Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
161LennoUuskülaMM6900:45:48
673KaidiMesilaNN12900:55:35
162ViljarLilleMM7000:46:09
674MargitAhuNN13000:56:10
1442KaurSaalvelMM55701:09:08
675kerstigranbakNN13100:55:00
931ErikGrentsMM27600:58:22
1187RailiSaaronNN33901:02:58
1699HelgeKruutmannNN503201:24:51
420RainEllerMM15200:51:04
676RitaLiiv-PohlakNN13200:56:05
1444JüriSalusteMPoisid10701:09:22
165MarilinRiivesNTüdrukud200:46:41
421loonaljašNNJ300:52:15
677MartinVodja-IšpajevMPoisid6800:56:02
1445JaanSalusteMM34101:09:22
1701LiinaOlvetNN408801:25:25
166MarkoLaignaMM7200:46:15
422MartinRiivesMPoisid5100:52:15
934KristiVaksNN21900:58:39
1190KatrinPuuseppNN34201:03:34
679KülliSaupõldNN451400:55:38
1191AinSooneMM31101:02:43
1447annelipalmNNN5101:09:52
1192KristiinaSirpNN34301:03:37
1448LiliaRoosNN45701:10:40
169KeithKarulaMMJ1300:45:38
681VahurPalksaarMM501000:54:57
937signeotsNN22200:59:35
1193ErgoManninenMM31201:03:38
1705SirjeKiviojaNN408901:19:27
170UnoAlanurmeMM50300:46:42
682KasparUjokMM22000:56:17
1450TriinLekkoNN45901:10:17
427Henri OlaviSuomalainenMPoisid5200:52:17
939AnneliAguNN22300:59:27
1195TAUNOJõGISTEMM31301:03:25
940MerlinLiivaNN22400:59:47
1196KadriKeskkülaNN34401:04:02
1452KadriToitNN46001:10:03
173BrittaPärkNN1200:46:52
685KaulAugasmägiMM60300:55:45
941VestaToomNN22500:58:29
1197DorisTomsonNN34501:04:21
1453TriinTederNN46101:10:03
174HelenaNapsepNN1300:46:45
686JannikaKoitlaNNN1900:55:15
942KerliKangurNN22600:58:30
1198AveEhavaldNN34601:03:38
1454Miia MartaTärglaNTüdrukud6901:10:43
1710Anne-MaiAadomaaNN58801:26:38
175KarolaKiviloNNJ100:46:27
431ErgeViiklaidNN45500:52:05
687ReioLiivasteMM22200:55:36
1199AleksandraSashnjovaNN34701:02:44
1711KristiSaarNN58901:20:17
176KristinaKuhiNN1400:46:59
432MladenTarkolevMM15400:51:36
1200DzintraKalmNN404401:03:44
1456KadiLehtpuuNN46201:10:50
177AivarKuusmikMM45500:46:37
945MarianneVõimeNN22800:58:51
1713KristiNaruskNN59001:20:35
178KristjanpikMM7300:46:55
690KatrinLarionovNN13400:55:29
946meeliskuusikMM453601:00:05
1202AndreAitsenMM408201:03:22
435AnderKukkMMJ2300:51:31
691KadriPulstNN13500:54:55
947RiinaTomastNN22900:59:12
1203rainersädemetsMM31401:03:38
1715MatiMäitsMM65501:21:37
1204KristelVellingNN404501:04:15
1716RIINAHIPELINN65301:28:26
437HeidiPloovitsNN5900:51:21
694NeleRaunNN13600:55:36
1206TuuliKullNN34801:03:17
1718EliiseLandbergNNJ2601:28:41
183EvelinSallasteNN1500:46:50
439InnaSelisteNN40900:51:40
695EnelyPreiNN13700:56:27
1207TaivoVellingMM408301:04:18
1463MerjeKasmannNN46701:09:37
1719SiretSõmerNN457601:23:11
952GreteVainNNJ1500:59:05
1720MerlinMurdjõeNN59201:30:09
185ELERYZADONSKINTüdrukud300:46:48
697HELELIISOBERPALNN13800:55:38
953SanderPotiseppMMN3700:59:05
1209KrislinMägiNTüdrukud5301:03:26
1721KülliTammNN59301:28:54
186LiinaSillusteNN1600:47:05
698KadriMäeotsNN13900:55:59
954KatrinKirsimäeNN402700:59:15
1722KristelDanielNN59401:28:52
955KristjanToomingMPoisid8600:59:17
1723DianaNeidreNN59501:28:51
188KristerHaavMM7800:46:11
1212LeoneRaatmaNN35001:03:32
1468MarjeTorstenbergNN46901:10:24

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp