Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
301MehisMeltsaRakvere SKMPoisid3600:49:01
302VeikoMäekiviMM11600:49:27
303KaarelTeeääreMM11700:48:55
304andrusilusMM403100:49:47
305ElizabethTruveNTüdrukud900:49:18
306TiitSinisaluJELD-WEN Eesti ASMM55200:49:46
307IndrekPungPäästeametMM11800:49:36
308KairiNurkTallinna ülikoolNNN1000:49:43
309MaarikaSuursuJELD-WEN Eesti ASNN2800:48:50
310Tony AtsTammTeam MaheMPoisid3700:50:05
311KadriNokkurJooksupartnerNNN1100:49:55
312ArdoAednikMM11900:48:56
313KatrinOolmetsNN2900:49:35
314ReesiSirviNN3000:50:12
315LivarLiblikPäästeametMM12000:49:32
316MihkelInnoMM451300:50:15
317SixtenSalaMM12100:50:11
318IvarPelloMM12200:49:25
319RaunoKuusemetsVäike-Maarja RSKMMJ1900:49:40
320TatjanaDobolinaNN3100:49:50
321TõnuSeppEesti Metsakasvatajate ühingMM12300:49:58
322KellyVildekTapa GümnaasiumNTüdrukud1000:50:25
323RaimondOjalillMM12400:49:46
324MikkKelloMPoisid3800:49:36
325IndrekPurgaMM12500:49:07
326EgleSeppNTüdrukud1100:50:33
327andrometsrandrakvere lihakombinaatMM12600:50:09
328KaiKuljuMM12700:50:24
329ViktorKurovKirde KRKMM12800:49:07
330KarlMellMPoisid3900:50:38
331AikiJalakasNTüdrukud1200:50:39
332RolandGuläjevMM12900:49:09
333SanderRannusMM13000:50:28
334KalviKaljuveeMM13100:50:21
335maritlehtmetsNTüdrukud1300:50:38
336KatreMerilooNTüdrukud1400:50:38
337MirjamAbramSK Saue TammedNN3200:50:40
338JuliaZamatajevaJooksupartnerNN3300:50:16
339eerikaristisaarDPD eesti asNN3400:50:37
340TaaviOjaniitTapa GümnaasiumMM13200:50:38
341UrmoKäosaarMM13300:49:25
342VivikaBarnabasKL JärvaNN3500:50:54
343MarjuTerasNN3600:49:48
344JeteEevaldRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud1500:50:46
345OliverRuusMM13400:50:54
346KERSTIHäRMNN3700:50:58
347MaretMüürNN3800:50:55
348LiivarLäteElu on lillMM451400:51:03
349InesPrantsVõru SuusaklubiNTüdrukud1600:50:58
350KatrinRehelemNN3900:51:02
351RaulRatasaqvalasedMM403200:51:04
352MarekKongiJELD-WEN Eesti ASMM13500:51:13
353RaulKondMM13600:50:33
354ArvoLiivamägiSuusavägiMM451500:50:23
355luigioolmaKiviõli PäästekomandoMM451600:51:17
356MarioLiimaLEONHARD WEISS RTE ASMM13700:49:35
357GreteKabanenVIKING LINE EESTINN4000:51:00
358markoheinmäeviljandi vmkMM13800:51:09
359Carl-RobertKallasteMPoisid4000:51:19
360MarkkoLaasbergMM451700:49:42
361RailiRoobaLehtse koolNN4100:50:40
362GennadiZadonskiKundaMM403300:50:43
363EvaPatuneNN4200:51:03
364RobinMarcinkeviczMPoisid4100:51:08
365AlekseivaikaSõmeru PKMPoisid4200:49:51
366TarmoKadakJooksupartnerMM403400:50:44
367HelenMärtmanNN4300:51:20
368AntiAlavereMM403500:51:06
369JaanOlvetMM403600:51:07
370HelinaPuuseppVeiniladuNN4400:51:02
371KristoKiigemägiRakkeMM13900:50:44
372TaimoKaldmaJCI EstoniaMM14000:50:45
373ErikVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMPoisid4300:51:23
374RitaMaamägiNN40700:50:58
375MarkkoMällMM14100:50:57
376TerjeLeolaTallinna ülikoolNN4500:50:45
377RaunoRoosimägiMM14200:51:39
378KaidoPakkMM14300:50:15
379KairiEnnElioni SpordiklubiNN4600:50:39
380EvelinMärtsonIda-Tallinna Keskhaigla SKNN4700:51:45
381SimmoSääritsJõgeva RammMMJ2000:50:47
382MarikaMinlibajevaNN4800:50:59
383RainKünnapuuMM14400:51:40
384JannoKiikPäästeametMM14500:50:30
385andresarokuldratasMM403700:51:50
386MargusNigolMM451800:51:36
387KristjanPaluJooksupartnerMM14600:51:43
388RailiKuusNN40800:51:50
389RaulNiiliskPolitsei- ja PiirivalveametMM451900:51:02
390HenryMoselRakvere GümnaasiumMMJ2100:50:47
391MaiLaurimaaNN4900:51:38
392RihoKandalaMPoisid4400:51:59
393AivarUngaMM452000:50:51
394KarlLaanemetsMPoisid4500:51:03
395RaimoKurgMM14700:51:40
396KerliHaavNN5000:50:38
397MartiMooselMPoisid4600:51:19
398EnarMustonenMPoisid4700:50:54
399MartinRuutoMMN2300:51:59
400RelikaToomeNNJ200:51:59

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.