Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
396KerliHaavNN5000:50:38
188KristerHaavMM7800:46:11
109ReneHaavreSkypeMM5000:44:02
1560MaarjaHaibaTallinna Lennujaama SKNN52001:15:15
1822KristiinaHaibaProekspert ASNN4010402:01:36
1449KairitHakmanRakvere SpordikeskusNN45801:10:40
1021PriitHallastMM29301:00:26
199ReneHallemaaMM8200:47:19
1178TeeleHallmägiNNN3701:03:28
412KatrinHämäläinenNN5300:51:47
1303RagneHankoNN39401:06:22
1106HelinaHannusRakvere GümnaasiumNTüdrukud4601:02:26
1694KristelHannusJooksupartnerNNN6401:23:53
1251MerleHansonSportland Eesti ASNN37101:04:26
842EneliHärkNN18500:57:35
346KERSTIHäRMNN3700:50:58
523KatrinHärmitsNN401200:53:55
153GabrielHassanMM6600:45:49
1276MargitHeeringasNNN3901:05:10
95PaavoHeilCV KeskusMM4400:44:22
1307KatrinHeinPärnu Kahe Silla KlubiNN39701:05:51
1075KerttuHeinIda PrefektuurNN28601:01:22
1667MaarikaHeinasteSpordiklubi TrükikuratNN57101:22:07
564PriitHeinlaMM18900:53:52
358markoheinmäeviljandi vmkMM13800:51:09
222AntsHeinsaarMM8800:47:18
149Karl ErikHeinsooViljandi SUKLMPoisid1700:46:17
163AndrusHeinsooViljandi SUKLMM45400:46:40
726PiretHelveSveba-Dahlen SpordiklubiNN14700:56:47
1377lleHendriksonNN455501:07:54
513marithiiemaaNN7800:53:36
184TeemarHiirElvakadMM7700:46:59
87AndreHimuškinMM401300:43:55
644ErleHimuškinNN11700:55:39
1538RajurHintElvakadMM34701:13:16
1716RIINAHIPELINN65301:28:26
1146SigneHolmNN31901:02:19
438AleksandrHolstWüRTHMM15500:52:02
1243PiretHoltsmannSpordiklubi TrükikuratNN454801:04:05
786KristaHumalNN16800:57:25
1338HannaHuntRakvere GümnaasiumNTüdrukud6401:07:06
985PihelHuntNN24900:59:42
1577MerliHuntsaarSportland Eesti ASNN53301:15:53
771IvarHuopolainenMM24300:57:33
1044SilleHurtNN403501:01:14
128TiinaIdavainMetsasõbradNN55100:45:41
1366SiljaIgnatenkoNN455301:07:29
619IndrekIhoTamsalu AOSUKLMM20300:54:47
304andrusilusMM403100:49:47
1527KristiinaIlvesNTüdrukud7401:13:05
316MihkelInnoMM451300:50:15
94ERMOINNOMM4300:44:15
960MaidaInslerKokaklubiNN23400:58:58
1113MaireIroNaiskodukaitseNN30201:02:22
290MeriliinIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkNTüdrukud700:49:47
1551MonikaIskülNN51501:14:29
1698BirgitItseSpordiklubi TrükikuratNN58501:24:37
484ToivoIvainenMM452600:52:33
777SanderIvanovMPoisid7500:57:09
1608RandarIvanovMPoisid11001:18:22
1266AndreIvanovMPoisid9901:04:55
100VarmoIvaskAmbla SKMPoisid900:43:44
538VeikoJäägerMM17800:52:44
1025LiisJäägerNN26501:00:55
42PedroJaaksonMM40500:41:25
585AnneJaaniNN50300:55:04
769AnželikaJaanusteNN402000:57:24
106KadriJägelFB JooksmineNN600:44:17
1262SanderjagusonMPoisid9801:04:23
331AikiJalakasNTüdrukud1200:50:39
145AivarJalakasMM6400:45:04
1012KairiJalakasNN26100:59:54
1788EppJalakasJooksupartnerNN409501:31:16
1225JaneJalastoElioni SpordiklubiNN35801:04:25
217MariaJäneseJooksupartnerNN1900:47:03
1060PilleJärveNN453201:01:12
1753TIITJäRVEKüLGMM60801:32:41
81VeljoJärvelahtMM3900:43:38
1092MarikaJärvetJõgeva Sordiaretuse InstituutNN453801:02:09
860TaisiJaskaNN19300:57:29
668OksanaJatskivNN12500:55:52
474VladimirJermakovASTERAMM16200:52:24
1369Ats-JoonasJõelaidMPoisid10401:07:15
62JaagoJõelehtMM2700:43:00
572KirsikaJõemetsNN9200:54:52
1293MarisJõesaarNN39001:05:17
1593KadiJõesaluNNN5901:16:55
552Kertu JohannaJõesteNTüdrukud2400:54:04
1387LiinaJõesteNN406401:07:36
228AlarJõesteMM451000:48:06
282TriinuJõgedaNNN800:49:37
160HenrikJogenbroMM402000:46:07
678MartinJõgevaJooksupartnerMM21800:55:47
944MarielleJõgiTallinna ülikoolNNN3100:58:50
1754AgneJõgisNNN6501:32:27
872IvoJõgistePõlula KoolMM407200:58:17
1195TAUNOJõGISTEMM31301:03:25
441Jan ErikJõgistePõlula KoolMPoisid5500:52:35
1180jannejohkemNN33601:03:14
1680AiliJoonaksKunglaNN503001:22:21

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.