Tulemused ööjooks 2013 21KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemus
601KärtSaldreNN6401:50:5900:54:44
602AndreiLopsikEesti Energia SKMM551001:51:1800:50:39
603JaanikaKindlamElioni SpordiklubiNN6501:51:1700:52:05
604JaanusJõgisuMM28201:51:1200:50:25
605JanarGröönMM28301:51:1100:53:55
606RaavoVaskMM28401:51:1200:51:47
607nne-LiinaJakobsonNN6601:51:2600:49:08
608AndresOppKuressaare GümnaasiumMMJ1701:51:0800:53:34
609VelloReesaarJK HermesMM70101:51:3900:51:24
610HelinaAavikNN6701:51:4200:52:27
611LeaLohkRunningExpertNN50101:51:2900:51:28
612MatiRuulMM502401:51:4900:51:56
613MaarikaTraatNN6801:51:2700:52:30
614MatisSanglaMM28501:51:3400:52:17
615TimoSolnaMM28601:51:4300:51:50
616PjotrevtšenkoMM28701:51:4700:51:52
617JaanKeermaMM455201:51:4500:50:55
618REEMOSERGAS NormaMM28801:51:5700:53:20
619TeaMeyNN6901:52:0300:51:18
620MartKelkMM28901:50:4600:55:50
621KristiTeppoEesti MetsaseltsNN7001:50:4700:55:50
622VeikoLuugMM29001:51:4300:54:17
623MatisRebaneKnopkaMM29101:51:4500:52:03
624MargritKärpTervis Spaa GruppNN401401:52:0600:51:28
625AhtiPõlluäärSavi- ja Lubjameistrid oüMM29201:52:0300:53:06
626IndrekMoksMM29301:51:5900:53:04
627EleriKivistikFB JooksmineNN7101:52:1600:52:01
628AnastasiaGerassimovaNN7201:51:5300:52:21
629AndreiHärmMM29401:51:5300:52:21
630VitaliTomentšukKirde KRKMM29501:52:1300:51:07
631GreteAlmreViljandi SuusaklubiNNJ301:52:1600:52:02
632HugoPaulusMM551101:52:0200:52:56
633VeiloPajulaMM409001:52:1400:52:44
634EgertAkenpärgMM29601:52:0800:53:16
635MarkTölpusMM29701:52:0400:52:17
636TõnuKoppelMM409101:52:1500:53:20
637JaanToomingasMM29801:52:3600:52:36
638RaimoMuinasteRademarMM29901:52:1800:51:27
639ViljarRoosmaaMM30001:52:1800:53:05
640KaidiSalujõeVõru SuusaklubiNN7301:52:2900:53:19
641TaaviPaloVõru SuusaklubiMM30101:52:3000:53:19
642MargoMäitsMM30201:52:2000:54:20
643JaanMandriksIda PrefektuurMM30301:52:1200:54:43
644ErkoKooklaMM30401:52:2700:50:37
645EhaLehtojaNN50201:52:4300:52:01
646MärtBaumverkMM409201:52:4900:49:54
647LauriHeinMM30501:52:5900:50:39
648MariiOjastuNN7401:52:5000:49:38
649HansAguMM30601:52:5500:53:30
650SanderKlaosNordea SpordiklubiMM30701:52:4000:51:33
651MadisMoorPäästeametMM30801:53:0000:53:40
652Grethe-JohannaPloompuuHansa SKNNJ401:53:1000:50:04
653RaivoMeierJK HERMESMM65301:53:1800:51:17
654RivoSubiVak StaierMM30901:52:4700:56:32
655KristiAronKunda ühisgümnaasiumNN7501:53:0900:51:45
656GerdaNoorlindJooksuriided.eeNN7601:53:2200:52:48
657LagleVetemäeNN7701:53:0900:53:39
658AndrusKompusEesti norldloppeti KlubiMM551201:53:1900:51:38
659UrmasKokkMM502501:52:5600:53:56
660IlmarTagelMM70201:53:3000:53:42
661SvenHinnMM455301:53:1700:52:05
662IanTaylorMM31001:53:0000:53:07
663GalinaGladõshevaNN50301:53:3500:53:17
664MaiaBoltovskyNN401501:53:2900:52:02
665Mari-LiisToomNN7801:53:1900:53:26
666AntsRikbergVäike-Maarja GümnaasiumMM60401:53:2200:53:15
667AinPajulaMM455401:53:3800:51:55
668RanneJakobiMM455501:53:2800:54:53
669DenisUksovRTA TarbatuMM31101:53:4500:53:28
670KaidoKizantMM409301:53:2800:54:53
671VelloLutsMM31201:53:2700:51:35
672ReelikaRentnikKahe silla klubi jooksusõbradNN7901:53:3500:53:40
673ValdekRohtmaFB JooksmineMM31301:53:5100:51:27
674IndrekLõhmusJO-TEMM502601:53:5500:54:49
675SiljaLõhmusNN50401:53:5600:54:49
676ElenKaupmeesSpartaNN8001:53:5300:53:18
677Caisa-MeriliMõikNN8101:53:5100:54:37
678ErkiPällMM31401:53:3500:53:21
679RudolfJeeserKaitseliit Rapla malevMM409401:53:3000:52:59
680RaunoSaidlaMM31501:53:3500:51:17
681ArnoSibulMM31601:54:1800:51:29
682AlexKokkMM31701:54:1600:53:38
683ImbiSoomeNN401601:54:1700:53:38
684GunnarTõldseppBig Ben PubiMM31801:54:0800:52:47
685EretAunMTA SKNN8201:54:1500:52:42
686RaulKoppelMMN2601:54:1200:52:38
687AnneKüttimNN401701:54:3000:54:15
688JaanNiitsooRaplamaa Tublid MaratoonaridMM31901:54:2200:52:17
689Kert-RobertNõmmeMM32001:54:3800:53:42
690IndrekViilMM32101:54:5600:53:13
691GunnarZirnaskValio Eesti ASMM551301:54:4400:53:51
692AleksandrSeppInFocusMM32201:54:4400:53:22
693AnastassiaMeshkovaSkypeNNJ501:54:4300:53:23
694MattiasLiivakPEEKONMM32301:54:4700:56:48
695IvarLillebergTehnilise Järelevalve AmetMM32401:55:0500:55:47
696MikkAltmetsMM409501:55:0100:54:16
697AlexandrSvetliciniiTTüMM32501:54:5500:51:15
698KatrinVäärtnõuNN8301:55:1400:55:00
699Kailiunapuu-SeidelbergNN8401:54:5700:56:16
700RagneLarinNN8501:55:0100:54:05

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.