Tulemused ööjooks 2013 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegVahetulemussort descending
137MardenNõmmMM7301:31:2800:41:23
87KalleKoopSK SaardeMM45801:27:5200:41:26
116TõnuKarelsonPäästeametMM451301:30:0600:41:32
80TõnuMardlaPäästeametMM4401:27:2300:41:33
113AntsKuusikVAK StaierMM60101:30:0100:41:33
129AllanRoosimägiRSK JõhvikasMM6801:31:0200:41:33
126HalmarHeinmetsLemminkäinenMM6601:30:4100:41:36
76ErkiTederMM4101:27:1100:41:39
88KristoValtinMMJ301:27:5700:41:42
82VahurMäePärnu Kahe Silla KlubiMM4601:27:0800:41:45
79UrmasLiinMM4301:27:1500:41:47
100KaidoOrgulasMM45901:28:2700:41:47
109RihoKirsipuuMPoisid101:29:1900:41:47
128TambetMäePärnu Kahe Silla KlubiMM6701:30:3800:41:47
121MihhailBõtškovInFocusMM6301:30:1500:41:48
124AtsKaskmul ei ole neidMM6501:30:2400:41:48
84SvenSuijaMM4701:27:3800:41:49
136MeelisTapoMM7201:31:1100:41:49
77GaabrielTavitsneekend narriors IIMM401301:27:1300:41:54
245MartHaasMM12501:37:4800:41:56
90JanekVallimäeAlutaguse SuklMM4901:28:0000:42:01
95IndrekOtsMM5201:27:4600:42:01
103Liis-GreteArroStamina Arcotransport TiimNNN201:28:3600:42:01
115AllanTerveMM6001:29:5800:42:01
99TanelLeisaluEesti ööjooksMM5501:28:2600:42:02
133PriitPõlgastMM7001:30:5500:42:02
166MartinMillingMM9001:33:5700:42:02
140IlmarRaapMeieMM402201:31:5100:42:06
94SanderLepikEvari EhitusMM5101:27:5800:42:07
122RaulLiebenauMM6401:30:2200:42:07
146MadisKoklaMM50401:32:1500:42:08
144MatthenHydeMM402301:32:0500:42:10
74MeelisNõmmJooksupartnerMM401201:26:3800:42:12
96LauriJürjenSK JooksupartnerMM5301:27:4900:42:12
108UrmasPaejärv21 CC TriatloniklubiMM401701:29:1300:42:13
142ReimoOjaMMN901:32:0100:42:19
102JiriTinteraMM5701:28:0200:42:22
208KaupoPilderSS MarathonMM10701:36:0300:42:25
118DmitriNikolajevKiviõli Keemiatööstuse OüMM451401:29:3800:42:30
131EilaPakkanenRakvere KJK ViKeNN701:31:0500:42:31
171AareNurkMM451601:34:2200:42:34
114PeepJoonasPrivate ProjectMM451201:29:3100:42:37
117MikkTerepingMM6101:29:3600:42:37
119IndrekTikvaBCS IteraMM401801:30:0700:42:37
139TõnuIlvesMM50301:31:4400:42:37
150PilleRooksNN801:32:2800:42:39
158MargusMaisteProgeMM8301:33:1100:42:39
135IvoKuusaluEUKMM7101:31:0200:42:40
148EinarElhiFarovent OY Suomi sivuliikeMM451501:32:1800:42:40
147IndrekKarolinMM402401:32:1800:42:56
203StanislavNemerzhitskiMM10601:35:4100:42:56
198ToomasMoorMM452001:35:4200:43:00
127MaitEvisaluMM402001:30:4100:43:03
138TaaviRaudsaarEesti Panga SpordiklubiMM7401:31:1200:43:03
120MeelisMälterHarju KEK RSKMM6201:30:1500:43:04
134AgoKäremaAsics Team 2013MM402101:31:1300:43:12
332ToomasAmerMM405201:41:1500:43:13
189MeelisLaanemetsKirde KRKMM10001:35:1100:43:16
154MeelisKoskaruMTA SKMM8101:32:4900:43:17
167AivoJõemetsTeam 30+MM402601:34:1500:43:23
157KatriRandmaaNN901:32:5900:43:25
141ErkiVeeroosMM7501:31:3600:43:27
161SilverKösterMM8601:33:1700:43:27
281ToomasVeberKirde KRKMM404601:39:0400:43:29
153PriitAlekaskMM8001:32:2100:43:31
246EgertVirkunenMMJ1101:37:4400:43:31
253RaulKangurJooksuklubi SARMAMM404301:37:5800:43:34
193AlariArroMM10301:35:1700:43:35
181RandoSoomreMM9701:34:4600:43:36
197HardiHeinsarMM403201:35:3500:43:36
202lariAlametsMM452101:35:4300:43:40
173LauriEhrenpreisMM9301:34:3300:43:41
155TarmoTohverKaevanduste SpordiklubiMM402501:32:4600:43:44
168KerstiSildEesti MaaülikoolNN1001:34:1500:43:45
178HillarIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkMM451801:34:5000:43:45
183ErliAnkroNN1101:34:5300:43:46
241AlgoEsklaMM12201:37:2100:43:47
186KatreKruuseNN1201:35:1000:43:52
132OliverAlverMM6901:31:0500:43:54
160KarlSooväliMM8501:33:2100:43:55
156RoometSedmanMM8201:32:5700:43:57
199ArturRauhiainenRakvere Tark MajaMM10501:35:4000:43:57
188IngmarPärtelpoegMM403001:35:0100:43:59
152raidomartinsonMM7901:32:0800:44:00
182KasparAarnaMM9801:34:3200:44:00
278ArnoVaikMM404501:38:5200:44:00
172JannoPajupuuMM9201:34:1400:44:01
163SanderPihlakMM8701:33:2500:44:04
145MadisRouhijainenjooksuriided.eeMM7601:32:0300:44:09
204PriitKaronPäästeametMM403301:35:5200:44:09
205HelarKriisaMM403401:35:5900:44:13
256DmitriVassiljevMM12901:38:1000:44:16
210ArviTõnnisonMM50701:36:0400:44:17
151SiimKaljumäeTTü tantsuansambel KuljusMM7801:32:2300:44:20
164EerikHeldnaMM8801:33:4400:44:20
165IndrekReitkamMM8901:33:3400:44:21
176MarekMustonenMM402801:34:2400:44:21
220RaulHeinsaluAlbe TeamMM403701:36:2800:44:21
177elvissepparfb jooksmineMM9501:34:4800:44:24
170AhtoEesmäeRMK MetsasõbradMM402701:34:1400:44:26

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.