Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
79TaunoMurakasMM3800:43:29
335maritlehtmetsNTüdrukud1300:50:38
1103IrinaPaniNN29801:02:04
80MeelisTõnnMM401200:43:36
336KatreMerilooNTüdrukud1400:50:38
848UrmasPiilbergMM406900:57:36
81VeljoJärvelahtMM3900:43:38
593KaidiOksaarNN10000:54:20
1105EdgarPaavoMMN4201:01:48
1361TomOsaMM33201:06:34
1617SiiriTellingNN502401:17:52
1362AigarFedulovMM33301:06:24
1618AloTellingMM35001:17:52
1107KairiLillemetsNN29901:01:41
596ElisabethEicheNTüdrukud2600:54:58
1108MerleSaluNN30001:02:03
1364KairitKraudokNN42301:06:55
1620AnneKustolaNN551501:18:52
341UrmoKäosaarMM13300:49:25
597KadriKukkNN10200:54:18
1109IngeRooseNN453901:02:26
1621JüriMommaMM454501:18:37
598eppelbrechtNN10300:54:20
854TriinuPalmreNNJ1300:57:36
1366SiljaIgnatenkoNN455301:07:29
87AndreHimuškinMM401300:43:55
343MarjuTerasNN3600:49:48
1111ElveLuikNN30101:02:04
600MirjamPedajaNNN1500:54:40
89PavelUibukantMPoisid800:44:06
345OliverRuusMM13400:50:54
601RigoVatselMM405200:54:49
1369Ats-JoonasJõelaidMPoisid10401:07:15
346KERSTIHäRMNN3700:50:58
602EelaSamblikNN10400:55:10
858KatreLilloNN19200:57:28
1114toomassMM65401:02:37
1370MargitOravNNN4501:07:40
1626MeritVäljaNN55601:19:04
91MARKOVESTMMJ800:44:00
347MaretMüürNN3800:50:55
603HannaMuldmaNNN1600:54:28
1371SiiriVeneNN42601:07:26
1627PiretMägiNN55701:18:59
92EvertKreekMM401400:44:16
604SiiriPalsNN50400:55:13
860TaisiJaskaNN19300:57:29
1372KadriSammelselgNN42701:07:31
605STENKUBERMPoisid6500:55:00
861marikaviritNN452500:58:16
1117paula stinatasaneNNN3501:01:16
94ERMOINNOMM4300:44:15
350KatrinRehelemNN3900:51:02
606joelallaMM405300:55:06
1118KristiRugoNN30501:02:49
1374BirgitLilleojaNN42801:07:57
607TerjeSoosaarNN401400:55:16
1631JaakRosenblattMM551001:19:21
864KadiSeilNN19500:58:47
1376tiiakõivistNN455401:07:54
97JaanKortsMM4600:44:13
353RaulKondMM13600:50:33
865AareLessukMM407000:58:32
1377lleHendriksonNN455501:07:54
98SimoLepikultMM4700:43:51
1378KristiRahuNN43001:07:38
611FriedrichKrullMPoisid6600:53:55
1123RiinaTarassovNN30801:01:48
1635AnnaKuuskNN56001:19:38
612LindaVooremäeNN451200:54:20
1124ReelikaPillaiNN30901:01:38
1636SandraAlasNTüdrukud7901:20:24
101MargusVahtraMM401500:44:34
1125TatianaZirnaskNN31001:01:55
1637MikkSanglaMPoisid11201:20:24
102RAINERBõKOVMPoisid1000:44:32
614TriinPärnaNN10600:55:17
1382PiretveskiNN406301:08:04
359Carl-RobertKallasteMPoisid4000:51:19
1383EDALööPERNN455601:08:10
360MarkkoLaasbergMM451700:49:42
1128MartinParroMM30601:01:36
1384TiinaTuvikeneNN43301:07:28
105ErkiunapuuMM4800:44:37
617GerliLuunjaNNN1700:54:49
873RainSooneMM26100:57:28
1385EneNoolNN455701:08:02
1641sigridtarsNN56201:20:10
1130KaupoMangMMN4301:02:02
107markokaskaMM4900:44:47
363EvaPatuneNN4200:51:03
875JuriBolonenkovMM26200:58:11
1387LiinaJõesteNN406401:07:36
1643SiimMühlbergMPoisid11301:20:29
108PiretTikvaNN700:44:51
364RobinMarcinkeviczMPoisid4100:51:08
620IvoMölderMM405500:55:20
876KristoKõivMM26300:58:27
1132Anna MariaVõsuNN31301:02:20
1644ReetKruusmannNN56301:21:10

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp