Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
462TriinTohverNN6400:52:54
488HansLahiRakvere Metodisti KirikMM55300:52:55
469AurikaReilesSveba-Dahlen SpordiklubiNN6900:52:56
470GerliTrausRakvere ReaalgümnaasiumNNJ400:52:56
471ReinTrausTraus-RAK OüMM65300:52:57
485KülliTootsiNN45700:52:59
500TaunoLempuIda PrefektuurMM17000:52:59
532LiinaKadariADIDASNN8400:53:00
504ArneKolkMM60200:53:02
551MarkoLeppMM18400:53:03
481AndreRemselRakvere RGMMN2700:53:05
526KATRINMIKENBERGNN8100:53:06
482AnneliApuhtinNN7100:53:06
512TaaviFigolMM17200:53:08
473AimurSääritsJõgeva RammMM452400:53:09
524RiinaPomerantsNN45800:53:11
559PaavelLiikMM18600:53:12
517JörgenKivilaVäike-Maarja RahvaspordiklubiMMJ2600:53:13
475JANATREPPKaitseväe logistikakeskusNN45600:53:13
499Mariethe-PiretNiglasAlutaguse SuusaklubiNTüdrukud2200:53:14
483LiisLauritsEesti Posti SpordiklubiNN7200:53:16
544AndrusKivariElvakadMM18100:53:18
546VaimarSursuIda PrefektuurMM18200:53:21
514NadezdaMelestsenkoNN7900:53:21
588IndrekEdasiCF & S Estonia ASMM19600:53:24
589KarloRistCF & S Estonia ASMM19700:53:24
489ValloSaulMM452700:53:26
587MihkelLippMM19500:53:27
540MikkTambergAru Grupp ASMM18000:53:28
519HannalooreTaalRakvere GümnaasiumNNJ600:53:30
521GetterTaalRakvere GümnaasiumNNJ700:53:30
530MadisKotsarMM17700:53:31
542LauriLuksWüRTHMM404600:53:31
543LiselleLuksWüRTHNNJ900:53:31
577JaakSiimusMM19100:53:32
497KaariMuldmaRakvere ReaalgümnaasiumNNJ500:53:34
535KaidoKiviloMM404500:53:35
541KristerKansiMPoisid5900:53:35
533AndrusPikasMM452900:53:36
513marithiiemaaNN7800:53:36
516MikaelKolehmainenonomatics.comMM17400:53:37
525NeleLepikuNN8000:53:39
555MarkoValdmetsMM18500:53:40
586ErikaKingNN9700:53:42
547PriitLibeTervisliku elustiili klubiMM18300:53:44
558AndreTinnuriN.J.PMM404800:53:44
529annakangurNN8200:53:48
539MarkoRummMM17900:53:48
568HeidoPetersonBellfireMM405000:53:48
537KaieTurbanRademarNN8600:53:49
561MihhailDuzenkoaqvalasedMM18700:53:50
564PriitHeinlaMM18900:53:52
534WernerTurbanadidasMMJ2700:53:53
571BirgittiPilvetNTüdrukud2500:53:54
523KatrinHärmitsNN401200:53:55
553ReetReimannNN401300:53:55
611FriedrichKrullMPoisid6600:53:55
522KatrinVasemägiNN401100:53:56
570HelenAartVirumaa Politsei SpordiseltsNN9100:53:56
633katrinprükkAdvocatusNN11400:53:57
566KaireMarttilaNN9000:53:59
626HannesMäeorgMM20500:54:01
613TarmoMeresmaaPärnu Kahe Silla KlubiMM20200:54:03
552Kertu JohannaJõesteNTüdrukud2400:54:04
594VaikoSaarSpordiklubi MetsasõbradMM19800:54:05
527OliverPaapNJPMM17600:54:06
528JaanikaSulevNNJ800:54:07
531KadyTiinasIda PrefektuurNN8300:54:08
549AnuSimsonNN45900:54:14
536KaariLainevoolMTA SKNN8500:54:16
582KarolinLorensRakvere AutobaasNN9600:54:18
584IvarLaurRakvere AutobaasMM19400:54:18
597KadriKukkNN10200:54:18
545DianaKeerlesNN8700:54:19
591TõnisTederA-SportMPoisid6400:54:20
593KaidiOksaarNN10000:54:20
598eppelbrechtNN10300:54:20
612LindaVooremäeNN451200:54:20
625TiinaSäälikNN451300:54:20
548EmilyNaaritsNN8800:54:25
581LiisSildBCSNN9500:54:26
654KairitArpoNN12100:54:26
658KeiuPirnpuuRademarNN12300:54:26
643MarisAdamsonNN11600:54:27
603HannaMuldmaNNN1600:54:28
557MartenKuusmannAlutaguse skMPoisid6000:54:29
575HelenSergejevDomus KinnisvaraNN9400:54:29
609PiiaEnnoSky Plus võitjadNN10500:54:29
554KasparKitsingVIRU õLU ASMM404700:54:30
578TambetTammikMM19200:54:30
556ValeriStepanovMM453000:54:31
595SiiriKeremeIda PrefektuurNN10100:54:31
550KatriKuhiNTüdrukud2300:54:32
599MerisVõsasteJELD-WEN Eesti ASMM19900:54:32
621maiutähtNN10900:54:34
560MarkoSikkMM404900:54:35
573JaanikaSiirojaNN9300:54:35
565KadriValdreNN8900:54:36
641KristjanKaljaAru Grupp ASMMN3000:54:37
642MirjamLepiksaarAru Grupp ASNNN1800:54:37

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.