Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1569KarinTammaruNN52801:14:54
1714Stella-MariiTammeKeila KoolNTüdrukud8301:27:47
157AndrisTammelaSpordiklubi TrükikuratMM6800:45:58
796SylviaTammerikNNN2600:56:20
578TambetTammikMM19200:54:30
150AndreTammikMMN1700:46:12
418HelenaTammikJooksupartnerNN5500:50:56
224taavettammikMM8900:48:11
756KristiinaTänavotsaqvalasedNN15800:57:21
808TõnuTandruMM24900:57:05
117KristoTankMMN1300:44:43
874Linda LiisTanniRakvere ReaalgümnaasiumNTüdrukud3600:58:55
743EdaTannisNN401900:56:44
915SiretTaraNN21100:58:58
294RailiTarassovNN2700:49:33
1123RiinaTarassovNN30801:01:48
1817Roosi GertrudTärglaNTüdrukud8701:51:52
1454Miia MartaTärglaNTüdrukud6901:10:43
432MladenTarkolevMM15400:51:36
15ToomasTarmSportkeskus.eeMM45100:36:34
1641sigridtarsNN56201:20:10
520priittasaneMM452800:52:28
1117paula stinatasaneNNN3501:01:16
143ValevTasujaMM401900:45:10
666GunnarTauerMM405800:55:46
884LiisaTaulNN20000:58:17
1475LarsTeasDomus KinnisvaraMM34301:11:17
837AtsTederTallinna Inglise Kolledz, SK PMPoisid8300:58:25
591TõnisTederA-SportMPoisid6400:54:20
1453TriinTederNN46101:10:03
187PeeterTederA-SportMM402100:46:42
1501AimeTederA-SportNN407201:12:25
252MihkelTederA-SportMPoisid2600:48:22
1777MargotTedremaJCI EstoniaNN61601:30:44
303KaarelTeeääreMM11700:48:55
715TanelTeekiviMM22700:56:21
1732ErikaTeffoIda PrefektuurNN59701:29:39
1181KristinateinleNN33701:02:29
1148EveTelgaNN32101:03:15
1240KülliTellNN454701:04:55
1617SiiriTellingNN502401:17:52
1618AloTellingMM35001:17:52
1314MaikeTellmannRademarNN40001:05:38
922KarinTentsNN21300:59:27
129LauriTeoreinMM5700:45:35
343MarjuTerasNN3600:49:48
450AlarTerasJooksupartnerMM15800:52:31
1559KristaTernoNN551401:14:15
1394MargitTiidemaaRakvere LinnavalitsusNN551101:07:47
18AaroTiiksaar5XAMM800:36:53
1472KatreTiimlaJCI EstoniaNN47201:10:11
1087Siim HindrikTiimusWiru SwimMPoisid9201:01:57
531KadyTiinasIda PrefektuurNN8300:54:08
451ILVARTIISLERMM15900:51:39
801PiretTiitsNN17200:57:02
210TavoTiitsMM8700:47:27
1811AntsTiitsonMM409701:35:06
1562KristelTiitusRademarNN52201:14:17
897KarenTiitusCF & S Estonia ASNN20400:57:44
108PiretTikvaNN700:44:51
1607AgnesTilksonNN407801:18:08
496AndresTinkusPärnu Kahe Silla KlubiMM16800:52:08
1298AareTinnMM501801:05:25
558AndreTinnuriN.J.PMM404800:53:44
1065DianaTintEASNN403701:01:39
8BertTippiTüASKMM300:34:10
1315Cristin MariiTitmaRakvere LihakombinaatNTüdrukud6101:06:16
1595EveTobiasNN456101:16:25
1606KaireTobiasNN54901:17:02
792RainerTõemetsGrossi ToidukaubadMM406400:56:58
1613LiiliaTõeväljaJELD-WEN Eesti ASNN456201:17:23
462TriinTohverNN6400:52:54
1452KadriToitNN46001:10:03
1177MargeTõkkeTuuletallajadNN33401:03:08
912Mark-ErikTölptMPoisid8400:59:33
947RiinaTomastNN22900:59:12
879RENATOMINGNN402500:59:01
763Hugo-MartinTomingTuuletallajadMPoisid7300:56:35
1343ReetTomingaPIHLAKANN41401:07:17
1592SigneTommulaaqvalasedNNN5801:16:57
5HenekTomsonTallinna SS KalevMMN400:33:29
1197DorisTomsonNN34501:04:21
970GertTomsonElioni SpordiklubiMM28100:58:56
863EneTõnisojaTerviseklubi MispoNN452600:58:37
80MeelisTõnnMM401200:43:36
440RaivoTõnneBellfireMM404100:51:31
1813TaaviTõntsMM35901:34:24
272ReinTooduTriger ASMM50500:48:46
941VestaToomNN22500:58:29
400RelikaToomeNNJ200:51:59
955KristjanToomingMPoisid8600:59:17
477MadisToomingMMJ2500:52:18
1032LiinaToompuuNN26801:01:18
1295TaunoToompuuEELK Rakvere Kolmainu kogudusMM32501:04:48
928LiisaToompuuNN21600:59:46
1516MargitToostVirumaa Koerteklubi VIKONN49601:13:49
485KülliTootsiNN45700:52:59
1460KairitTopsPäikesekiiredNNJ2201:10:04
770LaineTopsPäikesekiiredNN451900:56:32
1762EnelaTorimIda-Tallinna KeskhaiglaNN61101:33:31

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.