Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaeg
1553MaaliSuitsoNTüdrukud7501:14:16
1300AnnamariaKrullNTüdrukud5701:04:52
1301KaisaRistikiviRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud5801:06:05
790Kätri-AvelinSääritsJõgeva RammNTüdrukud3300:56:51
1558RimanteValancauskaiteNTüdrukud7601:15:41
1304MariannLiigandNTüdrukud5901:05:53
1817Roosi GertrudTärglaNTüdrukud8701:51:52
1313ReelikaKrummVäike-Maarja GümnNTüdrukud6001:06:31
290MeriliinIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkNTüdrukud700:49:47
1059AnnaliisVeeremaaPäästeametNTüdrukud4201:00:50
1315Cristin MariiTitmaRakvere LihakombinaatNTüdrukud6101:06:16
550KatriKuhiNTüdrukud2300:54:32
1062HeglePärnaNTüdrukud4301:01:44
1318Ethel-EmilySaaremägiRakvere LihakombinaatNTüdrukud6201:06:17
552Kertu JohannaJõesteNTüdrukud2400:54:04
300TriinRennitAlbe Tea TiimNTüdrukud800:49:50
1068KätlinKaringNTüdrukud4401:01:27
1581MaritaMattNTüdrukud7701:15:47
1582Elsa TriinRaidlaRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud7801:16:02
305ElizabethTruveNTüdrukud900:49:18
1078KirkeLindloKunda ühisgümnaasiumNTüdrukud4501:00:37
1335KärtKrausPIHLAKANTüdrukud6301:07:04
1338HannaHuntRakvere GümnaasiumNTüdrukud6401:07:06
571BirgittiPilvetNTüdrukud2500:53:54
60KseniaSavtšenkoNTüdrukud100:42:57
322KellyVildekTapa GümnaasiumNTüdrukud1000:50:25
326EgleSeppNTüdrukud1100:50:33
841ReelikaVinogradovNTüdrukud3400:57:30
331AikiJalakasNTüdrukud1200:50:39
335maritlehtmetsNTüdrukud1300:50:38
336KatreMerilooNTüdrukud1400:50:38
1106HelinaHannusRakvere GümnaasiumNTüdrukud4601:02:26
596ElisabethEicheNTüdrukud2600:54:58
1365DeliaLukkSpordiklubi Pinx/EswireNTüdrukud6501:07:39
344JeteEevaldRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud1500:50:46
859TeeleKaljuvee-O´BrockKokaklubiNTüdrukud3500:58:40
349InesPrantsVõru SuusaklubiNTüdrukud1600:50:58
1636SandraAlasNTüdrukud7901:20:24
874Linda LiisTanniRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud3600:58:55
880ROMI LYSOOSOO TEAMNTüdrukud3700:59:00
630Johanna LauraTrugPaide GümnaasiumNTüdrukud2700:55:26
1142AndraKaskNTüdrukud4701:02:21
1654MichelleSuurNTüdrukud8001:21:00
1143KreetePärtelpoegNTüdrukud4801:02:28
1656LauraSmigunovaModern walkingNTüdrukud8101:21:41
1145EvelinaKulikovaNTüdrukud4901:03:05
1155MarisKobinNTüdrukud5001:03:05
1157KätiKasmannNTüdrukud5101:02:03
908LauraRinkNTüdrukud3800:59:02
653KristinRossmannRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud2800:55:37
1425KristiReinomägiNTüdrukud6601:09:38
1170RebecaLichtfeldtNTüdrukud5201:02:56
1429KerlyKubriRakvere GümnaasiumNTüdrukud6701:08:33
1687KristinaRüütsaluNTüdrukud8201:23:08
667BrigitaPillerRakvere GümnaasiumNTüdrukud2900:55:08
165MarilinRiivesNTüdrukud200:46:41
424EliisPenekRakvere GümnaasiumNTüdrukud1700:52:16
1451Kirke MariaLepikTüASKNTüdrukud6801:10:03
428Brenda BrigittaVetikRakvere GümnaasiumNTüdrukud1800:52:20
1454Miia MartaTärglaNTüdrukud6901:10:43
1714Stella-MariiTammeKeila KoolNTüdrukud8301:27:47
948LIISELVAHTTallinna Järveotsa GümnaasiumNTüdrukud3900:59:20
696JohannaVauKokaklubiNTüdrukud3000:56:22
185ELERYZADONSKINTüdrukud300:46:48
1209KrislinMägiNTüdrukud5301:03:26
445KaariMerilooNTüdrukud1900:52:30
705AngelinaMihhailovaNTüdrukud3100:56:13
1222AndreaRandmaaNTüdrukud5401:03:50
459MichellLuikNTüdrukud2000:52:23
461Kaisa-HelenaSchützNTüdrukud2100:52:23
1743MirjamAanNTüdrukud8401:32:50
1489Hanna-KristinVaideNTüdrukud7001:11:29
982KristiKuhiNTüdrukud4001:00:34
221Getter JohannaKermLinnumetsa SKNTüdrukud400:48:27
734KirkeKülmhallikNTüdrukud3200:55:50
1250EneliLäteTartu SuusaklubiNTüdrukud5501:04:01
1507ErikaLevinaLohusuu kodutütredNTüdrukud7101:12:54
1508InnaAkulitšLohusuu kodutütredNTüdrukud7201:12:54
1255KristiMeidlaNTüdrukud5601:05:00
1517MiriamKoppelNõmma SKNTüdrukud7301:12:45
1010AnettLessukNTüdrukud4101:00:58
1778MarielleSuurNTüdrukud8501:35:18
499Mariethe-PiretNiglasAlutaguse SuusaklubiNTüdrukud2200:53:14
245Merili-MaiKivimetsTabasalu TriatloniklubiNTüdrukud500:49:00
1527KristiinaIlvesNTüdrukud7401:13:05
250HelinMüüdlaNTüdrukud600:48:32
1786Eliise MarellaMetsaNTüdrukud8601:31:11
259IanLempuRGMPoisid2800:48:38
1286MattiasSääritsJõgeva RammMPoisid10101:05:58
777SanderIvanovMPoisid7500:57:09
1034MartinuravljovRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid9001:00:17
779LennartValemMPoisid7600:57:17
1292EikoMurroFace Racing TeamMPoisid10201:05:22
269Egert-GerretKreekMPoisid2900:49:18
782Mark DanielSildnikMPoisid7700:56:02
274JanariAlavereMPoisid3000:49:13
1814CristoVirunurmGrossi ToidukaubadMPoisid11501:43:49
279SteveVahiKarupesa TeamMPoisid3100:49:37
1816ToomasKaljuvee-O´BrockKokaklubiMPoisid11601:37:41
25MartiMedarJK HERMESMPoisid100:37:43

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.