Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
600MirjamPedajaNNN1500:54:40
580RomanVoitovPõlula KoolMPoisid6300:54:41
569FrederikNirgiHaljala GümnaasiumMPoisid6100:54:42
652KertKarulaMM21300:54:42
659SigneKivivareVäike-Maarja GümnaasiumNN12400:54:43
661HenriVooglaMPoisid6700:54:43
563MarikaTammKatariina KülalistemajaNN451000:54:44
579RaivoLillemetsDPD Eesti ASMM405100:54:44
592KerliValgmaDomus KinnisvaraNN9900:54:44
657lariVooremäeMM21500:54:46
574MaireTrammNN451100:54:47
619IndrekIhoTamsalu AOSUKLMM20300:54:47
567AndrusAnnimäeMM19000:54:48
562KristjanVarmEKVMM18800:54:49
601RigoVatselMM405200:54:49
617GerliLuunjaNNN1700:54:49
618JaroslanWerpechonskiMarju sõbrad TEAMMM405400:54:49
590MerleLichtfeldtNN9800:54:50
623MarjuTammaqvalasedNN11000:54:51
572KirsikaJõemetsNN9200:54:52
576alokoppelMPoisid6200:54:54
670KristiinaRaapNN12700:54:55
691KadriPulstNN13500:54:55
627SigneKotkasFB jooksmineNN11100:54:56
665UrmasKülaveeIda PrefektuurMM50900:54:56
647AIVARLAANEMäGIMM405600:54:57
681VahurPalksaarMM501000:54:57
596ElisabethEicheNTüdrukud2600:54:58
610RainMägiJELD-WEN Eesti ASMM20100:54:59
605STENKUBERMPoisid6500:55:00
608IndrekPilvART CAFE ja HOTELLMM20000:55:00
635MarekPajuSaku õlletehase SpordiklubiMM20700:55:00
675kerstigranbakNN13100:55:00
583ArdoLintMM19300:55:01
645MargoLorviMM21100:55:01
706NormanVagaJooksupartnerMMN3200:55:03
585AnneJaaniNN50300:55:04
606joelallaMM405300:55:06
622TanelVetikRakvere GümnaasiumMMJ2800:55:06
650AgoLilleorgMM405700:55:07
667BrigitaPillerRakvere GümnaasiumNTüdrukud2900:55:08
669ElenauravlevaNN12600:55:08
615IngridTreuPhotopointNN10700:55:09
602EelaSamblikNN10400:55:10
688SvetlanaLurihhSelver ASNN451500:55:10
631RaitRistMM20600:55:12
684GüntherKüttisTuuletallajadMPoisid6900:55:12
604SiiriPalsNN50400:55:13
664VeikoMeltsasVAP VentilatsioonMM21700:55:13
628NeleLepanurmNN11200:55:15
686JannikaKoitlaNNN1900:55:15
607TerjeSoosaarNN401400:55:16
614TriinPärnaNN10600:55:17
616AnneliRaudkiviRakvere SpordikeskusNN10800:55:18
660MarkoKotsarMM21600:55:18
692ArgoVahulaIda PrefektuurMM405900:55:18
710TriinKaljuvee-O´BrockKokaklubiNN14200:55:18
636JanAndresooMM20800:55:19
646veikovaljalaMM21200:55:19
620IvoMölderMM405500:55:20
629KailiVainumaaAS LivikoNN401500:55:20
632KädiVainumaaNN11300:55:21
736KaimarSiidraMM23300:55:22
737MartaEhasaluNN15200:55:23
671JonathanNussbaumMM453100:55:25
624JanekSulevMM20400:55:26
630Johanna LauraTrugPaide GümnaasiumNTüdrukud2700:55:26
722KristelLiivapuuNN14500:55:26
724Enna-LiisaRiitsaluNN14600:55:26
640RaimoSaulMM21000:55:27
662KsanderLokmanKirde KRKMMN3100:55:28
634MarjuMikliSelver ASNN401600:55:29
690KatrinLarionovNN13400:55:29
744MaarjaKuboNN15400:55:29
673KaidiMesilaNN12900:55:35
638TriineViirmannHarju KEK RSKNNJ1000:55:36
687ReioLiivasteMM22200:55:36
694NeleRaunNN13600:55:36
648SigridMehineHelmes ASNN11800:55:37
653KristinRossmannRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud2800:55:37
700AndresVesilindNordea SpordiklubiMM22300:55:37
655kerlisarapuuNN12200:55:38
679KülliSaupõldNN451400:55:38
697HELELIISOBERPALNN13800:55:38
637MaiveSibulNN11500:55:39
644ErleHimuškinNN11700:55:39
719RaimoMatvereMM23000:55:39
741VadimBoitsovMMN3300:55:39
702ElleKarmIda PrefektuurNN14100:55:40
639ivartallermanMM20900:55:41
663UrsulaAlavereaqvalasedNN401700:55:42
711JanePajuNN14300:55:42
704EigoKiviSpordiseltsMM22400:55:43
649BirgitPaltsmarNN11900:55:44
714JanLahtveeCellMM406000:55:44
685KaulAugasmägiMM60300:55:45
732TarmoSukkMM23200:55:45
751EdgarDuarteCF & S Estonia ASMM453200:55:45
666GunnarTauerMM405800:55:46
678MartinJõgevaJooksupartnerMM21800:55:47

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.