Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
233DanelEiertKirde KRKMMN2000:47:20
234AnderTroostKirde KRKMMN2100:47:20
1532IraMünterKiltsi TööjõureservidNN501801:14:13
37KelliFlorenKF SuusaklubiNN200:40:45
1714Stella-MariiTammeKeila KoolNTüdrukud8301:27:47
1610KristinKiir-NirgiKauri tervisesõbradNN55101:18:24
1628AnniRikkerKauri tervisesõbradNN55801:18:32
1629MartinMüllerKauri tervisesõbradMM35101:18:32
1131KülliRaudsaluKauri tervisesõbradNN31201:03:08
1135ElisEesmaaKauri tervisesõbradNN31401:03:08
414SanderPurgatsKauri tervisesõbradMPoisid4900:51:49
1470KerstiKuusaluKauri tervisesõbradNN47001:11:00
1471SiiriRooslaKauri tervisesõbradNN47101:11:01
1163HeigoSepKAUPMEESMMN4401:02:15
563MarikaTammKatariina KülalistemajaNN451000:54:44
279SteveVahiKarupesa TeamMPoisid3100:49:37
1702TiinaPaumetsKanepi TerviseklubiNN551701:19:19
460lleKallasKanepi TerviseklubiNN55400:51:54
1755lleKallasKanepi TerviseklubiNN551901:26:40
1756PiiaTagelKanepi TerviseklubiNN503701:26:40
1757VaikeMeesakKanepi TerviseklubiNN552001:26:41
1758MerikeLutsKanepi TerviseklubiNN552101:26:40
1156AnuMillKaitseväe LogistikakeskusNN32501:02:03
1188ErliUmbsaarKaitseväe logistikakeskusNN34001:04:13
1455ELJUSMäGIMETSKaitseväe logistikakeskusMM408701:10:57
475JANATREPPKaitseväe logistikakeskusNN45600:53:13
39KaurLillipuuKaitseliitMMN1000:40:39
1381OlgaSmirnovaKaitseliidu Viru MalevNNJ1901:07:41
492MargusAndressonKaitsejõudude SKMM404200:51:53
683SiimSikkaKadrina SipsikMM22100:56:12
220MatteusMiilpaluKadrina KeskkoolMPoisid2500:48:08
992RihoOlvetKadrinaMM501401:00:25
1289JevgeniaMedõnskajaK-RakvereNN38801:05:30
816KerstiKõivK-RakvereNN17600:57:30
442JanekNõguK-RakvereMM15600:51:45
981RandoKraavK-RakvereMM28301:00:00
1528ArneVõidulaK-RakvereMM55801:13:18
1529JuhanKormikK-RakvereMM502101:13:21
27MarkoValterJooksupartnerMM1100:38:21
1320SandraValkJooksupartnerNN40201:06:37
1326MailisPütsepJooksupartnerNNN4201:05:14
1329BirgitRohtjärvJooksupartnerNNN4301:06:29
311KadriNokkurJooksupartnerNNN1100:49:55
1359BeritRohtjärvJooksupartnerNNN4401:07:14
338JuliaZamatajevaJooksupartnerNN3300:50:16
1624HeidiLiivlaidJooksupartnerNN456301:18:33
1625AnneliKasesaluJooksupartnerNN456401:18:34
90LiinaKiviJooksupartnerNN400:44:12
366TarmoKadakJooksupartnerMM403400:50:44
387KristjanPaluJooksupartnerMM14600:51:43
154VooteleVesterblomJooksupartnerMM6700:46:17
1694KristelHannusJooksupartnerNNN6401:23:53
418HelenaTammikJooksupartnerNN5500:50:56
678MartinJõgevaJooksupartnerMM21800:55:47
680RaunoUusmaJooksupartnerMM21900:55:47
701MargretTalimaaJooksupartnerNNN2100:56:16
449HenryAboJooksupartnerMMN2500:52:21
450AlarTerasJooksupartnerMM15800:52:31
706NormanVagaJooksupartnerMMN3200:55:03
1474SandraMetsisJooksupartnerNN47401:10:07
1235LemmeBerkisJooksupartnerNN36201:03:54
217MariaJäneseJooksupartnerNN1900:47:03
752AnnaPetersonJooksupartnerNNN2400:55:57
755EstelleSilmJooksupartnerNNN2500:56:00
762MartinKokkJooksupartnerMM24000:55:59
1788EppJalakasJooksupartnerNN409501:31:16
433EliisAitJooksupalavikNN5800:52:20
190HeinoPõldojaJõgeva SVSMM65100:47:30
1586ToivoVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMM55901:17:04
1092MarikaJärvetJõgeva Sordiaretuse InstituutNN453801:02:09
85MatiKoppelJõgeva Sordiaretuse InstituutMM50100:43:44
373ErikVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMPoisid4300:51:23
1286MattiasSääritsJõgeva RammMPoisid10101:05:58
790Kätri-AvelinSääritsJõgeva RammNTüdrukud3300:56:51
791KristiinKesamaaJõgeva RammNNJ1100:56:52
1348AveSääritsJõgeva RammNN406001:06:33
1349KairiKiipusJõgeva RammNN406101:06:33
1350ReineVäliJõgeva RammNN455201:06:33
1122MargeKesamaaJõgeva RammNN404201:02:54
381SimmoSääritsJõgeva RammMMJ2000:50:47
473AimurSääritsJõgeva RammMM452400:53:09
764RonaldKiipusJõgeva RammMPoisid7400:56:29
25MartiMedarJK HERMESMPoisid100:37:43
204MatiMedarJK HERMESMM50400:46:59
1809EvaRandleppJELD-WEN Eesti ASNN60601:35:00
1554MerikeAllerJELD-WEN Eesti ASNN51701:15:08
306TiitSinisaluJELD-WEN Eesti ASMM55200:49:46
309MaarikaSuursuJELD-WEN Eesti ASNN2800:48:50
1596MerlePohlakJELD-WEN Eesti ASNN54401:17:05
831KairitTaliJELD-WEN Eesti ASNN18100:56:58
1613LiiliaTõeväljaJELD-WEN Eesti ASNN456201:17:23
1614TerjeVendlaJELD-WEN Eesti ASNN55201:17:24
852RiinaRohtmetsJELD-WEN Eesti ASNN452400:58:42
599MerisVõsasteJELD-WEN Eesti ASMM19900:54:32
1119KlaarikaManninenJELD-WEN Eesti ASNN30601:02:40
352MarekKongiJELD-WEN Eesti ASMM13500:51:13
610RainMägiJELD-WEN Eesti ASMM20100:54:59
1127LeaPüssimJELD-WEN Eesti ASNN454001:02:28
887DmitriMironovJELD-WEN Eesti ASMM407300:58:17
1655SailaVodjaJELD-WEN Eesti ASNN408101:21:43

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp