Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
201siimrindeMM8400:46:52
202RiivoLaidamMMN1800:47:52
203ArturAnnimäeMMJ1500:47:47
204MatiMedarJK HERMESMM50400:46:59
205RiverPalmRakvere LihakombinaatMPoisid2200:47:00
206GuidoBergmannMM45700:47:53
207AndresPaasCafe ShakespeareMM8500:47:49
208TaaviEttiMM8600:47:51
209GeetheKasoVirumaa Koerteklubi VIKONNN400:47:38
210TavoTiitsMM8700:47:27
211JüriLaanmetsMM55100:47:34
212AIVARSIMSMM402200:48:05
213KerliKanneNN1800:48:08
214KarlAntonElu on lillMPoisid2300:47:11
215MarkSmirnovKirde KRKMMN1900:46:40
216SanderLoitRakvere GümnaasiumMMJ1600:47:41
217MariaJäneseJooksupartnerNN1900:47:03
218AlarMaasikMM45800:48:03
219Karl JoosepEinmannRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid2400:48:15
220MatteusMiilpaluKadrina KeskkoolMPoisid2500:48:08
221Getter JohannaKermLinnumetsa SKNTüdrukud400:48:27
222AntsHeinsaarMM8800:47:18
223PriitKäsperMM402300:47:27
224taavettammikMM8900:48:11
225ToivoGrünbergIda PrefektuurMM402400:48:03
226TarmoNukkaIda PrefektuurMM402500:48:31
227ViktorTurkinHansa Lan OfficesMM45900:47:43
228AlarJõesteMM451000:48:06
229KatrinKukkNN2000:48:29
230AnderAvilaMM9000:48:38
231VeikoPoomMM9100:48:41
232JuhanSalmMM9200:47:27
233DanelEiertKirde KRKMMN2000:47:20
234AnderTroostKirde KRKMMN2100:47:20
235ViktorLõhmusDomus KinnisvaraMM451100:48:30
236PirkoPaluRiegler KinnisvarahooldusMM9300:47:43
237ImreKolloMM9400:48:42
238AnastassiaUnduskNN2100:47:43
239HeliAjaotsNN40500:48:50
240ErjoParisMM9500:47:40
241MartiRilloMM9600:48:48
242RainisViikojaMM9700:48:46
243Anna MarialvisteViimsi KeskkoolNN2200:48:52
244EliisUudeküllART CAFE ja HOTELLNNN500:48:46
245Merili-MaiKivimetsTabasalu TriatloniklubiNTüdrukud500:49:00
246RodneyCorcoranMM402600:48:19
247AndrusAitsamMMN2200:48:44
248reemetsarvMM9800:49:09
249BeritPildenNN2300:49:01
250HelinMüüdlaNTüdrukud600:48:32
251PiretAndresooNN40600:48:50
252MihkelTederA-SportMPoisid2600:48:22
253TiiuMüürseppNN55300:48:54
254RaunoLillepõldMM9900:48:33
255TaaviPõldsammMPoisid2700:48:54
256AREVESTMM402700:48:51
257SvenLehmusMM402800:47:57
258EvelinKoseNN2400:49:09
259IanLempuRGMPoisid2800:48:38
260Kristiin-MarleenSulgNNN600:47:52
261ArgoPõldojaMM10000:48:06
262AndresEhrenpreisMM10100:48:28
263JaanusValkMM10200:48:06
264KristjanKreisRakvere Karmeli KogudusMM402900:49:18
265KarinPalootsRakvere AutobaasNN2500:49:16
266TerjeAlanurmeRademarNNN700:48:22
267maksimpavlovSportworldMM10300:48:58
268HeiniSiirusSwedbankMM10400:48:45
269Egert-GerretKreekMPoisid2900:49:18
270TarvoPaumverkRetlarMM10500:48:02
271LAURIMURUMäGIMM10600:48:54
272ReinTooduTriger ASMM50500:48:46
273JaanusSaareperaMM10700:48:40
274JanariAlavereMPoisid3000:49:13
275KaarelKilkFujiramaMM10800:49:10
276JanekNaurMM10900:49:22
277VilluVarblaneTapa GümnaasiumMM403000:48:49
278TanelVichterpalKirde KRKMM11000:48:04
279SteveVahiKarupesa TeamMPoisid3100:49:37
280loNukkaMM50600:49:31
281MargitMetsNN2600:48:24
282TriinuJõgedaNNN800:49:37
283AinAinsaarMM451200:49:10
284SvenSarapuuHigh5MM11100:48:45
285ErkiPalmMM50700:49:40
286DmitryChernikovMM11200:48:10
287Peeter-ErikRummoMPoisid3200:49:21
288RasmusLempuRakvere PKMPoisid3300:49:39
289HenryLemendikMMJ1700:48:08
290MeriliinIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkNTüdrukud700:49:47
291AndresDoroganadidasMMJ1800:49:23
292AnnikaNiidasNNN900:48:27
293LauriKadajaneMM11300:49:24
294RailiTarassovNN2700:49:33
295JariEiroDicroMM11400:49:37
296RemoMurumaaVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid3400:49:47
297ToomasLepikultIT KolledžMM50800:48:42
298MarekLoikMM11500:49:46
299MartinMüüdlaMPoisid3500:49:16
300TriinRennitAlbe Tea TiimNTüdrukud800:49:50

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.