Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
1444JüriSalusteMPoisid10701:09:22
677MartinVodja-IšpajevMPoisid6800:56:02
933GilberMölderRakvere GümnaasiumMPoisid8500:59:41
422MartinRiivesMPoisid5100:52:15
168KaarelTreppTamsalu AOMPoisid2000:46:27
427Henri OlaviSuomalainenMPoisid5200:52:17
684GüntherKüttisTuuletallajadMPoisid6900:55:12
429MartinAadliSaue TammedMPoisid5300:52:24
1201JoosepMesiSpordiklubi TrükikuratMPoisid9501:02:57
436JesperRemselRakvere RGMPoisid5400:52:17
1462RainerLaiTamrexMPoisid10801:10:47
441Jan ErikJõgistePõlula KoolMPoisid5500:52:35
955KristjanToomingMPoisid8600:59:17
1214KerdoKivivareVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid9601:02:56
194MagnusLehesooMPoisid2100:47:39
708MihkelMuldmaMPoisid7000:55:48
205RiverPalmRakvere LihakombinaatMPoisid2200:47:00
979CleiroLutterMPoisid8700:59:59
214KarlAntonElu on lillMPoisid2300:47:11
1495HannoVahulaMPoisid10901:12:17
1241IndrekJuhkovMPoisid9701:03:59
730MarcusMüürseppMPoisid7100:56:48
986RichardVolkeTamrexMPoisid8801:00:17
219Karl JoosepEinmannRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid2400:48:15
220MatteusMiilpaluKadrina KeskkoolMPoisid2500:48:08
735StiivoUueniKunda ühisgümnaasiumMPoisid7200:56:42
487KevinMesjatsevMPoisid5600:52:06
494OliverAllikmaRakvere RRGMPoisid5700:52:27
1262SanderjagusonMPoisid9801:04:23
1266AndreIvanovMPoisid9901:04:55
1272RailoAimseMPoisid10001:05:12
507KaarliNõguMPoisid5800:52:28
763Hugo-MartinTomingTuuletallajadMPoisid7300:56:35
252MihkelTederA-SportMPoisid2600:48:22
764RonaldKiipusJõgeva RammMPoisid7400:56:29
1022OLIVERPEREMPoisid8900:59:43
255TaaviPõldsammMPoisid2700:48:54
1553MaaliSuitsoNTüdrukud7501:14:16
1300AnnamariaKrullNTüdrukud5701:04:52
1301KaisaRistikiviRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud5801:06:05
790Kätri-AvelinSääritsJõgeva RammNTüdrukud3300:56:51
1558RimanteValancauskaiteNTüdrukud7601:15:41
1304MariannLiigandNTüdrukud5901:05:53
1817Roosi GertrudTärglaNTüdrukud8701:51:52
1313ReelikaKrummVäike-Maarja GümnNTüdrukud6001:06:31
290MeriliinIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkNTüdrukud700:49:47
1059AnnaliisVeeremaaPäästeametNTüdrukud4201:00:50
1315Cristin MariiTitmaRakvere LihakombinaatNTüdrukud6101:06:16
550KatriKuhiNTüdrukud2300:54:32
1062HeglePärnaNTüdrukud4301:01:44
1318Ethel-EmilySaaremägiRakvere LihakombinaatNTüdrukud6201:06:17
552Kertu JohannaJõesteNTüdrukud2400:54:04
300TriinRennitAlbe Tea TiimNTüdrukud800:49:50
1068KätlinKaringNTüdrukud4401:01:27
1581MaritaMattNTüdrukud7701:15:47
1582Elsa TriinRaidlaRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud7801:16:02
305ElizabethTruveNTüdrukud900:49:18
1078KirkeLindloKunda ühisgümnaasiumNTüdrukud4501:00:37
1335KärtKrausPIHLAKANTüdrukud6301:07:04
1338HannaHuntRakvere GümnaasiumNTüdrukud6401:07:06
571BirgittiPilvetNTüdrukud2500:53:54
60KseniaSavtšenkoNTüdrukud100:42:57
322KellyVildekTapa GümnaasiumNTüdrukud1000:50:25
326EgleSeppNTüdrukud1100:50:33
841ReelikaVinogradovNTüdrukud3400:57:30
331AikiJalakasNTüdrukud1200:50:39
335maritlehtmetsNTüdrukud1300:50:38
336KatreMerilooNTüdrukud1400:50:38
1106HelinaHannusRakvere GümnaasiumNTüdrukud4601:02:26
596ElisabethEicheNTüdrukud2600:54:58
1365DeliaLukkSpordiklubi Pinx/EswireNTüdrukud6501:07:39
344JeteEevaldRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud1500:50:46
859TeeleKaljuvee-O´BrockKokaklubiNTüdrukud3500:58:40
349InesPrantsVõru SuusaklubiNTüdrukud1600:50:58
1636SandraAlasNTüdrukud7901:20:24
874Linda LiisTanniRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud3600:58:55
880ROMI LYSOOSOO TEAMNTüdrukud3700:59:00
630Johanna LauraTrugPaide GümnaasiumNTüdrukud2700:55:26
1142AndraKaskNTüdrukud4701:02:21
1654MichelleSuurNTüdrukud8001:21:00
1143KreetePärtelpoegNTüdrukud4801:02:28
1656LauraSmigunovaModern walkingNTüdrukud8101:21:41
1145EvelinaKulikovaNTüdrukud4901:03:05
1155MarisKobinNTüdrukud5001:03:05
1157KätiKasmannNTüdrukud5101:02:03
908LauraRinkNTüdrukud3800:59:02
653KristinRossmannRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud2800:55:37
1425KristiReinomägiNTüdrukud6601:09:38
1170RebecaLichtfeldtNTüdrukud5201:02:56
1429KerlyKubriRakvere GümnaasiumNTüdrukud6701:08:33
1687KristinaRüütsaluNTüdrukud8201:23:08
667BrigitaPillerRakvere GümnaasiumNTüdrukud2900:55:08
165MarilinRiivesNTüdrukud200:46:41
424EliisPenekRakvere GümnaasiumNTüdrukud1700:52:16
1451Kirke MariaLepikTüASKNTüdrukud6801:10:03
428Brenda BrigittaVetikRakvere GümnaasiumNTüdrukud1800:52:20
1454Miia MartaTärglaNTüdrukud6901:10:43
1714Stella-MariiTammeKeila KoolNTüdrukud8301:27:47
948LIISELVAHTTallinna Järveotsa GümnaasiumNTüdrukud3900:59:20
696JohannaVauKokaklubiNTüdrukud3000:56:22

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.