Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1001NoolErkiEpic EstoniaMM457000:51:41Diplom
1002RomanRaidoRademarMM40000:51:30Diplom
1003MaislaMariNTA600:51:20Diplom
1004GlushnjovAntonMM40100:51:13Diplom
1005KuikCareelika LiisiNN11500:51:53Diplom
1006MoninKristiinaHÄirekeskusNN11600:51:42Diplom
1007SabolotniPilleNN451600:51:52Diplom
1008NormakTiinaLÜganuseNN402400:51:41Diplom
1009AarnaKristiinaSpartaNN11700:51:33Diplom
1010MeyTeaNN402500:51:43Diplom
1011ArnekAdeeleSportlandNN11800:51:54Diplom
1012MarjapuuEsterTÜriTriNN50900:51:26Diplom
1013LeesmaaRenateNN11900:51:25Diplom
1014RebaneCarloTeam KarlsonMM40200:51:39Diplom
1015JõelehtLauriSaint GobainMM40300:51:39Diplom
1016TsimolonskasMartenMPB4900:52:08Diplom
1017KaljuveeSwenMM40400:51:34Diplom
1018PindusMihkelTartu ÜlikoolMM40500:51:05Diplom
1019KoppelKaidoA2KMM4010900:51:25Diplom
1020OoloChristiNN12000:51:28Diplom
1021VainjärvHillarTALLINNA EKVAMM65400:51:33Diplom
1022GermannVeikoMM40600:51:38Diplom
1023MihhailovEduardMM457100:52:07Diplom
1024LippaIndrekMM4011000:51:50Diplom
1025LempuTaunoMM4011100:52:12Diplom
1026RaidMarkoMM40700:51:46Diplom
1027VirkunenEgertMMN7200:50:58Diplom
1028PosatetskiSergeiMM4011200:51:28Diplom
1029TammHallarMM40800:50:41Diplom
1030KaskAvoMM503100:52:18Diplom
1031SildDonald AikKK ViimsiMM457200:52:13Diplom
1032AndressonAiretFitlife EedenMM40900:52:08Diplom
1033RannalaRitaNN12100:51:08Diplom
1034MummKadriSpartaNN451700:52:10Diplom
1035KeelKertuNN12200:51:54Diplom
1036AltosaarPriitMM4011300:51:57Diplom
1037SõrmusMeritSelverNN12300:51:57Diplom
1038KipperViigiNN12400:52:05Diplom
1039KurvitsKristiinaNNN1400:52:01Diplom
1040LõhmusIvoMM41000:51:12Diplom
1041UuskülaTanelElionMM41100:52:02Diplom
1042KolloImreMM4011400:51:16Diplom
1043KolkArneMM65500:51:53Diplom
1044MikliMarjuSelverNN451800:52:05Diplom
1045MeltsTeedoMM4011500:51:55Diplom
1046ParrolSilverMM457300:52:04Diplom
1047KäenKaireenAlutaguse SUKLNTA700:52:23Diplom
1048IlusAndrusMM4011600:52:22Diplom
1049ToodingMeelisWellsportMM4011700:52:09Diplom
1050LehisteJanarMM41200:51:22Diplom
1051KaskPeepOÜ RaiMar KonsultatsioonidMM41300:52:01Diplom
1052SuurArviMM457400:52:18Diplom
1053Õunapuu-SeidelbergKailiõunapuuNN12500:51:55Diplom
1054SikkJelenaSpordiseltsNN12600:52:11Diplom
1055MoselHenryEesti MaaÜlikoolMMN7300:52:11Diplom
1056HulkkoKerstinASTERA ASNN12700:52:16Diplom
1057BalõnskiJanekMM41400:52:07Diplom
1058BalõnskiJoosepMPB5000:52:28Diplom
1059DemtšukJanMM41500:51:16Diplom
1060VolkovaTatjanaNN12800:52:30Diplom
1061LippTaimoMM4011800:52:03Diplom
1062LippGeilyNTA800:52:04Diplom
1063KaruTõnuMM4011900:52:28Diplom
1064ShnurovAndreiEastmanMM41600:51:13Diplom
1065SudarinenMihkelScoutspataljonMMN7400:50:15Diplom
1066ReinikPiretNN402600:52:19Diplom
1067LänsLauriCarbesMM41700:52:23Diplom
1068NoskovaTatjanaMotus MTÜNN402700:51:55Diplom
1069TinkusHelenParimad on meiega!NN12900:51:09Diplom
1070KalindKerstiNN13000:52:03Diplom
1071StrandmannMaitEPVMM41800:51:52Diplom
1072KaskKarl JohannesOÜ RaiMar KonsultatsioonidMPB5100:52:18Diplom
1073LondUlviNN451900:51:55Diplom
1074TilkToomasMM41900:51:13Diplom
1075PikhoffAimurMM42000:52:29Diplom
1076PähklamäeViktorWÜrthMM457500:52:30Diplom
1077VahulaHannoMPB5200:52:18Diplom
1078EiroJariDicroMM4012000:51:56Diplom
1079JärvojaÜlleNTB1400:52:30Diplom
1080KeelmannKalloMM42100:52:17Diplom
1081MerimaaMargitParimad on meiega!NN13100:52:35Diplom
1082ArulaHeleneSK Pleki PandeNN13200:51:35Diplom
1083ReiselAstaNN452000:52:48Diplom
1084MuldHelinaNNN1500:52:12Diplom
1085PeekTrevonTamrexMPB5300:52:30Diplom
1086MiljanEgertG4S SpordiklubiMM42200:52:47Diplom
1087LillmetsRaulMPB5400:51:50Diplom
1088LillmetsElisNTB1500:51:50Diplom
1089PulleritsKristiinaNN13300:52:35Diplom
1090KarinMartinGlassDriveMM42300:52:46Diplom
1091MalmKristiinaNN13400:52:42Diplom
1092AberthalRanelLÄÄne-Viru RakenduskÕrgkoolMMN7500:52:08Diplom
1093KiviojaLeaNN501000:52:18Diplom
1094VeskimäeAireHansa SKNN13500:51:56Diplom
1095TubliPeeterOK KooperaatorMM42400:52:39Diplom
1096RitariRometMPB5500:52:50Diplom
1097RajaErik AndresMPB5600:52:51Diplom
1098ErsAlgerMM4012100:52:42Diplom
1099PihlakUrmasMM4012200:52:21Diplom
1100RatasRaulAQVA SpaMM4012300:52:49Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.