Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
211JüriLaanmetsMM55100:47:34
1098VelloLaasMM454001:01:23
454LauraLaasSpordiseltsNN6300:52:41
1334AnettLaasbergAru Grupp ASNN40901:06:42
360MarkkoLaasbergMM451700:49:42
488HansLahiRakvere Metodisti KirikMM55300:52:55
951KairiLahtSelver ASNN23000:52:32
714JanLahtveeCellMM406000:55:44
1462RainerLaiTamrexMPoisid10801:10:47
202RiivoLaidamMMN1800:47:52
1481LuuleLaidroL-Virumaa SVKNN65101:11:58
166MarkoLaignaMM7200:46:15
55SiimLaikaskTTÜMM2300:42:37
1159InesLaikreaqvalasedNN32701:03:09
1506KristelLainJELD-WEN Eesti ASNN49201:11:53
536KaariLainevoolMTA SKNN8500:54:16
1283SiiriLaisaarNN405401:05:08
1583EvelinLandbergRademarNN53501:15:49
1718EliiseLandbergNNJ2601:28:41
1717KerttuLangAru Grupp ASNN59101:28:46
1496EneliLappNN48501:11:57
690KatrinLarionovNN13400:55:29
1545RailiLassNN51101:13:54
1249PiretLassNN37001:05:18
348LiivarLäteElu on lillMM451400:51:03
1250EneliLäteTartu SuusaklubiNTüdrukud5501:04:01
1393HelinLaugametsNN43801:08:21
1602KadiLaukNNN6201:16:40
926MeritLaumetsNN21500:59:48
1537LiisLaumetsElvakadNN50601:13:16
14MikkLaurKJK LõunalõviMM600:35:44
584IvarLaurRakvere AutobaasMM19400:54:18
391MaiLaurimaaNN4900:51:38
403AndrusLaurimaaMM403800:51:44
483LiisLauritsEesti Posti SpordiklubiNN7200:53:16
949AloLeekRakvere TeaterMM27800:59:50
1237KadriLeemetsRademarNN36401:04:03
1406LiiaLeerNN44201:08:36
1572RagneLeesnurmNN53001:11:22
194MagnusLehesooMPoisid2100:47:39
1557MerilinLehestikNordea SpordiklubiNN51901:14:22
139AndreasLehmannMM401800:45:30
402EdaLehmannNN45300:51:35
257SvenLehmusMM402800:47:57
967AnneliLehtlaSpordiseltsNN23900:59:32
335maritlehtmetsNTüdrukud1300:50:38
1116SirleLehtmetsValio Eesti ASNN30401:02:28
1456KadiLehtpuuNN46201:10:50
123Karl JohanLeichterMPoisid1400:44:23
1337IlviLeisNN41001:06:00
1568VeroonikaLeissonBaltic FibresNN52701:15:37
1450TriinLekkoNN45901:10:17
1666LiiviLemberIda PrefektuurNN456801:22:36
289HenryLemendikMMJ1700:48:08
881RolandLemendikMM453500:58:04
1511HelenaLemendikNN407301:12:33
259IanLempuRGMPoisid2800:48:38
288RasmusLempuRakvere PKMPoisid3300:49:39
1186MonikaLempuIda PrefektuurNN33801:03:30
500TaunoLempuIda PrefektuurMM17000:52:59
818TaivoLentsiusAS Tartu TerminaalMM406600:58:08
376TerjeLeolaTallinna ülikoolNN4500:50:45
1751AimeLeolaNN60301:26:13
806MikkLeonMM24700:57:14
1162TriinLepaSpordiklubi TrükikuratNN32901:02:43
628NeleLepanurmNN11200:55:15
1823SiiriLepikNN504102:01:59
1061KristiinLepikNN28001:01:27
886JaanikaLepikNN20100:58:26
1451Kirke MariaLepikTüASKNTüdrukud6801:10:03
1490AleksanderLepikIda PrefektuurMM34601:11:57
1812TiiuLepiksaarAru Grupp ASNN458501:35:14
642MirjamLepiksaarAru Grupp ASNNN1800:54:37
525NeleLepikuNN8000:53:39
844IvarLepikuMM25500:58:09
297ToomasLepikultIT KolledžMM50800:48:42
98SimoLepikultMM4700:43:51
551MarkoLeppMM18400:53:03
1601MerlinLeppikusNNN6101:17:53
1681AnuLeppikusRakvere LihakombinaatNN408601:24:00
1682MargeLeppikusRakvere LihakombinaatNN457101:24:00
1430RagnarLeppikusMPoisid10501:09:56
865AareLessukMM407000:58:32
1010AnettLessukNTüdrukud4101:00:58
1507ErikaLevinaLohusuu kodutütredNTüdrukud7101:12:54
547PriitLibeTervisliku elustiili klubiMM18300:53:44
315LivarLiblikPäästeametMM12000:49:32
590MerleLichtfeldtNN9800:54:50
1170RebecaLichtfeldtNTüdrukud5201:02:56
1552MaretLiekisLuua MetsanduskoolNN51601:14:06
1712MarjuLiekisEhituse ABCNN457501:27:07
1304MariannLiigandNTüdrukud5901:05:53
559PaavelLiikMM18600:53:12
356MarioLiimaLEONHARD WEISS RTE ASMM13700:49:35
1400MariLiimaNN455801:08:43
1578BrittaLiivSportland Eesti ASNN53401:17:03
57TaaviLiivMM2400:42:27
676RitaLiiv-PohlakNN13200:56:05
1821TheaLiivaKunglaNN62701:49:16
1057AnuLiivaNN50901:01:31

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.