Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
428Brenda BrigittaVetikRakvere GümnaasiumNTüdrukud1800:52:20
202RiivoLaidamMMN1800:47:52
720TerjeOlumetsNN451800:56:45
1747silvikalaNN551801:26:05
213KerliKanneNN1800:48:08
740JaneTaburNN401800:56:53
1532IraMünterKiltsi TööjõureservidNN501801:14:13
1574SirjeEirandIda PrefektuurNN501901:16:23
46RainerNisloniMM1900:41:50
1336KenAunpuRae KossMM501901:06:48
319RaunoKuusemetsVäike-Maarja RSKMMJ1900:49:40
1381OlgaSmirnovaKaitseliidu Viru MalevNNJ1901:07:41
389RaulNiiliskPolitsei- ja PiirivalveametMM451900:51:02
143ValevTasujaMM401900:45:10
159KRISTOAMBUSMPoisid1900:46:21
686JannikaKoitlaNNN1900:55:15
445KaariMerilooNTüdrukud1900:52:30
215MarkSmirnovKirde KRKMMN1900:46:40
217MariaJäneseJooksupartnerNN1900:47:03
1755lleKallasKanepi TerviseklubiNN551901:26:40
743EdaTannisNN401900:56:44
770LaineTopsPäikesekiiredNN451900:56:32
774KATRINVIPPNN452000:56:47
1575PiretReheNN502001:16:10
51JaanusKaasikRakvere JK TarvasMM2000:42:13
381SimmoSääritsJõgeva RammMMJ2000:50:47
393AivarUngaMM452000:50:51
1422GreetMoselWüRTHNNJ2001:08:31
160HenrikJogenbroMM402000:46:07
1446TiitPajusteTuuletallajadMM502001:09:04
168KaarelTreppTamsalu AOMPoisid2000:46:27
693Anna-LiisaMäeotsaqvalasedNNN2000:55:52
459MichellLuikNTüdrukud2000:52:23
1757VaikeMeesakKanepi TerviseklubiNN552001:26:41
229KatrinKukkNN2000:48:29
233DanelEiertKirde KRKMMN2000:47:20
769AnželikaJaanusteNN402000:57:24
789TiinaTammNN452100:56:13
795BirgitNoolNN402100:56:18
52AlariTovstikRakvere JK TarvasMM2100:42:14
1603TiinaKiviRakvere Lihakombinaat ASNN502101:17:36
390HenryMoselRakvere GümnaasiumMMJ2100:50:47
1438MarjuZupsmannNNJ2101:09:14
434AivoKullJELD-WEN Eesti ASMM452100:51:47
187PeeterTederA-SportMM402100:46:42
701MargretTalimaaJooksupartnerNNN2100:56:16
194MagnusLehesooMPoisid2100:47:39
461Kaisa-HelenaSchützNTüdrukud2100:52:23
1758MerikeLutsKanepi TerviseklubiNN552101:26:40
234AnderTroostKirde KRKMMN2100:47:20
238AnastassiaUnduskNN2100:47:43
1529JuhanKormikK-RakvereMM502101:13:21
802AngelaRätsepNN452200:56:24
817HeliEerikGrossi ToidukaubadNN402200:58:04
54KaarelSaarRakvere JK TarvasMM2200:42:22
1611RitaRokkaNN502201:18:51
407BertPikkaMMJ2200:52:05
1460KairitTopsPäikesekiiredNNJ2201:10:04
707Janne-EliiseKondNNN2200:56:34
456AvoKaskMM452200:52:45
205RiverPalmRakvere LihakombinaatMPoisid2200:47:00
212AIVARSIMSMM402200:48:05
243Anna MarialvisteViimsi KeskkoolNN2200:48:52
499Mariethe-PiretNiglasAlutaguse SuusaklubiNTüdrukud2200:53:14
1781PeepVeedlaViru FolkMM502201:30:47
247AndrusAitsamMMN2200:48:44
1783ieMalmbergNN552201:29:35
550KatriKuhiNTüdrukud2300:54:32
819KaireMäeküngasNN402300:58:09
55SiimLaikaskTTÜMM2300:42:37
825MarisKivistikNN452300:57:56
1612UrveVahulaNN502301:18:19
399MartinRuutoMMN2300:51:59
435AnderKukkMMJ2300:51:31
1464LiisKliimandRakvere GümnaasiumNNJ2301:10:15
457JanisKreegimetsMM452300:51:17
214KarlAntonElu on lillMPoisid2300:47:11
731TiinaLindamNNN2300:56:16
223PriitKäsperMM402300:47:27
249BeritPildenNN2300:49:01
552Kertu JohannaJõesteNTüdrukud2400:54:04
1580JaanikaOjalaNNJ2401:15:46
57TaaviLiivMM2400:42:27
1617SiiriTellingNN502401:17:52
852RiinaRohtmetsJELD-WEN Eesti ASNN452400:58:42
878AnnelyKäremaAsics Team 2013NN402400:59:02
410JaanusKuusmikMMN2400:51:39
447RainVagelMMJ2400:51:13
473AimurSääritsJõgeva RammMM452400:53:09
219Karl JoosepEinmannRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid2400:48:15
225ToivoGrünbergIda PrefektuurMM402400:48:03
752AnnaPetersonJooksupartnerNNN2400:55:57
258EvelinKoseNN2400:49:09
265KarinPalootsRakvere AutobaasNN2500:49:16
59RomanStartsevMM2500:42:46
571BirgittiPilvetNTüdrukud2500:53:54
1623SirjeViiraaqvalasedNN502501:19:27
861marikaviritNN452500:58:16
879RENATOMINGNN402500:59:01
1700KristiinaAkulitšLohusuu kodutütredNNJ2501:24:55

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.