Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
2981PereIlviNN505501:13:31Diplom
2986OttinHeiliBaltic FibresNTA5501:12:49Diplom
2223ReicheltDariaNNN5501:02:42Diplom
698BadaljanNanaEastmanNN5500:48:54Diplom
443MõndreskuJanekMM405500:45:44Diplom
2513KivariRasmusNTB5501:05:13Diplom
1774KrimmLindaNN455500:58:13Diplom
767RossRainerRademarMMN5500:48:57Diplom
790PajulaVeiloMM455500:49:39Diplom
828PaatsAndrusMM455600:49:25Diplom
1097RajaErik AndresMPB5600:52:51Diplom
99PaaneRistoMM5600:39:29Diplom
2667MäeAadiMM505601:08:18Diplom
1446GutmannKerstiNN405600:54:38Diplom
2989VaksLiiNN505601:13:07Diplom
448HeilPaavoMM405600:45:26Diplom
3013LilleojaHegneNTA5601:14:09Diplom
711LadvikMari-LiisNN5600:48:54Diplom
2248HangHanna-HeleneNNN5601:03:10Diplom
1791RahuojaMari-LyNN455600:57:55Diplom
772TarbeSiimMMN5600:49:25Diplom
2570PillesaarAgneGrossi ToidukaubadNTB5601:05:59Diplom
830BrookesRobertMM455700:49:51Diplom
1102SuikKaur-KristoferKolm paksuMPB5700:52:06Diplom
105SaarepuuAskoVÕru SuusaklubiMM5700:39:37Diplom
2993ViiraSirjeAQVA SpaNN505701:13:47Diplom
453JärveErikMM405700:45:40Diplom
1480PajulaHeiviNN405700:56:01Diplom
713BeloninaIrinaErgoNN5700:48:53Diplom
2249KaruKatreNNN5701:03:09Diplom
2786LiigandAntsViru FolkMM505701:09:09Diplom
1802PetersonKatrinNN455700:58:26Diplom
2580SammelLizanna-Michell10299661NTB5701:06:31Diplom
3103MännikIngridNTA5701:16:08Diplom
801TrofimovSanderMMN5700:48:59Diplom
3112SmigunovaLauraNTA5801:16:43Diplom
2602MarietaLokkNTB5801:07:30Diplom
833HommikAivarViljandi SVKMM455800:49:37Diplom
1860MarkSigridNN455800:58:04Diplom
840GlaseTimmoõhutÕrjepataljonMMN5800:49:23Diplom
107PartsPriitTÄppsportlasedMM5800:39:39Diplom
2980SuurkaevAinMM505801:13:48Diplom
1202VärtonMartinSK JooksupartnerMPB5800:52:59Diplom
3019RohesaluMaieNN505801:14:05Diplom
721TartoMariElioni SpordiklubiNN5800:49:05Diplom
2262GillAnneliNNN5801:02:33Diplom
474EgorovMikhailMM405800:45:53Diplom
1532SeppKlaarikaNN405800:56:41Diplom
2607PuusaarKaroliinaNTB5901:07:43Diplom
3133KaalGreteNTA5901:17:41Diplom
839KusmaRomanAQVA SpaMM455900:50:03Diplom
1879KaseorgElleNN455900:59:31Diplom
859SauelaKristoMMN5900:50:19Diplom
108HeinolaIvarMM5900:39:40Diplom
3203VaherEinoMM505901:21:28Diplom
1214KaegasRogerMPB5900:53:13Diplom
723EnnoPiiaTallinna VanglaNN5900:48:53Diplom
2268RaudPille-RiinNNN5901:02:44Diplom
479KustalaÜllarIda PrefektuurMM405900:45:53Diplom
3065JätsaMaieNN505901:14:49Diplom
1552PeebuAnneliNN405900:55:54Diplom
1579PedersenGitteNN406000:56:40Diplom
2621KalvistuKarideenNTB6001:07:05Diplom
855TreiIlmarMM456000:49:36Diplom
877KazakovJakobSisekaitseakadeemiaMMN6000:49:29Diplom
112KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM6000:39:57Diplom
3190KautlenbachKeiliNTA6001:19:59Diplom
1926AnsoRikaNN456001:00:05Diplom
3249NukkaÜloMM506001:23:25Diplom
724RuusandKeiriNN6000:48:25Diplom
481MesiAndoTagalapataljonMM406000:45:43Diplom
2290LindmäeKätlinLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolNNN6001:02:09Diplom
1273KeppAndreasMPB6000:53:37Diplom
3074RüngenenMarikaNN506001:16:30Diplom
2627KaitsKrikiNTB6101:06:42Diplom
857AltAllan AltA&K CaritasMM456100:50:12Diplom
1633VasemägiKatrinNN406100:56:56Diplom
3433SiimMeetiLasteaed KunglaMM506101:35:08Diplom
116UigaTomMM6100:40:12Diplom
908RaudleppKristjanMMN6100:50:00Diplom
3219MillerMaritNTA6101:20:39Diplom
1949LilleorgAaliNN456100:59:29Diplom
733PallasMailiNN6100:48:22Diplom
483ViiklaidMarekMarek ViiklaidMM406100:46:06Diplom
2293IvanovaMariaNordeaNNN6101:02:02Diplom
1285OttRemiMPB6100:54:14Diplom
3078IldPiretNN506101:15:48Diplom
1350ViksiHeikoMPB6200:54:18Diplom
862EvertJaakMM456200:49:56Diplom
119GuitorTaurSportlandMM6200:39:39Diplom
1657TomingRenaNN406200:57:28Diplom
2694NookLauraKuressaare GÜmnaasiumNTB6201:08:15Diplom
912SoomerKalmerViru JVPMMN6200:50:21Diplom
1953KuboMaarjaToom TekstiilNN456200:59:24Diplom
3264PajulaLiisaNTA6201:23:12Diplom
739BondarenkoOlesjaKBFINN6200:49:09Diplom
488KärdiTarmoKulina LasteaedMM406200:46:11Diplom
2294PalmAngelisNNN6201:02:03Diplom
3079SirendiMarisNN506201:16:29Diplom
1363EicheAnderoMPB6300:54:11Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.