Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
3AlexeyMarkovTÜASKMM100:33:05
10RaimondVoolaidsportkeskus.eeMMJ100:34:20
12AlarAbramSK Saue TammedMM40100:34:39
15ToomasTarmSportkeskus.eeMM45100:36:34
22JuliaBulinaKJK Kalev SillamäeNN100:37:42
25MartiMedarJK HERMESMPoisid100:37:43
29KellyNevolihhinViKe-Ööjooks adidas TeamNNN100:39:12
60KseniaSavtšenkoNTüdrukud100:42:57
85MatiKoppelJõgeva Sordiaretuse InstituutMM50100:43:44
114SiljaMikkNN45100:44:57
1662MaieNurmojaRakvere TeaterNN60101:22:32
128TiinaIdavainMetsasõbradNN55100:45:41
135JaanikaTruveNN40100:45:23
1709HILLARSaarmannSVK-RakvereMM70101:26:32
175KarolaKiviloNNJ100:46:27
179ReinKriksEesti Raudtee SpordiklubiMM60100:46:36
190HeinoPõldojaJõgeva SVSMM65100:47:30
196MarjeViirmannHarju KEK RSKNN50100:47:41
1481LuuleLaidroL-Virumaa SVKNN65101:11:58
211JüriLaanmetsMM55100:47:34
1761VäinoErilaidMM75101:26:42
1KennyKivikasTartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiMMN100:32:25
7DenissKošelevTü ASKMM200:33:53
16MartinVoltMMJ200:36:51
19KALVIREIVELTwww.vihmavesi.eeMM40200:37:03
26RaidoRaspelDECTONAMM45200:38:48
37KelliFlorenKF SuusaklubiNN200:40:45
41MarkoMeigasRakvere SpordikoolMPoisid200:41:01
306TiitSinisaluJELD-WEN Eesti ASMM55200:49:46
111AndresKeärMM50200:45:04
119JaneSaluorgNNN200:45:03
134ImbiEhrlichNN45200:45:50
141AnnikaTalvarNN40200:45:58
400RelikaToomeNNJ200:51:59
158AiliSihtNN55200:46:24
165MarilinRiivesNTüdrukud200:46:41
430EveBelokurovaSK KänguruNN50200:52:06
443EnnKuusikIda PrefektuurMM65200:52:34
1733KalliKukkNN60201:29:39
504ArneKolkMM60200:53:02
1533JutaVirkepuuHarju KEK RahvaspordiklubiNN65201:14:14
2HeinarVaineVAK StaierMMN200:32:36
4HardoReinartTüASKMMN300:33:09
8BertTippiTüASKMM300:34:10
24SvenSelbergMM40300:38:10
30AntonSalininKJK Kalev SillamäeMMJ300:39:34
47KristiRosenbergSportIDNN300:42:05
48AskoManderMPoisid300:42:09
58UrmasrmMM45300:42:44
585AnneJaaniNN50300:55:04
402EdaLehmannNN45300:51:35
151IrinaSurazakovaNNN300:46:18
421loonaljašNNJ300:52:15
170UnoAlanurmeMM50300:46:42
171PilviKollingSelver ASNN40300:46:48
685KaulAugasmägiMM60300:55:45
1716RIINAHIPELINN65301:28:26
185ELERYZADONSKINTüdrukud300:46:48
471ReinTrausTraus-RAK OüMM65300:52:57
1751AimeLeolaNN60301:26:13
488HansLahiRakvere Metodisti KirikMM55300:52:55
253TiiuMüürseppNN55300:48:54
5HenekTomsonTallinna SS KalevMMN400:33:29
11OlariOrmMM400:34:33
1819ElveKaruNN65401:45:25
32janekbikejevMM40400:40:14
53MathjasVeeremaaMMJ400:42:12
69KENKUBERMPoisid400:43:00
90LiinaKiviJooksupartnerNN400:44:12
1114toomassMM65401:02:37
604SiiriPalsNN50400:55:13
163AndrusHeinsooViljandi SUKLMM45400:46:40
419MareMändlaGrossi ToidukaubadNN45400:52:14
195AnneliAasNN40400:47:38
204MatiMedarJK HERMESMM50400:46:59
460lleKallasKanepi TerviseklubiNN55400:51:54
209GeetheKasoVirumaa Koerteklubi VIKONNN400:47:38
470GerliTrausRakvere ReaalgümnaasiumNNJ400:52:56
221Getter JohannaKermLinnumetsa SKNTüdrukud400:48:27
1774LehtiPuuseppNN60401:35:45
754unounapuuMM55400:57:16
761ToivoVõsuMM60400:56:34
6MartSuurkiviMMN500:33:39
13DanielVasserOK KobrasMM500:35:44
783SirleAosaarNN50500:57:29
1807MaieSildveeNN60501:34:20
272ReinTooduTriger ASMM50500:48:46
42PedroJaaksonMM40500:41:25
71Hendrik JohannKermLinnumetsa SKMPoisid500:43:07
72MihkelTakkMMJ500:42:40
99KarmenAavikFB JooksmineNN500:44:32
892EeroKadarikMM60500:59:18
1168TiiuMaranNN55501:03:16
1184RaivoPaeMM55501:02:33
431ErgeViiklaidNN45500:52:05
177AivarKuusmikMM45500:46:37
1715MatiMäitsMM65501:21:37
239HeliAjaotsNN40500:48:50
497KaariMuldmaRakvere ReaalgümnaasiumNNJ500:53:34
244EliisUudeküllART CAFE ja HOTELLNNN500:48:46

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.