Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
113AndreasAadliSaue TammedMPoisid1200:45:07
929MerleAadliSaue TammedNN21700:59:41
429MartinAadliSaue TammedMPoisid5300:52:24
1710Anne-MaiAadomaaNN58801:26:38
1743MirjamAanNTüdrukud8401:32:50
570HelenAartVirumaa Politsei SpordiseltsNN9100:53:56
195AnneliAasNN40400:47:38
1675lleAasmannNN502901:22:32
99KarmenAavikFB JooksmineNN500:44:32
1153EneAbelSpordiseltsNN32301:02:29
1270KatrinAbilineNN37901:04:16
1570AnnikaAbnerJCI EstoniaNN52901:14:55
449HenryAboJooksupartnerMMN2500:52:21
12AlarAbramSK Saue TammedMM40100:34:39
337MirjamAbramSK Saue TammedNN3200:50:40
643MarisAdamsonNN11600:54:27
406LianeAdamsonNN5200:51:53
1085HelenaAdonovNN29001:00:41
1539AnttiAdurSportland Eesti ASMM34801:13:06
1542DagmarAdurSportland Eesti ASNN50801:13:13
312ArdoAednikMM11900:48:56
452ILONAAFINOGENOVANN6200:51:27
939AnneliAguNN22300:59:27
1742IngridAhlbergHansaplantNN60501:25:43
674MargitAhuNN13000:56:10
976AnneliAidlaNN24400:59:41
1272RailoAimseMPoisid10001:05:12
283AinAinsaarMM451200:49:10
1567JaanaaitNN52601:15:56
433EliisAitJooksupalavikNN5800:52:20
1353MarcoAitmanSK AaspereMM33101:05:53
1354EleriAitmanSK AaspereNN41901:05:54
247AndrusAitsamMMN2200:48:44
1202AndreAitsenMM408201:03:22
239HeliAjaotsNN40500:48:50
1700KristiinaAkulitšLohusuu kodutütredNNJ2501:24:55
1508InnaAkulitšLohusuu kodutütredNTüdrukud7201:12:54
1046AIREALAJAANNN27301:00:21
266TerjeAlanurmeRademarNNN700:48:22
170UnoAlanurmeMM50300:46:42
1636SandraAlasNTüdrukud7901:20:24
1502KairiAlasViru FolkNNN5301:11:52
1782TaimiAlasViru FolkNN458201:30:49
274JanariAlavereMPoisid3000:49:13
368AntiAlavereMM403500:51:06
663UrsulaAlavereaqvalasedNN401700:55:42
1741KarinAlavereFB JooksmineNN60401:30:59
606joelallaMM405300:55:06
1554MerikeAllerJELD-WEN Eesti ASNN51701:15:08
494OliverAllikmaRakvere RRGMPoisid5700:52:27
1099MadliAllikmäeNN29601:02:00
1497TerjeAlliksooJELD-WEN Eesti ASNN48601:12:54
1179JanneAllikuIda PrefektuurNN33501:03:22
23HannesAllikveeMMN700:37:55
1434MirjamAlmreNN45301:09:49
1001KatriAlpNN25300:59:24
1082MartiAltVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid9101:01:47
138TiitAltmäeMM6200:45:35
1734EhaAltmäeTapa Vallavalitsus ja sõbradNN503501:22:30
1509MarjuAltmäeLohusuu kodutütredNN49301:13:30
1306RiinaAltperePärnu Kahe Silla KlubiNN39601:05:50
1167FredyAlvisteRademarMM30901:03:37
1738RailiAmbosNN60101:29:48
1515AiviAmbosNN49501:13:45
159KRISTOAMBUSMPoisid1900:46:21
656KristjanAndersonSelver ASMM21400:55:48
999HendrikAndersonSportland Eesti ASMM29001:00:00
919MariusAndraCherryMM27000:58:33
636JanAndresooMM20800:55:19
251PiretAndresooNN40600:48:50
492MargusAndressonKaitsejõudude SKMM404200:51:53
1090MihkelAnniMM501501:01:40
567AndrusAnnimäeMM19000:54:48
203ArturAnnimäeMMJ1500:47:47
93ArnoldAnnusRademarMMN1100:44:04
1615ElinaAnnusverSEB Liising ASNN55301:17:56
1530EveliisAnnusverNN50201:13:17
1321AnniAntonNN40301:05:47
1692MerliAntonNordea SpordiklubiNN58101:23:27
214KarlAntonElu on lillMPoisid2300:47:11
783SirleAosaarNN50500:57:29
482AnneliApuhtinNN7100:53:06
1110JaanikaArmTartu Inline TeamNNJ1801:02:12
385andresarokuldratasMM403700:51:50
721AllarAronRakvere LinnavalitsusMM406100:55:56
974AireArosRakvere PõhikoolNN24300:59:48
654KairitArpoNN12100:54:26
1261piretarrasNN454901:05:33
1772PiretArroNN61501:27:50
1277EvaArusoooNN405301:04:53
988AllarAsperMM28600:59:28
833MarkoAugTeval ElektroonikaMM25300:56:40
685KaulAugasmägiMM60300:55:45
1336KenAunpuRae KossMM501901:06:48
997VeronikaAunpuNN25101:00:45
230AnderAvilaMM9000:48:38
1645PetroBabjakSA Jõgeva HaiglaMM454601:20:35
342VivikaBarnabasKL JärvaNN3500:50:54
1126SvenBastigaqvalasedMM30501:01:52
1042AnneliBelkinNN27101:00:36

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.