Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1027SiljaKaldaJCI EstoniaNN26601:00:01
1283SiiriLaisaarNN405401:05:08
1795JaanikaNõguNN458301:38:05
260Kristiin-MarleenSulgNNN600:47:52
772MonikaReinsaluNN16300:56:47
1284EveSaarRakvere LihakombinaatNN38601:04:45
1540AnneliKaubiNN50701:13:08
1796AireRemiküllKunglaNN409901:38:20
773SigneOluRademarNN16400:56:50
1285EveVarikPäästeametNN55901:05:21
1541IlleKaruaqvalasedNN407501:14:18
1797AllaPuhilasKunglaNN458401:38:21
774KATRINVIPPNN452000:56:47
1030irissirviNN26701:01:05
1542DagmarAdurSportland Eesti ASNN50801:13:13
1798EdvyPaluCellNN62201:38:24
519HannalooreTaalRakvere GümnaasiumNNJ600:53:30
1031VirgeSinijärvNN453001:00:53
1287KristelMikkorNN38701:04:37
1543LeabikSportland Eesti ASNN50901:13:14
1799DorisKannelNN62301:31:56
1032LiinaToompuuNN26801:01:18
1544LauraMadarNN51001:14:52
1800RiinaKaurNN503901:32:40
265KarinPalootsRakvere AutobaasNN2500:49:16
521GetterTaalRakvere GümnaasiumNNJ700:53:30
1033PiretZupsmannNN403401:00:24
1289JevgeniaMedõnskajaK-RakvereNN38801:05:30
1545RailiLassNN51101:13:54
1801LooreVauKokaklubiNNN6701:40:17
266TerjeAlanurmeRademarNNN700:48:22
522KatrinVasemägiNN401100:53:56
778MarisEbberNN16500:56:42
1290KatreDerrikNN38901:04:47
1546MaarjaTammRademarNNN5501:13:23
1802AnuVauKokaklubiNN4010001:40:16
523KatrinHärmitsNN401200:53:55
1035MerilleMadibergNNJ1601:00:14
1291MerlinMutsSpordiklubi TrükikuratNN455001:05:01
1547KristiLintRademarNN51201:13:24
524RiinaPomerantsNN45800:53:11
1036GerdaKiipliElvakadNN26901:01:01
1548MaarjaNigolSportland Eesti ASNN51301:13:32
1804AnneliKütt-KäguSelver ASNN62401:39:41
525NeleLepikuNN8000:53:39
781EvelinPaeADIDASNN16600:56:26
1293MarisJõesaarNN39001:05:17
1549EveliisEekSpordiklubi TrükikuratNN51401:14:49
1805OljaPetrovaCellNN62501:34:26
526KATRINMIKENBERGNN8100:53:06
1294KaiKamarikNN39101:06:07
1550JanetSamolbergNN407601:14:24
1806TeeleSildveeNN62601:34:20
783SirleAosaarNN50500:57:29
1039MarjuKosemäeNN27001:00:41
1551MonikaIskülNN51501:14:29
1807MaieSildveeNN60501:34:20
528JaanikaSulevNNJ800:54:07
1296ReeliPärsCellNN39201:05:31
1552MaretLiekisLuua MetsanduskoolNN51601:14:06
1808mailamaisväliSA Tü KliinikumNN504001:41:25
529annakangurNN8200:53:48
785KatrinMiljandEASNN16700:57:25
1553MaaliSuitsoNTüdrukud7501:14:16
1809EvaRandleppJELD-WEN Eesti ASNN60601:35:00
786KristaHumalNN16800:57:25
1042AnneliBelkinNN27101:00:36
1554MerikeAllerJELD-WEN Eesti ASNN51701:15:08
1810EviPeetNN4010101:35:05
531KadyTiinasIda PrefektuurNN8300:54:08
787Pille-RiinVirtaalNN16900:57:23
1043KarinKallamPõhjakeskusNN27201:00:58
1299DianaSoosaluPilveprojekt OüNN39301:05:19
1555KaidiTuiskNNN5601:14:35
532LiinaKadariADIDASNN8400:53:00
1044SilleHurtNN403501:01:14
1300AnnamariaKrullNTüdrukud5701:04:52
1556EleriLõhmusSpordiklubi TrükikuratNN51801:15:15
1812TiiuLepiksaarAru Grupp ASNN458501:35:14
789TiinaTammNN452100:56:13
1045EiviKallasteNN403601:00:37
1301KaisaRistikiviRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud5801:06:05
1557MerilinLehestikNordea SpordiklubiNN51901:14:22
22JuliaBulinaKJK Kalev SillamäeNN100:37:42
790Kätri-AvelinSääritsJõgeva RammNTüdrukud3300:56:51
1046AIREALAJAANNN27301:00:21
1302EliseNassarVeiniladuNNN4001:05:48
1558RimanteValancauskaiteNTüdrukud7601:15:41
791KristiinKesamaaJõgeva RammNNJ1100:56:52
1303RagneHankoNN39401:06:22
1559KristaTernoNN551401:14:15
1815AireVuksNN4010201:37:36
536KaariLainevoolMTA SKNN8500:54:16
1048LiisaUutsaluNNJ1701:00:09
1304MariannLiigandNTüdrukud5901:05:53
1560MaarjaHaibaTallinna Lennujaama SKNN52001:15:15
281MargitMetsNN2600:48:24
537KaieTurbanRademarNN8600:53:49
1049MirjaSarapEesti HaigekassaNN50801:01:33
1305BirgitSilmNN39501:05:09

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.