplom
1748TambergMikkAru GruppMM57700:56:58Diplom
2260KaruRoyMM601601:02:55Diplom
3028LausErikRakvere PÕhikoolMPB12601:13:59Diplom
213AasaIndrekMM11100:42:01Diplom
469PiksarEgertõhutÕrjepataljonMMN3500:45:12Diplom
725FimbergTeetMM455000:48:43Diplom
1749KinkarHarriMM57800:57:27Diplom
2005TorvToomasMM4510601:00:11Diplom
2261EinsteinMeelisKarmeli KogudusMM553301:02:00Diplom
3029OttJaanisPPAMM73001:14:01Diplom
214BeilmannRainerMM11200:42:06Diplom
982KeirKaimoMMN7000:51:12Diplom
1238VanariHendrikMM46200:53:57Diplom
1494MetsaErkkiMM4014800:56:20Diplom
1750UbaKaarelMM57900:57:58Diplom
3030LausArgoAssarMM4512301:14:00Diplom
215RaudnaArturScoutspataljonMM11300:41:04Diplom
983KuusaluKenMMN7100:51:01Diplom
1495KõpperTarviMM4014900:56:12Diplom
2007HyvärinenMikaelMM4018200:59:20Diplom
216Luoma-AhoTom ErikNikeMM11400:42:10Diplom
728NeemeÜllarTamsaluMM31900:48:47Diplom
984MetsaruHarryMM552100:50:50Diplom
1240KälvijäinenJarmoTartu VanglaMM46300:53:37Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.