Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1623SirjeViiraaqvalasedNN502501:19:27
1630LiliKolbergaqvalasedNN55901:19:18
351RaulRatasaqvalasedMM403200:51:04
1126SvenBastigaqvalasedMM30501:01:52
623MarjuTammaqvalasedNN11000:54:51
1159InesLaikreaqvalasedNN32701:03:09
663UrsulaAlavereaqvalasedNN401700:55:42
693Anna-LiisaMäeotsaqvalasedNNN2000:55:52
1215PiretSalkaqvalasedNN35201:04:09
1477AndresLillaqvalasedMM34401:11:36
1478KathlynListmannaqvalasedNN47601:11:38
756KristiinaTänavotsaqvalasedNN15800:57:21
1535kristelsoomeArensNN50501:13:22
1587SiiriKohverART CAFE ja HOTELLNN53801:16:56
1588LiisKeskülaART CAFE ja HOTELLNN53901:16:57
608IndrekPilvART CAFE ja HOTELLMM20000:55:00
1185LiinaKasemetsART CAFE ja HOTELLNNN3801:03:41
244EliisUudeküllART CAFE ja HOTELLNNN500:48:46
836MarkoMägiARTHROSTOPMM406800:57:24
1812TiiuLepiksaarAru Grupp ASNN458501:35:14
540MikkTambergAru Grupp ASMM18000:53:28
811TõnisKaldaAru Grupp ASMMJ3200:57:09
1334AnettLaasbergAru Grupp ASNN40901:06:42
1616HeliNirgiAru Grupp ASNN55401:18:51
1121AnettPromenAru Grupp ASNN30701:01:50
888MarilinMetsmaakerAru Grupp ASNN20200:59:04
641KristjanKaljaAru Grupp ASMMN3000:54:37
642MirjamLepiksaarAru Grupp ASNNN1800:54:37
1717KerttuLangAru Grupp ASNN59101:28:46
1257TiitTammAru Grupp ASMM501701:05:05
1769EleniLilleojaAru Grupp ASNN61301:33:45
1120LeaOjaAS Coca-Cola HBC EestiNN501001:01:59
1263LauriEhatammAS Coca-Cola HBC EestiMM32101:04:32
629KailiVainumaaAS LivikoNN401500:55:20
1685KadriKirssAS Rakvere LihakombinaatNN57901:23:39
1686KerstiRossepAS Rakvere LihakombinaatNN457201:23:39
818TaivoLentsiusAS Tartu TerminaalMM406600:58:08
878AnnelyKäremaAsics Team 2013NN402400:59:02
1632JanarKolbergASTERAMM35201:19:18
474VladimirJermakovASTERAMM16200:52:24
973MEHISMERISTEATI Profiil OüMM453701:00:28
800ReetRosenblattAugust Kitzbergi nimeline GümnNN17100:57:19
1568VeroonikaLeissonBaltic FibresNN52701:15:37
581LiisSildBCSNN9500:54:26
568HeidoPetersonBellfireMM405000:53:48
1137KatiLondonBellfireNN31501:02:16
440RaivoTõnneBellfireMM404100:51:31
1008lariSeppBellfireMM29100:59:59
1083JelenaBogdanovaBigbankNN28901:00:38
1094TriinMarranBigbankNN29301:00:44
971IrmenNoormaaBigbankNN24100:58:53
207AndresPaasCafe ShakespeareMM8500:47:49
1798EdvyPaluCellNN62201:38:24
1805OljaPetrovaCellNN62501:34:26
1296ReeliPärsCellNN39201:05:31
1149KerstiLužkovCellNN454201:02:28
1152MarekKobinCellMM30801:03:02
1706HelenNeeveCellNN58601:26:14
1707KerstiTammCellNN58701:26:14
714JanLahtveeCellMM406000:55:44
1767JanaKokkCellNN61201:33:45
1789ArvoDavelCellMM551101:31:16
588IndrekEdasiCF & S Estonia ASMM19600:53:24
589KarloRistCF & S Estonia ASMM19700:53:24
897KarenTiitusCF & S Estonia ASNN20400:57:44
751EdgarDuarteCF & S Estonia ASMM453200:55:45
1779MarisMänniCF & S Estonia ASNN61701:28:49
919MariusAndraCherryMM27000:58:33
1340KarinReedlaCKE Kinnisvara OüNN41101:07:04
95PaavoHeilCV KeskusMM4400:44:22
26RaidoRaspelDECTONAMM45200:38:48
295JariEiroDicroMM11400:49:37
1013MariinaVeilbergDicroNN403000:59:46
798RoomandSaarDomus KinnisvaraMM453300:57:27
1084MarttiJuseDomus KinnisvaraMM29901:01:40
575HelenSergejevDomus KinnisvaraNN9400:54:29
592KerliValgmaDomus KinnisvaraNN9900:54:44
1475LarsTeasDomus KinnisvaraMM34301:11:17
235ViktorLõhmusDomus KinnisvaraMM451100:48:30
579RaivoLillemetsDPD Eesti ASMM405100:54:44
339eerikaristisaarDPD eesti asNN3400:50:37
1020SigneKõivE ButiikNN26401:00:46
785KatrinMiljandEASNN16700:57:25
1065DianaTintEASNN403701:01:39
1295TaunoToompuuEELK Rakvere Kolmainu kogudusMM32501:04:48
180PärtTalimaaEesti AjalehedMM7400:46:57
1049MirjaSarapEesti HaigekassaNN50801:01:33
321TõnuSeppEesti Metsakasvatajate ühingMM12300:49:58
1273KaidoReimanEesti Metsakasvatajate ühingMM32301:04:20
914BritaPruuelEesti ÖöjooksNNJ1400:58:49
1076SigridRüütelEesti Posti SpordiklubiNN28701:01:08
483LiisLauritsEesti Posti SpordiklubiNN7200:53:16
179ReinKriksEesti Raudtee SpordiklubiMM60100:46:36
1669KadiMärtsinEhituse ABCNN57301:23:15
1670JanikaUrbanikEhituse ABCNN57401:23:15
1673AivePapstelEhituse ABCNN408401:23:18
1183AhtoRummelEhituse ABCMM31001:03:26
1712MarjuLiekisEhituse ABCNN457501:27:07
562KristjanVarmEKVMM18800:54:49
1380KristinePõldverElionNN43201:07:50

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.