Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort ascendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
130ViljoMarrandiMM5800:44:48
386MargusNigolMM451800:51:36
898RistoPuurRakvere GümnaasiumMMJ3400:58:30
131MartinMandRedmoto Honda RacingMM5900:45:42
387KristjanPaluJooksupartnerMM14600:51:43
132KasparPomerantsMMN1400:44:58
133KristjanLusikasMobi SolutionsMM6000:44:37
389RaulNiiliskPolitsei- ja PiirivalveametMM451900:51:02
645MargoLorviMM21100:55:01
390HenryMoselRakvere GümnaasiumMMJ2100:50:47
646veikovaljalaMM21200:55:19
1414AndoKüttisTuuletallajadMM33801:08:25
647AIVARLAANEMäGIMM405600:54:57
903AulisVahulaIda PrefektuurMM26800:58:22
136MartinRaudJCI EstoniaMM6100:45:45
392RihoKandalaMPoisid4400:51:59
904JüriMeidlaMetsasõbraadMM60600:58:28
1416KalmerKabanenJELD-WEN Eesti ASMM33901:08:42
137AleksanderRaketskiKirde KRKMMN1500:44:28
393AivarUngaMM452000:50:51
138TiitAltmäeMM6200:45:35
394KarlLaanemetsMPoisid4500:51:03
650AgoLilleorgMM405700:55:07
139AndreasLehmannMM401800:45:30
395RaimoKurgMM14700:51:40
1163HeigoSepKAUPMEESMMN4401:02:15
140JüriSpeekMM6300:45:41
652KertKarulaMM21300:54:42
1164EnnRohilaMM60701:03:38
397MartiMooselMPoisid4600:51:19
1421GertProometWürthMMN4801:08:31
398EnarMustonenMPoisid4700:50:54
910ReimoEskorKirde KRKMMN3600:58:04
1678EdvinRumpKunglaMPoisid11401:22:10
143ValevTasujaMM401900:45:10
399MartinRuutoMMN2300:51:59
911SilverTruuKirde KRKMM26900:58:04
1167FredyAlvisteRademarMM30901:03:37
144MatrinUntElu on lillMMN1600:45:15
656KristjanAndersonSelver ASMM21400:55:48
912Mark-ErikTölptMPoisid8400:59:33
145AivarJalakasMM6400:45:04
401ViljarNiinepuuKirde KRKMM14800:50:39
657lariVooremäeMM21500:54:46
913JaanusTreilmannLNT SportMM407400:58:47
146GertSikkMMJ1100:46:05
1426UudoKruusimägiMM55601:09:35
147RaidoStrahovMM6500:46:08
403AndrusLaurimaaMM403800:51:44
148jarek-karlkunmanMPoisid1600:45:33
404MargusKorkaMM403900:51:17
660MarkoKotsarMM21600:55:18
916TarvoSõmernne 13MM407500:58:56
149Karl ErikHeinsooViljandi SUKLMPoisid1700:46:17
661HenriVooglaMPoisid6700:54:43
150AndreTammikMMN1700:46:12
662KsanderLokmanKirde KRKMMN3100:55:28
1174JaakKüttMM408001:03:09
1430RagnarLeppikusMPoisid10501:09:56
407BertPikkaMMJ2200:52:05
919MariusAndraCherryMM27000:58:33
408KaidoRosinSpordiselts KAIDOMM14900:52:06
664VeikoMeltsasVAP VentilatsioonMM21700:55:13
153GabrielHassanMM6600:45:49
409MikkMeeklerMPoisid4800:51:45
665UrmasKülaveeIda PrefektuurMM50900:54:56
921HenriKruuselSportland Eesti ASMM27100:58:16
154VooteleVesterblomJooksupartnerMM6700:46:17
410JaanusKuusmikMMN2400:51:39
666GunnarTauerMM405800:55:46
411AloLümatMM15000:51:51
1691IndrekLindpärgMM409201:23:22
156TaaviTammMPoisid1800:46:11
924ArgoPälloPäästeametMM27200:59:28
157AndrisTammelaSpordiklubi TrükikuratMM6800:45:58
925ArlisPipenbergPäästeametMM27300:59:29
414SanderPurgatsKauri tervisesõbradMPoisid4900:51:49
1182UrmasReimannIda PrefektuurMM408101:02:58
159KRISTOAMBUSMPoisid1900:46:21
415KertVirunenMPoisid5000:52:08
671JonathanNussbaumMM453100:55:25
927OlevVahtLVRKKMM27400:59:05
1183AhtoRummelEhituse ABCMM31001:03:26
160HenrikJogenbroMM402000:46:07
416AivarKruupMM15100:51:47
1184RaivoPaeMM55501:02:33
161LennoUuskülaMM6900:45:48
417RaulKiviSK HANSA/SWEDBANKMM404000:51:35
1441RainerRemmelgasLVRKKMM34001:09:36
162ViljarLilleMM7000:46:09
930ErgoKäisTervisliku elustiili klubiMM27500:59:03
1442KaurSaalvelMM55701:09:08
163AndrusHeinsooViljandi SUKLMM45400:46:40
931ErikGrentsMM27600:58:22
1443janarmaistePöltsamaa ühisgümnaasiumMPoisid10601:09:44
164MihkelSaarRakvere JK TarvasMM7100:46:30
420RainEllerMM15200:51:04
1444JüriSalusteMPoisid10701:09:22
677MartinVodja-IšpajevMPoisid6800:56:02
933GilberMölderRakvere GümnaasiumMPoisid8500:59:41

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.