Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
1360JannoMäemetsITKMMN4501:07:13
1105EdgarPaavoMMN4201:01:48
93ArnoldAnnusRademarMMN1100:44:04
870RAINARKAEGASPK KGSMMN3500:57:56
104JaakMadisonSK VargamäeMMN1200:44:08
1130KaupoMangMMN4301:02:02
117KristoTankMMN1300:44:43
1399ToomasKiisMMN4601:07:22
1403MariteEhrlichMMN4701:07:35
641KristjanKaljaAru Grupp ASMMN3000:54:37
132KasparPomerantsMMN1400:44:58
137AleksanderRaketskiKirde KRKMMN1500:44:28
1163HeigoSepKAUPMEESMMN4401:02:15
1421GertProometWürthMMN4801:08:31
910ReimoEskorKirde KRKMMN3600:58:04
399MartinRuutoMMN2300:51:59
144MatrinUntElu on lillMMN1600:45:15
150AndreTammikMMN1700:46:12
662KsanderLokmanKirde KRKMMN3100:55:28
410JaanusKuusmikMMN2400:51:39
953SanderPotiseppMMN3700:59:05
449HenryAboJooksupartnerMMN2500:52:21
706NormanVagaJooksupartnerMMN3200:55:03
455Karl-RasmusSoosaarMMN2600:52:06
202RiivoLaidamMMN1800:47:52
215MarkSmirnovKirde KRKMMN1900:46:40
990EnricoKüttisMMN3801:00:04
481AndreRemselRakvere RGMMN2700:53:05
741VadimBoitsovMMN3300:55:39
1510HenriKompusMMN4901:12:07
233DanelEiertKirde KRKMMN2000:47:20
234AnderTroostKirde KRKMMN2100:47:20
247AndrusAitsamMMN2200:48:44
503KevinVäljaotsMMN2800:52:02
505LauriKanarbikTTKMMN2900:52:24
1018RoometPoomLNT SportMMN3901:00:24
1KennyKivikasTartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiMMN100:32:25
2HeinarVaineVAK StaierMMN200:32:36
1027SiljaKaldaJCI EstoniaNN26601:00:01
772MonikaReinsaluNN16300:56:47
1284EveSaarRakvere LihakombinaatNN38601:04:45
1540AnneliKaubiNN50701:13:08
773SigneOluRademarNN16400:56:50
1030irissirviNN26701:01:05
1542DagmarAdurSportland Eesti ASNN50801:13:13
1798EdvyPaluCellNN62201:38:24
1287KristelMikkorNN38701:04:37
1543LeabikSportland Eesti ASNN50901:13:14
1799DorisKannelNN62301:31:56
1032LiinaToompuuNN26801:01:18
1544LauraMadarNN51001:14:52
265KarinPalootsRakvere AutobaasNN2500:49:16
1289JevgeniaMedõnskajaK-RakvereNN38801:05:30
1545RailiLassNN51101:13:54
778MarisEbberNN16500:56:42
1290KatreDerrikNN38901:04:47
1547KristiLintRademarNN51201:13:24
1036GerdaKiipliElvakadNN26901:01:01
1548MaarjaNigolSportland Eesti ASNN51301:13:32
1804AnneliKütt-KäguSelver ASNN62401:39:41
525NeleLepikuNN8000:53:39
781EvelinPaeADIDASNN16600:56:26
1293MarisJõesaarNN39001:05:17
1549EveliisEekSpordiklubi TrükikuratNN51401:14:49
1805OljaPetrovaCellNN62501:34:26
526KATRINMIKENBERGNN8100:53:06
1294KaiKamarikNN39101:06:07
1806TeeleSildveeNN62601:34:20
1039MarjuKosemäeNN27001:00:41
1551MonikaIskülNN51501:14:29
1296ReeliPärsCellNN39201:05:31
1552MaretLiekisLuua MetsanduskoolNN51601:14:06
529annakangurNN8200:53:48
785KatrinMiljandEASNN16700:57:25
786KristaHumalNN16800:57:25
1042AnneliBelkinNN27101:00:36
1554MerikeAllerJELD-WEN Eesti ASNN51701:15:08
531KadyTiinasIda PrefektuurNN8300:54:08
787Pille-RiinVirtaalNN16900:57:23
1043KarinKallamPõhjakeskusNN27201:00:58
1299DianaSoosaluPilveprojekt OüNN39301:05:19
532LiinaKadariADIDASNN8400:53:00
1556EleriLõhmusSpordiklubi TrükikuratNN51801:15:15
1557MerilinLehestikNordea SpordiklubiNN51901:14:22
22JuliaBulinaKJK Kalev SillamäeNN100:37:42
1046AIREALAJAANNN27301:00:21
1303RagneHankoNN39401:06:22
536KaariLainevoolMTA SKNN8500:54:16
1560MaarjaHaibaTallinna Lennujaama SKNN52001:15:15
281MargitMetsNN2600:48:24
537KaieTurbanRademarNN8600:53:49
1305BirgitSilmNN39501:05:09
1561KerstiSuun-DeketNN52101:15:17
794KatrinKruusamägiNN17000:57:04
1050ReelikaRohusteNN27401:01:24
1306RiinaAltperePärnu Kahe Silla KlubiNN39601:05:50
1562KristelTiitusRademarNN52201:14:17
1051KerlyResikNN27501:01:24
1307KatrinHeinPärnu Kahe Silla KlubiNN39701:05:51
1563SigridSaarSKY PLUSNN52301:14:38

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.