Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1389MargitMätlikElioni SpordiklubiNN43601:07:24
379KairiEnnElioni SpordiklubiNN4600:50:39
1225JaneJalastoElioni SpordiklubiNN35801:04:25
970GertTomsonElioni SpordiklubiMM28100:58:56
1500KatrinGutmanElioni SpordiklubiNN48901:11:27
348LiivarLäteElu on lillMM451400:51:03
144MatrinUntElu on lillMMN1600:45:15
214KarlAntonElu on lillMPoisid2300:47:11
1036GerdaKiipliElvakadNN26901:01:01
28TanelKaseorgElvakadMMN800:38:55
544AndrusKivariElvakadMM18100:53:18
862LiisLitvinovElvakadNN19400:58:40
1633KatrinKivariElvakadNN407901:20:03
1634KristiinaKivariElvakadNNN6301:20:04
907ElleKaseorgElvakadNN452900:59:31
184TeemarHiirElvakadMM7700:46:59
1513MoonikaMännisteElvakadNN49401:13:46
1537LiisLaumetsElvakadNN50601:13:16
1538RajurHintElvakadMM34701:13:16
40CrisPollEstonian Ultrarunners TeamMM1700:40:09
1521BirgitOkmeesEUKNN49801:12:53
1292EikoMurroFace Racing TeamMPoisid10201:05:22
99KarmenAavikFB JooksmineNN500:44:32
106KadriJägelFB JooksmineNN600:44:17
627SigneKotkasFB jooksmineNN11100:54:56
1741KarinAlavereFB JooksmineNN60401:30:59
853EiliMändulFinance PlusNN19000:58:03
882MeelikaMüllaFinance Plus OüNN19900:58:28
275KaarelKilkFujiramaMM10800:49:10
1386KristinVaikFujiramaNN43401:06:52
932Hanna-MariaReinumägiFujiramaNN21800:58:29
1221MerikeSeiFujiramaNN35501:03:16
1814CristoVirunurmGrossi ToidukaubadMPoisid11501:43:49
792RainerTõemetsGrossi ToidukaubadMM406400:56:58
817HeliEerikGrossi ToidukaubadNN402200:58:04
877KertuOluGrossi ToidukaubadNN19800:58:19
651JaanikaMändlaGrossi ToidukaubadNN12000:55:50
419MareMändlaGrossi ToidukaubadNN45400:52:14
501EretEerikGrossi ToidukaubadNNN1400:52:06
569FrederikNirgiHaljala GümnaasiumMPoisid6100:54:42
227ViktorTurkinHansa Lan OfficesMM45900:47:43
425JanePärnalaasHansaplantNN5600:50:52
1742IngridAhlbergHansaplantNN60501:25:43
1749MaieSteinfeldtHansaplantNN60801:26:56
1750GerliLiukanenHansaplantNN60901:26:56
1760KatrinViggorHansaplantNN61001:27:51
1770TiinaKirsHansaplantNN409301:28:53
1533JutaVirkepuuHarju KEK RahvaspordiklubiNN65201:14:14
638TriineViirmannHarju KEK RSKNNJ1000:55:36
196MarjeViirmannHarju KEK RSKNN50100:47:41
1218IvarKallasmaaHAT-Auto ASMM31601:03:07
648SigridMehineHelmes ASNN11800:55:37
284SvenSarapuuHigh5MM11100:48:45
531KadyTiinasIda PrefektuurNN8300:54:08
788JaagupNõmmelooIda PrefektuurMM406300:57:05
546VaimarSursuIda PrefektuurMM18200:53:21
1573KajaPõhjalaIda PrefektuurNN53101:16:10
1574SirjeEirandIda PrefektuurNN501901:16:23
1075KerttuHeinIda PrefektuurNN28601:01:22
822MargoKukkIda PrefektuurMM406700:57:06
595SiiriKeremeIda PrefektuurNN10100:54:31
1639ToomasNurkIda PrefektuurMM409101:20:16
1129KristaPuidakIda PrefektuurNN31101:02:21
1666LiiviLemberIda PrefektuurNN456801:22:36
903AulisVahulaIda PrefektuurMM26800:58:22
665UrmasKülaveeIda PrefektuurMM50900:54:56
1179JanneAllikuIda PrefektuurNN33501:03:22
1182UrmasReimannIda PrefektuurMM408101:02:58
1186MonikaLempuIda PrefektuurNN33801:03:30
1708MeelisKivirandIda PrefektuurMM409301:19:38
692ArgoVahulaIda PrefektuurMM405900:55:18
443EnnKuusikIda PrefektuurMM65200:52:34
1469VeronikaRemselIda PrefektuurNN407101:10:33
702ElleKarmIda PrefektuurNN14100:55:40
1732ErikaTeffoIda PrefektuurNN59701:29:39
1490AleksanderLepikIda PrefektuurMM34601:11:57
723AldisSaksmanIda PrefektuurMM406200:56:19
1748TiinaVõttingIda PrefektuurNN503601:32:35
225ToivoGrünbergIda PrefektuurMM402400:48:03
226TarmoNukkaIda PrefektuurMM402500:48:31
1258AlarKirkIda PrefektuurMM408401:04:45
1776AnnelaFlorenIda PrefektuurNN458101:29:58
500TaunoLempuIda PrefektuurMM17000:52:59
1023KalmerPereIda PrefektuurMM29400:59:45
1762EnelaTorimIda-Tallinna KeskhaiglaNN61101:33:31
1080KatiPlukkIda-Tallinna Keskhaigla SKNN28801:01:39
380EvelinMärtsonIda-Tallinna Keskhaigla SKNN4700:51:45
426NeleOhmannIda-Tallinna Keskhaigla SKNN5700:52:21
977LiisKaljulaIda-Tallinna Keskhaigla SKNN24501:00:28
1234MariPlukkIda-Tallinna Keskhaigla SKNN36101:04:35
486ViljarSaluinut solutionMM16600:51:55
83JanarSoidlaISEMM4000:43:29
297ToomasLepikultIT KolledžMM50800:48:42
1360JannoMäemetsITKMMN4501:07:13
1027SiljaKaldaJCI EstoniaNN26601:00:01
1818SiljaMallJCI EstoniaNN4010301:51:50
1570AnnikaAbnerJCI EstoniaNN52901:14:55
1325PirjoPitsaluJCI EstoniaNN40501:05:29
372TaimoKaldmaJCI EstoniaMM14000:50:45
136MartinRaudJCI EstoniaMM6100:45:45

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.