Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1455ELJUSMäGIMETSKaitseväe logistikakeskusMM408701:10:57
475JANATREPPKaitseväe logistikakeskusNN45600:53:13
1702TiinaPaumetsKanepi TerviseklubiNN551701:19:19
460lleKallasKanepi TerviseklubiNN55400:51:54
1755lleKallasKanepi TerviseklubiNN551901:26:40
1756PiiaTagelKanepi TerviseklubiNN503701:26:40
1757VaikeMeesakKanepi TerviseklubiNN552001:26:41
1758MerikeLutsKanepi TerviseklubiNN552101:26:40
279SteveVahiKarupesa TeamMPoisid3100:49:37
563MarikaTammKatariina KülalistemajaNN451000:54:44
1163HeigoSepKAUPMEESMMN4401:02:15
1610KristinKiir-NirgiKauri tervisesõbradNN55101:18:24
1628AnniRikkerKauri tervisesõbradNN55801:18:32
1629MartinMüllerKauri tervisesõbradMM35101:18:32
1131KülliRaudsaluKauri tervisesõbradNN31201:03:08
1135ElisEesmaaKauri tervisesõbradNN31401:03:08
414SanderPurgatsKauri tervisesõbradMPoisid4900:51:49
1470KerstiKuusaluKauri tervisesõbradNN47001:11:00
1471SiiriRooslaKauri tervisesõbradNN47101:11:01
1714Stella-MariiTammeKeila KoolNTüdrukud8301:27:47
37KelliFlorenKF SuusaklubiNN200:40:45
1532IraMünterKiltsi TööjõureservidNN501801:14:13
278TanelVichterpalKirde KRKMM11000:48:04
1086VladislavBelovKirde KRKMM30001:01:22
329ViktorKurovKirde KRKMM12800:49:07
857JanekLooritsKirde KRKMM25900:58:01
1140MaitVidevikKirde KRKMM30701:03:03
137AleksanderRaketskiKirde KRKMMN1500:44:28
910ReimoEskorKirde KRKMMN3600:58:04
911SilverTruuKirde KRKMM26900:58:04
401ViljarNiinepuuKirde KRKMM14800:50:39
662KsanderLokmanKirde KRKMMN3100:55:28
215MarkSmirnovKirde KRKMMN1900:46:40
478RihoRostinKirde KRKMM452500:52:30
233DanelEiertKirde KRKMMN2000:47:20
234AnderTroostKirde KRKMMN2100:47:20
355luigioolmaKiviõli PäästekomandoMM451600:51:17
9RaunoReinartKJK JärvalaMMN600:34:15
22JuliaBulinaKJK Kalev SillamäeNN100:37:42
30AntonSalininKJK Kalev SillamäeMMJ300:39:34
14MikkLaurKJK LõunalõviMM600:35:44
342VivikaBarnabasKL JärvaNN3500:50:54
1144PiretLaanepereKL JärvaNN31801:03:24
1704EveSissasKL JärvaNN503301:26:10
191ErikPungerKohtla-Järve LinnavalitsusMM7900:46:06
1801LooreVauKokaklubiNNN6701:40:17
1802AnuVauKokaklubiNN4010001:40:16
1803TiitVauKokaklubiMM409601:39:07
1816ToomasKaljuvee-O´BrockKokaklubiMPoisid11601:37:41
1622JohannesVauKokaklubiMPoisid11101:19:07
859TeeleKaljuvee-O´BrockKokaklubiNTüdrukud3500:58:40
1649EilikiKummKokaklubiNN56701:20:33
938SamueleDe PizzolKokaklubiMM27700:58:38
696JohannaVauKokaklubiNTüdrukud3000:56:22
960MaidaInslerKokaklubiNN23400:58:58
710TriinKaljuvee-O´BrockKokaklubiNN14200:55:18
142KadriTreffnerKõlleste SpordiklubiNN800:45:33
197AnnValangKSK AlemNN1700:47:42
385andresarokuldratasMM403700:51:50
362GennadiZadonskiKundaMM403300:50:43
1078KirkeLindloKunda ühisgümnaasiumNTüdrukud4501:00:37
735StiivoUueniKunda ühisgümnaasiumMPoisid7200:56:42
1796AireRemiküllKunglaNN409901:38:20
1797AllaPuhilasKunglaNN458401:38:21
1821TheaLiivaKunglaNN62701:49:16
1678EdvinRumpKunglaMPoisid11401:22:10
1680AiliJoonaksKunglaNN503001:22:21
1223MirjaMarksonKunglaNN35601:03:37
1481LuuleLaidroL-Virumaa SVKNN65101:11:58
814KasparKirtLehtse koolMPoisid7900:56:45
361RailiRoobaLehtse koolNN4100:50:40
356MarioLiimaLEONHARD WEISS RTE ASMM13700:49:35
71Hendrik JohannKermLinnumetsa SKMPoisid500:43:07
221Getter JohannaKermLinnumetsa SKNTüdrukud400:48:27
913JaanusTreilmannLNT SportMM407400:58:47
1018RoometPoomLNT SportMMN3901:00:24
1700KristiinaAkulitšLohusuu kodutütredNNJ2501:24:55
1507ErikaLevinaLohusuu kodutütredNTüdrukud7101:12:54
1508InnaAkulitšLohusuu kodutütredNTüdrukud7201:12:54
1509MarjuAltmäeLohusuu kodutütredNN49301:13:30
1552MaretLiekisLuua MetsanduskoolNN51601:14:06
927OlevVahtLVRKKMM27400:59:05
1441RainerRemmelgasLVRKKMM34001:09:36
1604MarkoErinM Racing TeamMM34901:16:39
855MarekNõmmelaM Racing TeamMM25800:58:45
1638MargusErinM Racing TeamMM35301:19:10
1026KlaarikaSeppM Racing TeamNN403300:59:41
1465KristoRikasM.K.Reis-XMM34201:10:27
1764Mari-LiisKorkaM.K.Reis-XNNN6601:33:07
65TiitOinusMäksa spordiklubiMM3000:42:13
618JaroslanWerpechonskiMarju sõbrad TEAMMM405400:54:49
1518PeepJürgensMarju sõbrad TEAMMM408901:12:50
509MarjuJürgensMarju sõbrad TEAMNN7600:52:40
510KatrinPeterkopfMarju sõbrad TEAMNN7700:52:40
511IndrekPeterkopfMarju sõbrad TEAMMM404400:52:40
904JüriMeidlaMetsasõbraadMM60600:58:28
128TiinaIdavainMetsasõbradNN55100:45:41
1088KarolynKrilloMight Just Do ItNN29101:01:40
133KristjanLusikasMobi SolutionsMM6000:44:37
1656LauraSmigunovaModern walkingNTüdrukud8101:21:41

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.