Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
601RigoVatselMM405200:54:49
602EelaSamblikNN10400:55:10
603HannaMuldmaNNN1600:54:28
604SiiriPalsNN50400:55:13
605STENKUBERMPoisid6500:55:00
606joelallaMM405300:55:06
607TerjeSoosaarNN401400:55:16
608IndrekPilvART CAFE ja HOTELLMM20000:55:00
609PiiaEnnoSky Plus võitjadNN10500:54:29
610RainMägiJELD-WEN Eesti ASMM20100:54:59
611FriedrichKrullMPoisid6600:53:55
612LindaVooremäeNN451200:54:20
613TarmoMeresmaaPärnu Kahe Silla KlubiMM20200:54:03
614TriinPärnaNN10600:55:17
615IngridTreuPhotopointNN10700:55:09
616AnneliRaudkiviRakvere SpordikeskusNN10800:55:18
617GerliLuunjaNNN1700:54:49
618JaroslanWerpechonskiMarju sõbrad TEAMMM405400:54:49
619IndrekIhoTamsalu AOSUKLMM20300:54:47
620IvoMölderMM405500:55:20
621maiutähtNN10900:54:34
622TanelVetikRakvere GümnaasiumMMJ2800:55:06
623MarjuTammaqvalasedNN11000:54:51
624JanekSulevMM20400:55:26
625TiinaSäälikNN451300:54:20
626HannesMäeorgMM20500:54:01
627SigneKotkasFB jooksmineNN11100:54:56
628NeleLepanurmNN11200:55:15
629KailiVainumaaAS LivikoNN401500:55:20
630Johanna LauraTrugPaide GümnaasiumNTüdrukud2700:55:26
631RaitRistMM20600:55:12
632KädiVainumaaNN11300:55:21
633katrinprükkAdvocatusNN11400:53:57
634MarjuMikliSelver ASNN401600:55:29
635MarekPajuSaku õlletehase SpordiklubiMM20700:55:00
636JanAndresooMM20800:55:19
637MaiveSibulNN11500:55:39
638TriineViirmannHarju KEK RSKNNJ1000:55:36
639ivartallermanMM20900:55:41
640RaimoSaulMM21000:55:27
641KristjanKaljaAru Grupp ASMMN3000:54:37
642MirjamLepiksaarAru Grupp ASNNN1800:54:37
643MarisAdamsonNN11600:54:27
644ErleHimuškinNN11700:55:39
645MargoLorviMM21100:55:01
646veikovaljalaMM21200:55:19
647AIVARLAANEMäGIMM405600:54:57
648SigridMehineHelmes ASNN11800:55:37
649BirgitPaltsmarNN11900:55:44
650AgoLilleorgMM405700:55:07
651JaanikaMändlaGrossi ToidukaubadNN12000:55:50
652KertKarulaMM21300:54:42
653KristinRossmannRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud2800:55:37
654KairitArpoNN12100:54:26
655kerlisarapuuNN12200:55:38
656KristjanAndersonSelver ASMM21400:55:48
657lariVooremäeMM21500:54:46
658KeiuPirnpuuRademarNN12300:54:26
659SigneKivivareVäike-Maarja GümnaasiumNN12400:54:43
660MarkoKotsarMM21600:55:18
661HenriVooglaMPoisid6700:54:43
662KsanderLokmanKirde KRKMMN3100:55:28
663UrsulaAlavereaqvalasedNN401700:55:42
664VeikoMeltsasVAP VentilatsioonMM21700:55:13
665UrmasKülaveeIda PrefektuurMM50900:54:56
666GunnarTauerMM405800:55:46
667BrigitaPillerRakvere GümnaasiumNTüdrukud2900:55:08
668OksanaJatskivNN12500:55:52
669ElenauravlevaNN12600:55:08
670KristiinaRaapNN12700:54:55
671JonathanNussbaumMM453100:55:25
672heleniuusenNN12800:55:55
673KaidiMesilaNN12900:55:35
674MargitAhuNN13000:56:10
675kerstigranbakNN13100:55:00
676RitaLiiv-PohlakNN13200:56:05
677MartinVodja-IšpajevMPoisid6800:56:02
678MartinJõgevaJooksupartnerMM21800:55:47
679KülliSaupõldNN451400:55:38
680RaunoUusmaJooksupartnerMM21900:55:47
681VahurPalksaarMM501000:54:57
682KasparUjokMM22000:56:17
683SiimSikkaKadrina SipsikMM22100:56:12
684GüntherKüttisTuuletallajadMPoisid6900:55:12
685KaulAugasmägiMM60300:55:45
686JannikaKoitlaNNN1900:55:15
687ReioLiivasteMM22200:55:36
688SvetlanaLurihhSelver ASNN451500:55:10
689EdithVokseppRakvere AutobaasNN13300:56:16
690KatrinLarionovNN13400:55:29
691KadriPulstNN13500:54:55
692ArgoVahulaIda PrefektuurMM405900:55:18
693Anna-LiisaMäeotsaqvalasedNNN2000:55:52
694NeleRaunNN13600:55:36
695EnelyPreiNN13700:56:27
696JohannaVauKokaklubiNTüdrukud3000:56:22
697HELELIISOBERPALNN13800:55:38
698KadriMäeotsNN13900:55:59
699AirikaTroostNaiskodukaitseNN14000:56:14
700AndresVesilindNordea SpordiklubiMM22300:55:37

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.