Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1338HannaHuntRakvere GümnaasiumNTüdrukud6401:07:06
1104KeitNurgaRakvere GümnaasiumMPoisid9301:02:09
82AronKuusikRakvere GümnaasiumMMJ700:43:45
1106HelinaHannusRakvere GümnaasiumNTüdrukud4601:02:26
622TanelVetikRakvere GümnaasiumMMJ2800:55:06
115ChrisValkRakvere GümnaasiumMMJ900:44:50
121MihkelVeskiRakvere GümnaasiumMMJ1000:45:06
898RistoPuurRakvere GümnaasiumMMJ3400:58:30
390HenryMoselRakvere GümnaasiumMMJ2100:50:47
1429KerlyKubriRakvere GümnaasiumNTüdrukud6701:08:33
667BrigitaPillerRakvere GümnaasiumNTüdrukud2900:55:08
933GilberMölderRakvere GümnaasiumMPoisid8500:59:41
424EliisPenekRakvere GümnaasiumNTüdrukud1700:52:16
428Brenda BrigittaVetikRakvere GümnaasiumNTüdrukud1800:52:20
1464LiisKliimandRakvere GümnaasiumNNJ2301:10:15
216SanderLoitRakvere GümnaasiumMMJ1600:47:41
265KarinPalootsRakvere AutobaasNN2500:49:16
582KarolinLorensRakvere AutobaasNN9600:54:18
584IvarLaurRakvere AutobaasMM19400:54:18
76IndrekOttRakvere AutobaasMM3600:43:12
689EdithVokseppRakvere AutobaasNN13300:56:16
1000HelenKondojaRakvere AutobaasNN25201:00:37
371KristoKiigemägiRakkeMM13900:50:44
1336KenAunpuRae KossMM501901:06:48
773SigneOluRademarNN16400:56:50
266TerjeAlanurmeRademarNNN700:48:22
1546MaarjaTammRademarNNN5501:13:23
1547KristiLintRademarNN51201:13:24
537KaieTurbanRademarNN8600:53:49
1562KristelTiitusRademarNN52201:14:17
1564SiretOlleRademarNN52401:14:17
1314MaikeTellmannRademarNN40001:05:38
1583EvelinLandbergRademarNN53501:15:49
93ArnoldAnnusRademarMMN1100:44:04
1167FredyAlvisteRademarMM30901:03:37
658KeiuPirnpuuRademarNN12300:54:26
1428MaarjaRummRademarNN45001:09:13
1461AneteRoosiaasRademarNN46601:09:33
1237KadriLeemetsRademarNN36401:04:03
1024KajaKaruRademarNN403201:00:49
1822KristiinaHaibaProekspert ASNN4010402:01:36
580RomanVoitovPõlula KoolMPoisid6300:54:41
872IvoJõgistePõlula KoolMM407200:58:17
441Jan ErikJõgistePõlula KoolMPoisid5500:52:35
1443janarmaistePöltsamaa ühisgümnaasiumMPoisid10601:09:44
389RaulNiiliskPolitsei- ja PiirivalveametMM451900:51:02
1205RailiNõguPöide SpordiseltsNN454501:04:18
1041AllanUuePõhjakeskusMM407901:00:59
1043KarinKallamPõhjakeskusNN27201:00:58
989AndresUskaPõhjakeskusMM453800:59:49
870RAINARKAEGASPK KGSMMN3500:57:56
780ArminSoosaluPilveprojekt OüMM24500:56:36
1299DianaSoosaluPilveprojekt OüNN39301:05:19
1069KairiReinomägiPIHLAKANN28301:01:51
1335KärtKrausPIHLAKANTüdrukud6301:07:04
1343ReetTomingaPIHLAKANN41401:07:17
847MarkoMägiPIHLAKAMM25600:57:02
1725MarisRoosipõldPIHLAKANN59601:28:54
1014SiretSaaparPIHLAKANN26201:00:58
615IngridTreuPhotopointNN10700:55:09
845JaanikaLiivakPäTSNN18600:57:46
122Markus JoonasPaluPärnu Sütevaka HumanitaargümnaMPoisid1300:45:19
1306RiinaAltperePärnu Kahe Silla KlubiNN39601:05:50
1307KatrinHeinPärnu Kahe Silla KlubiNN39701:05:51
613TarmoMeresmaaPärnu Kahe Silla KlubiMM20200:54:03
1646AnniLüllPärnu Kahe Silla KlubiNN56401:20:45
1647KadriRiitsaarPärnu Kahe Silla KlubiNN56501:20:45
496AndresTinkusPärnu Kahe Silla KlubiMM16800:52:08
1460KairitTopsPäikesekiiredNNJ2201:10:04
770LaineTopsPäikesekiiredNN451900:56:32
630Johanna LauraTrugPaide GümnaasiumNTüdrukud2700:55:26
1285EveVarikPäästeametNN55901:05:21
1040MeelisKorkaPäästeametMM29601:00:49
1297MartSuursuPäästeametMM32601:05:00
1309EneVeeremaaPäästeametNN455101:05:26
1056KertJurtomPäästeametMM29801:00:49
1059AnnaliisVeeremaaPäästeametNTüdrukud4201:00:50
307IndrekPungPäästeametMM11800:49:36
315LivarLiblikPäästeametMM12000:49:32
838ToomasStrooPäästeametMM25400:57:44
1112AlarUbarPäästeametMM30401:01:55
1405EretKaduPäästeametNN44101:08:26
384JannoKiikPäästeametMM14500:50:30
924ArgoPälloPäästeametMM27200:59:28
925ArlisPipenbergPäästeametMM27300:59:29
1457KristinaKelerPäästeametNN46301:10:52
963RenneMeriloPäästeametNN23501:00:09
1476AnnikaElmendPäästeametNN47501:10:34
1519KristaVanikoPäästeametNN407401:13:48
1520RagneRostinPäästeametNN49701:13:53
1274TiiuVarikPäästeametNN38101:05:14
1388HelenSeepterOü Hansaliin Tallink GrNN43501:07:22
516MikaelKolehmainenonomatics.comMM17400:53:37
167RainKaugeOK PõrgupõhjaMMJ1200:46:03
13DanielVasserOK KobrasMM500:35:44
1432LLEPõLDOJAOK ILVESNN551301:09:56
1230TatjanaKulikovaNortal ASNN404901:04:57
36AndreasVeeretNordeusMM1600:40:37
1557MerilinLehestikNordea SpordiklubiNN51901:14:22
840DianaUustaluNordea SpordiklubiNN18400:57:18

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.