Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
234AnderTroostKirde KRKMMN2100:47:20
200raunokäigeMM8300:47:25
210TavoTiitsMM8700:47:27
223PriitKäsperMM402300:47:27
232JuhanSalmMM9200:47:27
190HeinoPõldojaJõgeva SVSMM65100:47:30
193RasmusSarapMM8000:47:30
211JüriLaanmetsMM55100:47:34
189RanelRohtlaMMJ1400:47:35
195AnneliAasNN40400:47:38
209GeetheKasoVirumaa Koerteklubi VIKONNN400:47:38
194MagnusLehesooMPoisid2100:47:39
240ErjoParisMM9500:47:40
196MarjeViirmannHarju KEK RSKNN50100:47:41
216SanderLoitRakvere GümnaasiumMMJ1600:47:41
197AnnValangKSK AlemNN1700:47:42
227ViktorTurkinHansa Lan OfficesMM45900:47:43
236PirkoPaluRiegler KinnisvarahooldusMM9300:47:43
238AnastassiaUnduskNN2100:47:43
203ArturAnnimäeMMJ1500:47:47
207AndresPaasCafe ShakespeareMM8500:47:49
208TaaviEttiMM8600:47:51
260Kristiin-MarleenSulgNNN600:47:52
202RiivoLaidamMMN1800:47:52
206GuidoBergmannMM45700:47:53
257SvenLehmusMM402800:47:57
270TarvoPaumverkRetlarMM10500:48:02
218AlarMaasikMM45800:48:03
225ToivoGrünbergIda PrefektuurMM402400:48:03
278TanelVichterpalKirde KRKMM11000:48:04
212AIVARSIMSMM402200:48:05
261ArgoPõldojaMM10000:48:06
263JaanusValkMM10200:48:06
228AlarJõesteMM451000:48:06
289HenryLemendikMMJ1700:48:08
213KerliKanneNN1800:48:08
220MatteusMiilpaluKadrina KeskkoolMPoisid2500:48:08
286DmitryChernikovMM11200:48:10
224taavettammikMM8900:48:11
219Karl JoosepEinmannRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid2400:48:15
246RodneyCorcoranMM402600:48:19
266TerjeAlanurmeRademarNNN700:48:22
252MihkelTederA-SportMPoisid2600:48:22
281MargitMetsNN2600:48:24
292AnnikaNiidasNNN900:48:27
221Getter JohannaKermLinnumetsa SKNTüdrukud400:48:27
262AndresEhrenpreisMM10100:48:28
229KatrinKukkNN2000:48:29
235ViktorLõhmusDomus KinnisvaraMM451100:48:30
226TarmoNukkaIda PrefektuurMM402500:48:31
250HelinMüüdlaNTüdrukud600:48:32
254RaunoLillepõldMM9900:48:33
259IanLempuRGMPoisid2800:48:38
230AnderAvilaMM9000:48:38
273JaanusSaareperaMM10700:48:40
231VeikoPoomMM9100:48:41
297ToomasLepikultIT KolledžMM50800:48:42
237ImreKolloMM9400:48:42
247AndrusAitsamMMN2200:48:44
268HeiniSiirusSwedbankMM10400:48:45
284SvenSarapuuHigh5MM11100:48:45
272ReinTooduTriger ASMM50500:48:46
242RainisViikojaMM9700:48:46
244EliisUudeküllART CAFE ja HOTELLNNN500:48:46
241MartiRilloMM9600:48:48
277VilluVarblaneTapa GümnaasiumMM403000:48:49
309MaarikaSuursuJELD-WEN Eesti ASNN2800:48:50
239HeliAjaotsNN40500:48:50
251PiretAndresooNN40600:48:50
256AREVESTMM402700:48:51
243Anna MarialvisteViimsi KeskkoolNN2200:48:52
271LAURIMURUMäGIMM10600:48:54
253TiiuMüürseppNN55300:48:54
255TaaviPõldsammMPoisid2700:48:54
303KaarelTeeääreMM11700:48:55
312ArdoAednikMM11900:48:56
267maksimpavlovSportworldMM10300:48:58
245Merili-MaiKivimetsTabasalu TriatloniklubiNTüdrukud500:49:00
301MehisMeltsaRakvere SKMPoisid3600:49:01
249BeritPildenNN2300:49:01
325IndrekPurgaMM12500:49:07
329ViktorKurovKirde KRKMM12800:49:07
332RolandGuläjevMM12900:49:09
248reemetsarvMM9800:49:09
258EvelinKoseNN2400:49:09
275KaarelKilkFujiramaMM10800:49:10
283AinAinsaarMM451200:49:10
274JanariAlavereMPoisid3000:49:13
265KarinPalootsRakvere AutobaasNN2500:49:16
299MartinMüüdlaMPoisid3500:49:16
264KristjanKreisRakvere Karmeli KogudusMM402900:49:18
269Egert-GerretKreekMPoisid2900:49:18
305ElizabethTruveNTüdrukud900:49:18
287Peeter-ErikRummoMPoisid3200:49:21
276JanekNaurMM10900:49:22
291AndresDoroganadidasMMJ1800:49:23
293LauriKadajaneMM11300:49:24
318IvarPelloMM12200:49:25
341UrmoKäosaarMM13300:49:25
302VeikoMäekiviMM11600:49:27

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.