Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
449HenryAboJooksupartnerMMN2500:52:21
220MatteusMiilpaluKadrina KeskkoolMPoisid2500:48:08
477MadisToomingMMJ2500:52:18
478RihoRostinKirde KRKMM452500:52:30
226TarmoNukkaIda PrefektuurMM402500:48:31
755EstelleSilmJooksupartnerNNN2500:56:00
517JörgenKivilaVäike-Maarja RahvaspordiklubiMMJ2600:53:13
281MargitMetsNN2600:48:24
796SylviaTammerikNNN2600:56:20
61MartinPiispeaMM2600:42:53
596ElisabethEicheNTüdrukud2600:54:58
863EneTõnisojaTerviseklubi MispoNN452600:58:37
1650RiinaRokkaSelver ASNN502601:21:27
901MaireSuurkiviNN402600:59:08
1718EliiseLandbergNNJ2601:28:41
455Karl-RasmusSoosaarMMN2600:52:06
484ToivoIvainenMM452600:52:33
246RodneyCorcoranMM402600:48:19
252MihkelTederA-SportMPoisid2600:48:22
534WernerTurbanadidasMMJ2700:53:53
799IngridOjassooNNN2700:57:43
294RailiTarassovNN2700:49:33
62JaagoJõelehtMM2700:43:00
871KatrinNikolaiTuuletallajadNN452700:57:47
1651EneMuruveeSelver ASNN502701:21:29
630Johanna LauraTrugPaide GümnaasiumNTüdrukud2700:55:26
954KatrinKirsimäeNN402700:59:15
481AndreRemselRakvere RGMMN2700:53:05
489ValloSaulMM452700:53:26
255TaaviPõldsammMPoisid2700:48:54
256AREVESTMM402700:48:51
259IanLempuRGMPoisid2800:48:38
520priittasaneMM452800:52:28
309MaarikaSuursuJELD-WEN Eesti ASNN2800:48:50
63IndrekKesperiMM2800:42:57
843EnelysKalmusNNN2800:58:30
622TanelVetikRakvere GümnaasiumMMJ2800:55:06
885ErikaVendlaSignaal Rakvere OüNN452800:58:54
1658alagasnaNN502801:21:45
653KristinRossmannRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud2800:55:37
961IngridKonsapNN402800:59:55
503KevinVäljaotsMMN2800:52:02
257SvenLehmusMM402800:47:57
264KristjanKreisRakvere Karmeli KogudusMM402900:49:18
269Egert-GerretKreekMPoisid2900:49:18
533AndrusPikasMM452900:53:36
313KatrinOolmetsNN2900:49:35
64MärtRingmäeMM2900:43:07
896GretePehkNNN2900:58:05
907ElleKaseorgElvakadNN452900:59:31
1675lleAasmannNN502901:22:32
667BrigitaPillerRakvere GümnaasiumNTüdrukud2900:55:08
962KadriMummNN402901:00:15
742ErikRüütelMMJ2900:56:34
505LauriKanarbikTTKMMN2900:52:24
1031VirgeSinijärvNN453001:00:53
274JanariAlavereMPoisid3000:49:13
277VilluVarblaneTapa GümnaasiumMM403000:48:49
556ValeriStepanovMM453000:54:31
314ReesiSirviNN3000:50:12
65TiitOinusMäksa spordiklubiMM3000:42:13
641KristjanKaljaAru Grupp ASMMN3000:54:37
1680AiliJoonaksKunglaNN503001:22:21
918MerlinPalmNNN3000:59:45
696JohannaVauKokaklubiNTüdrukud3000:56:22
757MattiasSuurkiviMMJ3000:56:12
1013MariinaVeilbergDicroNN403000:59:46
279SteveVahiKarupesa TeamMPoisid3100:49:37
1052TiiaTraksNN453101:00:25
797SanderTrofimovMMJ3100:56:51
304andrusilusMM403100:49:47
320TatjanaDobolinaNN3100:49:50
67JürisSahkurRakvere JK TarvasMM3100:43:06
662KsanderLokmanKirde KRKMMN3100:55:28
1688lleMerirandNN503101:24:11
671JonathanNussbaumMM453100:55:25
944MarielleJõgiTallinna ülikoolNNN3100:58:50
705AngelinaMihhailovaNTüdrukud3100:56:13
1017AnuVillNN403101:00:44
287Peeter-ErikRummoMPoisid3200:49:21
1060PilleJärveNN453201:01:12
811TõnisKaldaAru Grupp ASMMJ3200:57:09
68MihkelGullRakvere JK TarvasMM3200:43:06
337MirjamAbramSK Saue TammedNN3200:50:40
351RaulRatasaqvalasedMM403200:51:04
1699HelgeKruutmannNN503201:24:51
706NormanVagaJooksupartnerMMN3200:55:03
734KirkeKülmhallikNTüdrukud3200:55:50
991RahelValdmaaNNN3201:00:03
751EdgarDuarteCF & S Estonia ASMM453200:55:45
1024KajaKaruRademarNN403201:00:49
790Kätri-AvelinSääritsJõgeva RammNTüdrukud3300:56:51
798RoomandSaarDomus KinnisvaraMM453300:57:27
288RasmusLempuRakvere PKMPoisid3300:49:39
1067AiveKalmNN453301:01:28
813KertKustavsonMMJ3300:57:29
70MikkMosonaMM3300:42:36
338JuliaZamatajevaJooksupartnerNN3300:50:16
362GennadiZadonskiKundaMM403300:50:43
1704EveSissasKL JärvaNN503301:26:10

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.