Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1824KristiMustkiviNN62802:02:01
1823SiiriLepikNN504102:01:59
1822KristiinaHaibaProekspert ASNN4010402:01:36
1821TheaLiivaKunglaNN62701:49:16
1820AivarNeedoMTA SKMM454801:48:23
1819ElveKaruNN65401:45:25
1818SiljaMallJCI EstoniaNN4010301:51:50
1817Roosi GertrudTärglaNTüdrukud8701:51:52
1816ToomasKaljuvee-O´BrockKokaklubiMPoisid11601:37:41
1815AireVuksNN4010201:37:36
1814CristoVirunurmGrossi ToidukaubadMPoisid11501:43:49
1813TaaviTõntsMM35901:34:24
1812TiiuLepiksaarAru Grupp ASNN458501:35:14
1811AntsTiitsonMM409701:35:06
1810EviPeetNN4010101:35:05
1809EvaRandleppJELD-WEN Eesti ASNN60601:35:00
1808mailamaisväliSA Tü KliinikumNN504001:41:25
1807MaieSildveeNN60501:34:20
1806TeeleSildveeNN62601:34:20
1805OljaPetrovaCellNN62501:34:26
1804AnneliKütt-KäguSelver ASNN62401:39:41
1803TiitVauKokaklubiMM409601:39:07
1802AnuVauKokaklubiNN4010001:40:16
1801LooreVauKokaklubiNNN6701:40:17
1800RiinaKaurNN503901:32:40
1799DorisKannelNN62301:31:56
1798EdvyPaluCellNN62201:38:24
1797AllaPuhilasKunglaNN458401:38:21
1796AireRemiküllKunglaNN409901:38:20
1795JaanikaNõguNN458301:38:05
1794IrenaLümatNN409801:31:58
1793ReetKiidjärvNN409701:31:57
1792JaanikaKirsNN62101:38:38
1791KristaSoomeNN62001:37:57
1790KristiTreufeldtNaiskodukaitseNN409601:37:55
1789ArvoDavelCellMM551101:31:16
1788EppJalakasJooksupartnerNN409501:31:16
1787IvikaKaldaNN61901:31:11
1786Eliise MarellaMetsaNTüdrukud8601:31:11
1785AivarKõreMM454701:31:12
1784KarenKuusikNN61801:29:47
1783ieMalmbergNN552201:29:35
1782TaimiAlasViru FolkNN458201:30:49
1781PeepVeedlaViru FolkMM502201:30:47
1780SulevVillMM60901:29:25
1779MarisMänniCF & S Estonia ASNN61701:28:49
1778MarielleSuurNTüdrukud8501:35:18
1777MargotTedremaJCI EstoniaNN61601:30:44
1776AnnelaFlorenIda PrefektuurNN458101:29:58
1775SigridKaarlõpNN409401:36:07
1774LehtiPuuseppNN60401:35:45
1773MarekBraunMM409501:27:49
1772PiretArroNN61501:27:50
1771EvelyKokkaNordea SpordiklubiNN61401:34:47
1770TiinaKirsHansaplantNN409301:28:53
1769EleniLilleojaAru Grupp ASNN61301:33:45
1768MairePaasViru õluNN458001:34:29
1767JanaKokkCellNN61201:33:45
1766RiiaPalmNN503801:28:16
1765JaanaKiviloNN409201:28:15
1764Mari-LiisKorkaM.K.Reis-XNNN6601:33:07
1763RiinaKirsipuuViru õluNN457901:34:11
1762EnelaTorimIda-Tallinna KeskhaiglaNN61101:33:31
1761VäinoErilaidMM75101:26:42
1760KatrinViggorHansaplantNN61001:27:51
1759lleRajasaarViru FolkNN409101:26:33
1758MerikeLutsKanepi TerviseklubiNN552101:26:40
1757VaikeMeesakKanepi TerviseklubiNN552001:26:41
1756PiiaTagelKanepi TerviseklubiNN503701:26:40
1755lleKallasKanepi TerviseklubiNN551901:26:40
1754AgneJõgisNNN6501:32:27
1753TIITJäRVEKüLGMM60801:32:41
1752HIIENõMMELANN457801:32:42
1751AimeLeolaNN60301:26:13
1750GerliLiukanenHansaplantNN60901:26:56
1749MaieSteinfeldtHansaplantNN60801:26:56
1748TiinaVõttingIda PrefektuurNN503601:32:35
1747silvikalaNN551801:26:05
1746AnnelaPõldveerNN60701:25:43
1745SiretNoobelNN60601:25:44
1744TiinaPärtelNN457701:32:50
1743MirjamAanNTüdrukud8401:32:50
1742IngridAhlbergHansaplantNN60501:25:43
1741KarinAlavereFB JooksmineNN60401:30:59
1740PiretEllermann-LillNN60301:24:00
1739TuuliPruulNN60201:29:38
1738RailiAmbosNN60101:29:48
1737MerleKruusamägiSelver ASNN60001:29:41
1736BeritPaunNN59901:29:17
1735JanaKolgaNN59801:29:17
1734EhaAltmäeTapa Vallavalitsus ja sõbradNN503501:22:30
1733KalliKukkNN60201:29:39
1732ErikaTeffoIda PrefektuurNN59701:29:39
1731RaidoVillersMM35801:29:06
1730UrveLuigemäeNN503401:29:05
1729RiinaKunglaNN409001:29:04
1728AndresSaksmanMM35701:28:59
1727MargusFlorenMM35601:29:02
1726TõnuSaaberMM409401:28:55
1725MarisRoosipõldPIHLAKANN59601:28:54

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.