Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
801PiretTiitsNN17200:57:02
802AngelaRätsepNN452200:56:24
803AnuKonarNN17300:56:50
804KaisaParveNN17400:56:24
805AiloRoovMM406500:57:22
806MikkLeonMM24700:57:14
807ErkiNärepMM24800:56:31
808TõnuTandruMM24900:57:05
809AnnelyLinkmannSKY PLUSNN17500:57:09
810TarmoKuurmaaVIKING LINE EESTIMM25000:56:59
811TõnisKaldaAru Grupp ASMMJ3200:57:09
812ReneMaanteeMMN3400:57:28
813KertKustavsonMMJ3300:57:29
814KasparKirtLehtse koolMPoisid7900:56:45
815KatreKaruRakvere GümnaasiumNNJ1200:57:36
816KerstiKõivK-RakvereNN17600:57:30
817HeliEerikGrossi ToidukaubadNN402200:58:04
818TaivoLentsiusAS Tartu TerminaalMM406600:58:08
819KaireMäeküngasNN402300:58:09
820AidiMesiSpordiklubi TrükikuratNN17700:57:46
821RainerksväravMM25100:57:19
822MargoKukkIda PrefektuurMM406700:57:06
823LiisVanatoaNN17800:57:27
824KristoKaurMM25200:57:46
825MarisKivistikNN452300:57:56
826HelgerOrelRSK JõhvikasMPoisid8000:57:46
827ReinKertMM453400:56:48
828MailyLaagerNN17900:57:35
829Karl RasmusParboMPoisid8100:58:04
830lyklausenNN18000:57:01
831KairitTaliJELD-WEN Eesti ASNN18100:56:58
832ErkiKuhiRakvere RGMPoisid8200:57:26
833MarkoAugTeval ElektroonikaMM25300:56:40
834Nele-TriinSaagoNN18200:56:52
835JaanamultanenNN18300:57:31
836MarkoMägiARTHROSTOPMM406800:57:24
837AtsTederTallinna Inglise Kolledz, SK PMPoisid8300:58:25
838ToomasStrooPäästeametMM25400:57:44
839einarviiraMM501200:58:27
840DianaUustaluNordea SpordiklubiNN18400:57:18
841ReelikaVinogradovNTüdrukud3400:57:30
842EneliHärkNN18500:57:35
843EnelysKalmusNNN2800:58:30
844IvarLepikuMM25500:58:09
845JaanikaLiivakPäTSNN18600:57:46
846MarisValtsNN18700:57:30
847MarkoMägiPIHLAKAMM25600:57:02
848UrmasPiilbergMM406900:57:36
849AliceRoosaqvalasedNN18800:57:55
850TiitKadakSKY PLUSMM25700:57:37
851KertuJukkumSKY PLUSNN18900:57:36
852RiinaRohtmetsJELD-WEN Eesti ASNN452400:58:42
853EiliMändulFinance PlusNN19000:58:03
854TriinuPalmreNNJ1300:57:36
855MarekNõmmelaM Racing TeamMM25800:58:45
856AnneliLuhtSpordiseltsNN19100:58:07
857JanekLooritsKirde KRKMM25900:58:01
858KatreLilloNN19200:57:28
859TeeleKaljuvee-O´BrockKokaklubiNTüdrukud3500:58:40
860TaisiJaskaNN19300:57:29
861marikaviritNN452500:58:16
862LiisLitvinovElvakadNN19400:58:40
863EneTõnisojaTerviseklubi MispoNN452600:58:37
864KadiSeilNN19500:58:47
865AareLessukMM407000:58:32
866PirgitVoolaidSky Plus võitjadNN19600:58:27
867AndreaCastelnovoSky Plus võitjadMM26000:58:26
868EneliVeermäeSportland Eesti ASNN19700:57:26
869RaivoKaegasTapa GümnaasiumMM407100:57:56
870RAINARKAEGASPK KGSMMN3500:57:56
871KatrinNikolaiTuuletallajadNN452700:57:47
872IvoJõgistePõlula KoolMM407200:58:17
873RainSooneMM26100:57:28
874Linda LiisTanniRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud3600:58:55
875JuriBolonenkovMM26200:58:11
876KristoKõivMM26300:58:27
877KertuOluGrossi ToidukaubadNN19800:58:19
878AnnelyKäremaAsics Team 2013NN402400:59:02
879RENATOMINGNN402500:59:01
880ROMI LYSOOSOO TEAMNTüdrukud3700:59:00
881RolandLemendikMM453500:58:04
882MeelikaMüllaFinance Plus OüNN19900:58:28
883TarviTuiskMM26400:58:16
884LiisaTaulNN20000:58:17
885ErikaVendlaSignaal Rakvere OüNN452800:58:54
886JaanikaLepikNN20100:58:26
887DmitriMironovJELD-WEN Eesti ASMM407300:58:17
888MarilinMetsmaakerAru Grupp ASNN20200:59:04
889OliverVentselMM26500:57:54
890DaisyMikkNN20300:59:09
891GunnarVooremäeMM501300:58:15
892EeroKadarikMM60500:59:18
893TiiuZimmermannNN50600:59:19
894AllarViimsaluMM26600:58:29
895SvenEhalaMM26700:57:58
896GretePehkNNN2900:58:05
897KarenTiitusCF & S Estonia ASNN20400:57:44
898RistoPuurRakvere GümnaasiumMMJ3400:58:30
899AgePärtelpoegNN20500:59:16
900EvelyTakkRakvere LihakombinaatNN20600:59:01

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.