Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
1059DemtšukJanMM41500:51:16Diplom
988SõrmusMerilenNN11000:51:18Diplom
976KunglaRainKiviÕli NoortekeskusMMJ2600:51:19Diplom
978TsõndukStivenKiviÕli NoortekeskusNTB1300:51:19Diplom
1003MaislaMariNTA600:51:20Diplom
997EhaveeAveNN11200:51:21Diplom
1000TurroMargitNN11400:51:21Diplom
966RazuvaevDanilaNN10400:51:22Diplom
1050LehisteJanarMM41200:51:22Diplom
958HärmKerstiSpordiseltsNN10200:51:23Diplom
967JuknaiteIviPaide liigub - JooksusÕbrad!NN10500:51:23Diplom
977MölderIvoTÜri RattaklubiMM456800:51:23Diplom
1013LeesmaaRenateNN11900:51:25Diplom
1019KoppelKaidoA2KMM4010900:51:25Diplom
987PalksaarVahurMM502900:51:26Diplom
1012MarjapuuEsterTÜriTriNN50900:51:26Diplom
1020OoloChristiNN12000:51:28Diplom
1028PosatetskiSergeiMM4011200:51:28Diplom
1002RomanRaidoRademarMM40000:51:30Diplom
1009AarnaKristiinaSpartaNN11700:51:33Diplom
1021VainjärvHillarTALLINNA EKVAMM65400:51:33Diplom
1017KaljuveeSwenMM40400:51:34Diplom
1082ArulaHeleneSK Pleki PandeNN13200:51:35Diplom
980RidalaanRobertMPB4800:51:35Diplom
989KüttVelloHAT-AutoMM456900:51:35Diplom
974SammelMaarjaVatex TaksoNN10700:51:37Diplom
1022GermannVeikoMM40600:51:38Diplom
1014RebaneCarloTeam KarlsonMM40200:51:39Diplom
1015JõelehtLauriSaint GobainMM40300:51:39Diplom
994EicheAngeliqueNN402300:51:40Diplom
1001NoolErkiEpic EstoniaMM457000:51:41Diplom
1008NormakTiinaLÜganuseNN402400:51:41Diplom
1101SinijärvHannaNN13600:51:42Diplom
1006MoninKristiinaHÄirekeskusNN11600:51:42Diplom
1010MeyTeaNN402500:51:43Diplom
995TiimusVeljoTriSmileMM503000:51:44Diplom
1153PihlMaieNN452500:51:46Diplom
1026RaidMarkoMM40700:51:46Diplom
1104ValsKristiNN13700:51:48Diplom
1087LillmetsRaulMPB5400:51:50Diplom
1088LillmetsElisNTB1500:51:50Diplom
1180KuppKadrinNN15200:51:50Diplom
1024LippaIndrekMM4011000:51:50Diplom
1071StrandmannMaitEPVMM41800:51:52Diplom
1007SabolotniPilleNN451600:51:52Diplom
1005KuikCareelika LiisiNN11500:51:53Diplom
1043KolkArneMM65500:51:53Diplom
1109KaljaKristjanAru GruppMM42700:51:54Diplom
1011ArnekAdeeleSportlandNN11800:51:54Diplom
1035KeelKertuNN12200:51:54Diplom
1068NoskovaTatjanaMotus MTÜNN402700:51:55Diplom
1073LondUlviNN451900:51:55Diplom
1161TšerkassovVitaliEastmanMM44500:51:55Diplom
1045MeltsTeedoMM4011500:51:55Diplom
1053Õunapuu-SeidelbergKailiõunapuuNN12500:51:55Diplom
1078EiroJariDicroMM4012000:51:56Diplom
1094VeskimäeAireHansa SKNN13500:51:56Diplom
1108SaatSassMM42600:51:56Diplom
1168RätsepSvenMM44900:51:56Diplom
1149HennoKaieGlassDriveNN452400:51:57Diplom
1036AltosaarPriitMM4011300:51:57Diplom
1037SõrmusMeritSelverNN12300:51:57Diplom
1106LiivaojaSanderMMN7600:51:58Diplom
1124Le PageNicolasMM43300:51:59Diplom
1039KurvitsKristiinaNNN1400:52:01Diplom
1051KaskPeepOÜ RaiMar KonsultatsioonidMM41300:52:01Diplom
1041UuskülaTanelElionMM41100:52:02Diplom
1070KalindKerstiNN13000:52:03Diplom
1061LippTaimoMM4011800:52:03Diplom
1062LippGeilyNTA800:52:04Diplom
1046ParrolSilverMM457300:52:04Diplom
1038KipperViigiNN12400:52:05Diplom
1044MikliMarjuSelverNN451800:52:05Diplom
1102SuikKaur-KristoferKolm paksuMPB5700:52:06Diplom
1160ErteKristoMPA2100:52:07Diplom
1023MihhailovEduardMM457100:52:07Diplom
1057BalõnskiJanekMM41400:52:07Diplom
1092AberthalRanelLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMMN7500:52:08Diplom
1016TsimolonskasMartenMPB4900:52:08Diplom
1032AndressonAiretFitlife EedenMM40900:52:08Diplom
1049ToodingMeelisWellsportMM4011700:52:09Diplom
1132EeriksonValloEesti Energia SpordiklubiMM4012500:52:10Diplom
1034MummKadriSpartaNN451700:52:10Diplom
1158JõgisteJan-ErikRRGMMJ2800:52:11Diplom
1054SikkJelenaSpordiseltsNN12600:52:11Diplom
1055MoselHenryEesti MaaÜlikoolMMN7300:52:11Diplom
1084MuldHelinaNNN1500:52:12Diplom
1128MaasaluKristjanMM43500:52:12Diplom
1025LempuTaunoMM4011100:52:12Diplom
1114KriisaJuliusMM42900:52:13Diplom
1125PavlihhinJarekMM43400:52:13Diplom
1031SildDonald AikKK ViimsiMM457200:52:13Diplom
1111SelisteInnaNN452100:52:14Diplom
1056HulkkoKerstinASTERA ASNN12700:52:16Diplom
1080KeelmannKalloMM42100:52:17Diplom
1072KaskKarl JohannesOÜ RaiMar KonsultatsioonidMPB5100:52:18Diplom
1077VahulaHannoMPB5200:52:18Diplom
1093KiviojaLeaNN501000:52:18Diplom
1116TamsarKatrinEesti Energia SpordiklubiNN452200:52:18Diplom
1030KaskAvoMM503100:52:18Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.