Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
701MargretTalimaaJooksupartnerNNN2100:56:16
702ElleKarmIda PrefektuurNN14100:55:40
703MareTungalSEBNN451600:56:29
704EigoKiviSpordiseltsMM22400:55:43
705AngelinaMihhailovaNTüdrukud3100:56:13
706NormanVagaJooksupartnerMMN3200:55:03
707Janne-EliiseKondNNN2200:56:34
708MihkelMuldmaMPoisid7000:55:48
709HENDRIKENDRIKSMM22500:56:18
710TriinKaljuvee-O´BrockKokaklubiNN14200:55:18
711JanePajuNN14300:55:42
712ArviValkMM22600:56:20
713AnneliLumisteNN14400:56:05
714JanLahtveeCellMM406000:55:44
715TanelTeekiviMM22700:56:21
716SilviLukjanovSpordiklubi TrükikuratNN451700:56:19
717ArtOppiSportworldMM22800:56:23
718ImreTruuSportworldMM22900:56:23
719RaimoMatvereMM23000:55:39
720TerjeOlumetsNN451800:56:45
721AllarAronRakvere LinnavalitsusMM406100:55:56
722KristelLiivapuuNN14500:55:26
723AldisSaksmanIda PrefektuurMM406200:56:19
724Enna-LiisaRiitsaluNN14600:55:26
725marekeskorMM23100:55:58
726PiretHelveSveba-Dahlen SpordiklubiNN14700:56:47
727LiinaPõldniitNN14800:56:43
728PillePõldniitNN14900:56:43
729KertuKeelNN15000:56:45
730MarcusMüürseppMPoisid7100:56:48
731TiinaLindamNNN2300:56:16
732TarmoSukkMM23200:55:45
733KadriSippNN15100:56:00
734KirkeKülmhallikNTüdrukud3200:55:50
735StiivoUueniKunda ühisgümnaasiumMPoisid7200:56:42
736KaimarSiidraMM23300:55:22
737MartaEhasaluNN15200:55:23
738PilleEhaNN15300:56:46
739KAIDOPANTALONMM23400:56:17
740JaneTaburNN401800:56:53
741VadimBoitsovMMN3300:55:39
742ErikRüütelMMJ2900:56:34
743EdaTannisNN401900:56:44
744MaarjaKuboNN15400:55:29
745MariUuskülaNN15500:56:06
746AllanKiviselgMM23500:55:56
747RiivoLuikRimiMM23600:55:55
748KertiSoodlaNN15600:56:13
749KasparMustkiviMM23700:56:25
750KatriinMatsVIKING LINE EESTINN15700:57:00
751EdgarDuarteCF & S Estonia ASMM453200:55:45
752AnnaPetersonJooksupartnerNNN2400:55:57
753MartiKuusemetsSegersMM23800:56:57
754unounapuuMM55400:57:16
755EstelleSilmJooksupartnerNNN2500:56:00
756KristiinaTänavotsaqvalasedNN15800:57:21
757MattiasSuurkiviMMJ3000:56:12
758HelenVirroNN15900:56:47
759MarisMalmNN16000:57:13
760MatisTaltsMM23900:57:09
761ToivoVõsuMM60400:56:34
762MartinKokkJooksupartnerMM24000:55:59
763Hugo-MartinTomingTuuletallajadMPoisid7300:56:35
764RonaldKiipusJõgeva RammMPoisid7400:56:29
765MargitPiirmaNN16100:57:29
766CristelTaalVIKING LINE EESTINN16200:56:26
767DenisRogotovskiMM24100:57:20
768JanarSimsonMM24200:56:06
769AnželikaJaanusteNN402000:57:24
770LaineTopsPäikesekiiredNN451900:56:32
771IvarHuopolainenMM24300:57:33
772MonikaReinsaluNN16300:56:47
773SigneOluRademarNN16400:56:50
774KATRINVIPPNN452000:56:47
775VaidoZimmermannMM501100:56:46
776GeioKaugerannaMM24400:57:39
777SanderIvanovMPoisid7500:57:09
778MarisEbberNN16500:56:42
779LennartValemMPoisid7600:57:17
780ArminSoosaluPilveprojekt OüMM24500:56:36
781EvelinPaeADIDASNN16600:56:26
782Mark DanielSildnikMPoisid7700:56:02
783SirleAosaarNN50500:57:29
784JürgenKitkasMM24600:57:19
785KatrinMiljandEASNN16700:57:25
786KristaHumalNN16800:57:25
787Pille-RiinVirtaalNN16900:57:23
788JaagupNõmmelooIda PrefektuurMM406300:57:05
789TiinaTammNN452100:56:13
790Kätri-AvelinSääritsJõgeva RammNTüdrukud3300:56:51
791KristiinKesamaaJõgeva RammNNJ1100:56:52
792RainerTõemetsGrossi ToidukaubadMM406400:56:58
793KarlOssiMPoisid7800:56:09
794KatrinKruusamägiNN17000:57:04
795BirgitNoolNN402100:56:18
796SylviaTammerikNNN2600:56:20
797SanderTrofimovMMJ3100:56:51
798RoomandSaarDomus KinnisvaraMM453300:57:27
799IngridOjassooNNN2700:57:43
800ReetRosenblattAugust Kitzbergi nimeline GümnNN17100:57:19

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.