Tulemused 2015 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
52KrautmanAlarKrautmani TerviseakadeemiaMM45300:37:24Diplom
308NäksJoosepLindonMPA900:43:32Diplom
564UudeltJaanKiili JKMM25600:47:06Diplom
1076PähklamäeViktorWÜrthMM457500:52:30Diplom
1588LaanemetsRaivoMM54600:56:58Diplom
2100KasemaaKermoMPB9001:00:58Diplom
3380TiganeAndrusElioni SpordiklbiMM4022001:30:57Diplom
53PavljukVladislavSillamÄe kalev KJKMMJ300:37:24Diplom
309OjalillRaimondfb jooksmineMM15600:43:45Diplom
565TassoHannesPioneeripataljonMM25700:46:31Diplom
1077VahulaHannoMPB5200:52:18Diplom
2101LuhaäärAllanMM63501:00:10Diplom
2357ReitkamIndrekMM68001:03:12Diplom
54KüünrussReemetMM3500:37:24Diplom
310SeppRagnarTondiraba SKMM15700:43:16Diplom
566RõžihhIgorViru JVPMMN4100:46:02Diplom
1078EiroJariDicroMM4012000:51:56Diplom
1846Kleimann-LeimannSilverViru JVPMMN10100:58:17Diplom
3126NikolaiMihkelMMJ4201:17:37Diplom
55KindelHannoSK ProRunnerMM45400:37:26Diplom
311SarapuuKristjanMM15800:43:40Diplom
567MiilVäinoTantsukool PRESTIGEMM25800:46:52Diplom
823KäigeRaunoMM408900:49:47Diplom
1591NurkEdvardMPB6700:56:40Diplom
1847HiiskuAiliMM59200:58:10Diplom
2103TombandTanelMM63601:00:38Diplom
3383OjaPriitMM602301:27:07Diplom
312NormakMargusLÜganuseMM452300:43:33Diplom
568PeikolainenErkkiMM25900:47:09Diplom
824LarsHillarMM35700:49:39Diplom
1080KeelmannKalloMM42100:52:17Diplom
1848MännametsMikkMM59300:58:10Diplom
2104PorvalUrmasMM63701:00:31Diplom
57SeppelAndresMM3600:37:31Diplom
313JesinSanderMPB1300:42:25Diplom
569PärnikRuudolfMPB2600:46:20Diplom
1593HolstAleksandrMM4015500:56:28Diplom
1849KuhiMarkoMPB8300:59:16Diplom
2361ViljakMeiranMPB9901:03:11Diplom
2873LeppiksaarMargusASTERA ASMM72401:11:43Diplom
58VainerMiikoMM3700:37:36Diplom
314PihoVeikoMM15900:43:50Diplom
570LaanekiviTeetMMN4200:46:31Diplom
2618KruveJanekMM4020801:06:23Diplom
59ŠkubelAndreiMM3800:37:36Diplom
571OidekiviIndrekViru JVPMMN4300:46:34Diplom
1595TähisteUrmoNordwoodMMN9500:56:22Diplom
60HummalErkkiSpartaMM40800:37:45Diplom
572SõmerMartinMM26000:46:01Diplom
828PaatsAndrusMM455600:49:25Diplom
2108TeorErkoMMN10301:00:45Diplom
2620TammusTarmoKaitseliidu Rapla malevMM70501:07:43Diplom
3388SaarmannHillarKalevMM70601:31:49Diplom
61AaveMariusRahvatantsuansambel TarbatuMM3900:37:46Diplom
317BelousovDenisMMJ800:43:54Diplom
573MetskaevHelgerMM26100:47:11Diplom
829KasakKunoEestimaa Looduse FondMM35800:49:45Diplom
1085PeekTrevonTamrexMPB5300:52:30Diplom
1597TänavMarkoDomus KinnisvaraMM54700:56:10Diplom
2109KärnerJürgenMM4019001:00:16Diplom
62SaarHeigoTreeningpartnerMM45500:37:48Diplom
318PaluSilverPeetri koolMM16000:43:47Diplom
574SileKasparPioneeripataljonMMN4400:46:30Diplom
830BrookesRobertMM455700:49:51Diplom
1086MiljanEgertG4S SpordiklubiMM42200:52:47Diplom
1598RemekMargusMM54800:55:51Diplom
2622Vodja-IšpajevMartinMPA3901:07:29Diplom
63PajusteJüriTamsalu SUKLMM4000:37:47Diplom
319JõgevaOliverMMN2200:43:40Diplom
575KüttisGüntherOjassaarMPB2700:47:09Diplom
831ParkseppEdvinMM35900:49:25Diplom
1087LillmetsRaulMPB5400:51:50Diplom
1343AruMarekMM4013800:54:27Diplom
1855KompusHenriMM59400:58:33Diplom
2111PipenbergOlariMMN10401:01:57Diplom
3391ValdmaaAntsMM75501:27:17Diplom
64KohoTanelMM4100:37:50Diplom
320PiperalPearu-PaulPioneeripataljonMM16100:43:14Diplom
832VeeleidTanelMM409000:49:45Diplom
1344LiivakJanarSimuna SpordiklubiMM48500:54:19Diplom
2880TsaplinVitaliMM72501:12:07Diplom
65KrimmRaidoTreeningpartnerMM4200:37:44Diplom
321PääruMikkMM452400:43:53Diplom
833HommikAivarViljandi SVKMM455800:49:37Diplom
1345KeerigErkkiMM4013900:53:56Diplom
2113KiisKarmoMM63801:01:00Diplom
322RõžovVladimirMeeksi valdMM452500:43:29Diplom
578VidrikKristen-MikkREKTEN OÜ MM26200:47:00Diplom
834RehtlaRennoElektest OÜMM36000:49:24Diplom
1090KarinMartinGlassDriveMM42300:52:46Diplom
1858KoitAndreMM4510400:59:08Diplom
2370MäeksSven1JVBrMM4020101:03:13Diplom
67MäeTambetKahe Silla KlubiMM4300:37:52Diplom
323LiivOliverMMN2300:43:44Diplom
579UuekülaPeepEastmanMM453900:47:13Diplom
835RäissErkoMPB4400:49:14Diplom
1347ReelendRaulMM48600:54:45Diplom
2371AasJõrgenIITEE SKMPB10001:04:35Diplom
68ValdmaaLauriSK ProRunnerMM4400:38:03Diplom
324ReinoIndrekMM452600:43:55Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.