Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
1004AlariKirtTapa Vallavalitsus ja sõbradMM453900:59:39
751EdgarDuarteCF & S Estonia ASMM453200:55:45
1785AivarKõreMM454701:31:12
1536RaivoKaasikMM454401:13:21
775VaidoZimmermannMM501100:56:46
272ReinTooduTriger ASMM50500:48:46
1298AareTinnMM501801:05:25
280loNukkaMM50600:49:31
285ErkiPalmMM50700:49:40
297ToomasLepikultIT KolledžMM50800:48:42
1336KenAunpuRae KossMM501901:06:48
1090MihkelAnniMM501501:01:40
839einarviiraMM501200:58:27
85MatiKoppelJõgeva Sordiaretuse InstituutMM50100:43:44
111AndresKeärMM50200:45:04
891GunnarVooremäeMM501300:58:15
1150UrmasRannametsMM501601:02:33
665UrmasKülaveeIda PrefektuurMM50900:54:56
1446TiitPajusteTuuletallajadMM502001:09:04
681VahurPalksaarMM501000:54:57
170UnoAlanurmeMM50300:46:42
204MatiMedarJK HERMESMM50400:46:59
992RihoOlvetKadrinaMM501401:00:25
1257TiitTammAru Grupp ASMM501701:05:05
1781PeepVeedlaViru FolkMM502201:30:47
1529JuhanKormikK-RakvereMM502101:13:21
306TiitSinisaluJELD-WEN Eesti ASMM55200:49:46
1586ToivoVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMM55901:17:04
1631JaakRosenblattMM551001:19:21
1426UudoKruusimägiMM55601:09:35
1184RaivoPaeMM55501:02:33
1442KaurSaalvelMM55701:09:08
211JüriLaanmetsMM55100:47:34
488HansLahiRakvere Metodisti KirikMM55300:52:55
754unounapuuMM55400:57:16
1528ArneVõidulaK-RakvereMM55801:13:18
1789ArvoDavelCellMM551101:31:16
892EeroKadarikMM60500:59:18
904JüriMeidlaMetsasõbraadMM60600:58:28
1164EnnRohilaMM60701:03:38
685KaulAugasmägiMM60300:55:45
179ReinKriksEesti Raudtee SpordiklubiMM60100:46:36
1753TIITJäRVEKüLGMM60801:32:41
1780SulevVillMM60901:29:25
504ArneKolkMM60200:53:02
761ToivoVõsuMM60400:56:34
1114toomassMM65401:02:37
1715MatiMäitsMM65501:21:37
443EnnKuusikIda PrefektuurMM65200:52:34
190HeinoPõldojaJõgeva SVSMM65100:47:30
471ReinTrausTraus-RAK OüMM65300:52:57
1709HILLARSaarmannSVK-RakvereMM70101:26:32
1761VäinoErilaidMM75101:26:42
517JörgenKivilaVäike-Maarja RahvaspordiklubiMMJ2600:53:13
10RaimondVoolaidsportkeskus.eeMMJ100:34:20
16MartinVoltMMJ200:36:51
534WernerTurbanadidasMMJ2700:53:53
797SanderTrofimovMMJ3100:56:51
30AntonSalininKJK Kalev SillamäeMMJ300:39:34
289HenryLemendikMMJ1700:48:08
291AndresDoroganadidasMMJ1800:49:23
811TõnisKaldaAru Grupp ASMMJ3200:57:09
813KertKustavsonMMJ3300:57:29
53MathjasVeeremaaMMJ400:42:12
319RaunoKuusemetsVäike-Maarja RSKMMJ1900:49:40
72MihkelTakkMMJ500:42:40
73MartinFlinkRakvere ReaalgümnaasiumMMJ600:43:16
82AronKuusikRakvere GümnaasiumMMJ700:43:45
91MARKOVESTMMJ800:44:00
1133KarlValkMMJ3501:03:08
622TanelVetikRakvere GümnaasiumMMJ2800:55:06
115ChrisValkRakvere GümnaasiumMMJ900:44:50
121MihkelVeskiRakvere GümnaasiumMMJ1000:45:06
381SimmoSääritsJõgeva RammMMJ2000:50:47
898RistoPuurRakvere GümnaasiumMMJ3400:58:30
390HenryMoselRakvere GümnaasiumMMJ2100:50:47
146GertSikkMMJ1100:46:05
407BertPikkaMMJ2200:52:05
167RainKaugeOK PõrgupõhjaMMJ1200:46:03
169KeithKarulaMMJ1300:45:38
435AnderKukkMMJ2300:51:31
189RanelRohtlaMMJ1400:47:35
447RainVagelMMJ2400:51:13
203ArturAnnimäeMMJ1500:47:47
216SanderLoitRakvere GümnaasiumMMJ1600:47:41
477MadisToomingMMJ2500:52:18
742ErikRüütelMMJ2900:56:34
1256JoonasPüviSK PõltsamaaMMJ3601:05:00
757MattiasSuurkiviMMJ3000:56:12
4HardoReinartTüASKMMN300:33:09
5HenekTomsonTallinna SS KalevMMN400:33:29
6MartSuurkiviMMN500:33:39
9RaunoReinartKJK JärvalaMMN600:34:15
1037KonstantinNikolenkoaqvalasedMMN4001:00:35
1038RasmusOjaMMN4101:01:17
23HannesAllikveeMMN700:37:55
28TanelKaseorgElvakadMMN800:38:55
38RagnarVirmaMMN900:40:22
39KaurLillipuuKaitseliitMMN1000:40:39
812ReneMaanteeMMN3400:57:28

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.