Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort ascendingKategooria seisukohtNetoaeg
793KarlOssiMPoisid7800:56:09
541KristerKansiMPoisid5900:53:35
287Peeter-ErikRummoMPoisid3200:49:21
288RasmusLempuRakvere PKMPoisid3300:49:39
1316KevinHaabojaMPoisid10301:05:11
296RemoMurumaaVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid3400:49:47
41MarkoMeigasRakvere SpordikoolMPoisid200:41:01
299MartinMüüdlaMPoisid3500:49:16
301MehisMeltsaRakvere SKMPoisid3600:49:01
557MartenKuusmannAlutaguse skMPoisid6000:54:29
814KasparKirtLehtse koolMPoisid7900:56:45
48AskoManderMPoisid300:42:09
310Tony AtsTammTeam MaheMPoisid3700:50:05
569FrederikNirgiHaljala GümnaasiumMPoisid6100:54:42
826HelgerOrelRSK JõhvikasMPoisid8000:57:46
1082MartiAltVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid9101:01:47
829Karl RasmusParboMPoisid8100:58:04
1087Siim HindrikTiimusWiru SwimMPoisid9201:01:57
576alokoppelMPoisid6200:54:54
832ErkiKuhiRakvere RGMPoisid8200:57:26
324MikkKelloMPoisid3800:49:36
580RomanVoitovPõlula KoolMPoisid6300:54:41
69KENKUBERMPoisid400:43:00
837AtsTederTallinna Inglise Kolledz, SK PMPoisid8300:58:25
71Hendrik JohannKermLinnumetsa SKMPoisid500:43:07
1608RandarIvanovMPoisid11001:18:22
330KarlMellMPoisid3900:50:38
78MarioSaunpereMPoisid600:42:41
591TõnisTederA-SportMPoisid6400:54:20
1104KeitNurgaRakvere GümnaasiumMPoisid9301:02:09
84TiitMatvejevUjumise SpordiklubiMPoisid700:43:50
1622JohannesVauKokaklubiMPoisid11101:19:07
89PavelUibukantMPoisid800:44:06
1369Ats-JoonasJõelaidMPoisid10401:07:15
605STENKUBERMPoisid6500:55:00
611FriedrichKrullMPoisid6600:53:55
100VarmoIvaskAmbla SKMPoisid900:43:44
1637MikkSanglaMPoisid11201:20:24
102RAINERBõKOVMPoisid1000:44:32
103ANDRYSOOSOO TEAMMPoisid1100:44:33
359Carl-RobertKallasteMPoisid4000:51:19
1643SiimMühlbergMPoisid11301:20:29
364RobinMarcinkeviczMPoisid4100:51:08
365AlekseivaikaSõmeru PKMPoisid4200:49:51
113AndreasAadliSaue TammedMPoisid1200:45:07
1138MihkelunapuuMPoisid9401:02:51
373ErikVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMPoisid4300:51:23
122Markus JoonasPaluPärnu Sütevaka HumanitaargümnaMPoisid1300:45:19
123Karl JohanLeichterMPoisid1400:44:23
126AskoMeinerMPoisid1500:45:28
392RihoKandalaMPoisid4400:51:59
394KarlLaanemetsMPoisid4500:51:03
397MartiMooselMPoisid4600:51:19
398EnarMustonenMPoisid4700:50:54
1678EdvinRumpKunglaMPoisid11401:22:10
912Mark-ErikTölptMPoisid8400:59:33
148jarek-karlkunmanMPoisid1600:45:33
149Karl ErikHeinsooViljandi SUKLMPoisid1700:46:17
661HenriVooglaMPoisid6700:54:43
1430RagnarLeppikusMPoisid10501:09:56
409MikkMeeklerMPoisid4800:51:45
156TaaviTammMPoisid1800:46:11
414SanderPurgatsKauri tervisesõbradMPoisid4900:51:49
159KRISTOAMBUSMPoisid1900:46:21
415KertVirunenMPoisid5000:52:08
1443janarmaistePöltsamaa ühisgümnaasiumMPoisid10601:09:44
1444JüriSalusteMPoisid10701:09:22
677MartinVodja-IšpajevMPoisid6800:56:02
933GilberMölderRakvere GümnaasiumMPoisid8500:59:41
422MartinRiivesMPoisid5100:52:15
168KaarelTreppTamsalu AOMPoisid2000:46:27
427Henri OlaviSuomalainenMPoisid5200:52:17
684GüntherKüttisTuuletallajadMPoisid6900:55:12
429MartinAadliSaue TammedMPoisid5300:52:24
1201JoosepMesiSpordiklubi TrükikuratMPoisid9501:02:57
436JesperRemselRakvere RGMPoisid5400:52:17
1462RainerLaiTamrexMPoisid10801:10:47
441Jan ErikJõgistePõlula KoolMPoisid5500:52:35
955KristjanToomingMPoisid8600:59:17
1214KerdoKivivareVäike-Maarja GümnaasiumMPoisid9601:02:56
194MagnusLehesooMPoisid2100:47:39
708MihkelMuldmaMPoisid7000:55:48
205RiverPalmRakvere LihakombinaatMPoisid2200:47:00
979CleiroLutterMPoisid8700:59:59
214KarlAntonElu on lillMPoisid2300:47:11
1495HannoVahulaMPoisid10901:12:17
1241IndrekJuhkovMPoisid9701:03:59
730MarcusMüürseppMPoisid7100:56:48
986RichardVolkeTamrexMPoisid8801:00:17
219Karl JoosepEinmannRakvere ReaalgümnaasiumMPoisid2400:48:15
220MatteusMiilpaluKadrina KeskkoolMPoisid2500:48:08
735StiivoUueniKunda ühisgümnaasiumMPoisid7200:56:42
487KevinMesjatsevMPoisid5600:52:06
494OliverAllikmaRakvere RRGMPoisid5700:52:27
1262SanderjagusonMPoisid9801:04:23
1266AndreIvanovMPoisid9901:04:55
1272RailoAimseMPoisid10001:05:12
507KaarliNõguMPoisid5800:52:28
763Hugo-MartinTomingTuuletallajadMPoisid7300:56:35
252MihkelTederA-SportMPoisid2600:48:22

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.